Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif .....morenginis tortas , ir dar toks gražus user posted imageuser posted image
Atsakyti
Vaiiva

LABAI skanūs ir gražuoliukai GRIETINIEČIAI

Lusasita sveika, na ką manija kepimo pagavo???
ŠAunuole

RIMAMI. PAvarei, kaip visada tobula nuo skonio iki išvaizdos.
Be to reikia tarti ačiū už tokį išsamų ir draugišką aprašymą smile.gif
Atsakyti
Aš turėjau omeny ne pačius sūrelius, nei glaistytus, nei neglaistytus, yra pirkti tokia sūrelių masė sveriama, yra vanilinės, braškinės, su razinomis, jinai yra be galo švelnaus skonio ir pigiai išeina, jei sūrelius ten dėti gal brangiau gautųsi...labai skanu į lietinius blynus jos įdėti wub.gif
Na va, o kad neterščiau temos vien pasisakymais, pasirodom vakarykščius kepinius su dukryte, tortukas pagal Povilą, ir panelių periskinis pyragas ax.gif
nu gi zaraza nekelia fotkių doh.gif
http://images42.fotk...cture002-vi.jpg
tipo vynuogė blush2.gif

http://images21.fotk...cture003-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 10 vasario 2009 - 09:20
QUOTE(Olesta @ 2009 02 10, 10:20)
Aš turėjau omeny ne pačius sūrelius, nei glaistytus, nei neglaistytus, yra pirkti tokia sūrelių masė sveriama, yra vanilinės, braškinės, su razinomis, jinai yra be galo švelnaus skonio ir pigiai išeina, jei sūrelius ten dėti gal brangiau gautųsi...labai skanu į lietinius blynus jos įdėti wub.gif
Na va, o kad neterščiau temos vien pasisakymais, pasirodom vakarykščius kepinius su dukryte, tortukas pagal Povilą, ir panelių periskinis pyragas ax.gif
nu gi zaraza nekelia fotkių doh.gif
http://images42.fotk...cture002-vi.jpg
tipo vynuogė blush2.gif

http://images21.fotk...cture003-vi.jpg

Jei ir toliau taip, tai šakės.
KAip tobulėji, kaip matosi atsirandantys įgūdžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 02 09, 21:44)
Jau tik tas kas liko  ax.gif

user posted image

o surlius deciau neglaistytus, arba kur buna varske plombyro skonio  g.gif , nors man su bet kokia varske  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


kaip skaniai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 10, 00:44)
KIJEVO TORTAS

Koks tortas bigsmile.gif O dar tiek lazdyno riesutu thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 02 10, 09:20)
pasirodom vakarykščius kepinius su dukryte

Nuostabus kepinukai thumbup.gif

As irgi grietineciu nevalgius g.gif Bet atrodo skaniai smile.gif
Atsakyti
Olesta, kokie groziai pas tave bigsmile.gif imk ir toliau taip 4u.gif
o koks receptukas to persikinio g.gif blush2.gif

man grietinieciai tai nepatiko, o gal del to kad pirktiniai g.gif bet nevylioja jie manes ir kepti kazko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 10, 01:44)
Pagaliau išsikepiau ir sau kai ką mirksiukas.gif Išmėginau seniai nusižiūrėtą tortą, kuris rusų puslapiuose vadinasi kaip "Kijevo tortas", tegu pavadinimas toks ir lieka, kad nesusimaišytų su kitais tortais ax.gif


Vaje kaip noreciau gabaliuko swoon.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 10, 00:44)

KIJEVO TORTAS


Tobulas tortas, neturiu žodžių wub.gif
Tiek darbelio įdėta, bet rezultatas akivaizdžiai to vertas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 10, 02:44)
Pagaliau išsikepiau ir sau kai ką mirksiukas.gif Išmėginau seniai nusižiūrėtą tortą, kuris rusų puslapiuose vadinasi kaip "Kijevo tortas", tegu pavadinimas toks ir lieka, kad nesusimaišytų su kitais tortais ax.gif



Žinau tokius tortus, man teta visada iš Ukrainos grįždama tokių parveža. Labai labai skanūs, ir tau taip gražiai gavosi wub.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 10, 08:38)


Lusasita sveika, na ką manija kepimo pagavo???
ŠAunuole


ingriduska, galvojau, kur tu prapuolusi, o tu cia sedevrus kuri thumbup.gif thumbup.gif (pavydziu, kad suderini kepinukus su idealia figura) Kept pyragelius tai as megstu, ale kad paskuj ir valgyt norisi, o ... bet ... taciau...
Kepu dazniausiai improvizuotai, produktu nesveriu, tai ir recepta sunku but parasyt. Kai vakar su fotiku prie grietinieciu artinausi, tai MB sake "nu cia dabar" lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Bet reiks pasitaisyti. Prizadu, kai kepsiu trupiniuka, pasversiu, ir pasistensiu nufotkint, kol nesuvalgytas ( cia jau suktis greit reikia)
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Olesta, "Vynuogė" labai liuks atrodo ir pyragiukas irgi skanutėlis, norėčiau prie kavos gabaliuko wub.gif

QUOTE(holiwuda @ 2009 02 10, 12:47)
Žinau tokius tortus, man teta visada iš Ukrainos grįždama tokių parveža. Labai labai skanūs, ir tau taip gražiai gavosi  wub.gif  blink.gif


Aš vat nieko apie jį negirdėjus buvau, tiesiog rusiškuose forumuose labai skanūs atsiliepimai apie šį tortuką - tai nusprendžiau pamėginti ax.gif Skonis tikrai vertas grieko wub.gif

QUOTE(Vaiiva @ 2009 02 10, 12:09)
Tobulas tortas, neturiu žodžių  wub.gif 
Tiek darbelio įdėta, bet rezultatas akivaizdžiai to vertas smile.gif


Vaiiva, maniškiui oi kaip dar tooooli iki tobulumo rolleyes.gif Tobulas "Kijevo" torto vidus turėtų atrodyti, va taip - čia fotkė, kad maždaug jaustumėt ko reikia siekti wub.gif wub.gif wub.gif (ir beje, ten buvo parašyta, kad būtent šis torto gabaliukas buvo užšaldytas blink.gif taigi jeigu, kartais lieka - tortą galima ir užšaldyti thumbup.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 10 vasario 2009 - 14:13