Įkraunama...
Įkraunama...

Klubai Vilniuje

Įdomu būtų žinoti kaip ne Vilniaus gyventojai tongue.gif kokius klubus ar kitas panašias vietas verta aplankyt atvažiavus i Vilnių savaitgaliui ax.gif drinks_cheers.gif

buvau tam jusu naujam klube "Fashion" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai patiko ir muzika gera ir liaudis renkasi idomi thumbup.gif ir vietos daug ir siaip viskas thumbup.gif

dar teko apsilankyti Helios apsauginiai sako yra 150 zmoniu bet uz iejima sumokejus 25Lt pamaciau kad ten kokie 35 tik ir is tu paciu puse neaiskioj kondicijoj ir labai jau jaunais veidais doh.gif sitas nepatiko man schmoll.gif

dar norejosi apsilankyti "Pabo Latino" ar kazkaip panasiai g.gif bet nebebuvo jrgu jau tam vakarui doh.gif

tuo labiau kad taksistai pamate ne vietinius zmones skaiciuoja tarifu po 2Lt ir dar veza tiesiai per aplinkui blink.gif

taigi kur dar verta apsilankyti? drinks_cheers.gif
Atsakyti
negi niekas nesilankot? g.gif
Atsakyti
Šiuo metu geriausias man iš visų klubų Vilniuje "Pabo Latino". Super thumbup.gif Dabar tenai tik ir lankausi. Puiki atmosfera, gera muzika, ir neblogų vyrukų renkasi ax.gif
Atsakyti
man irgi pabo latino labai patinka. dar prospekto pub'as.
Atsakyti
As irgi uz Pabo Latino ax.gif Tik kartais ten "face control" labai veikia, neaisku ka ir uz ka ileidzia, o ka ne blink.gif
Anksciau Brodvejus labai patiko, su kazkokia bohemiska ir labai draugiska atmosfera ir sokiais ant stalu ax.gif , o dabar tai elementari mergaiciu lietuvaiciu uzsienieciu kabinimo vieta, neimanoma ramiai net prisesti, tuoj kokie italai prisikabina, fui gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif Teko girdeti, kad nueje ten lietuviai apsimeta uzsienieciais, pakalba english, tai merginos pacios prie staliuku priseda blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 30 rugpjūčio 2005 - 15:51
Ka gi pabandysiu ivertinti vilniaus klubus, nors man svarbiausias kriterijus yra ne vieta, o renginys .

Pabo Latino - grazus interjeras, gera publika, kas moka sokti latino sokius ir kam patinka tokia muzika isvis gerai. Dabar vasara atsidarius kiemui, buna gyvos muzikos renginiai. Kokteiliai skanus, aptarnavimas galetu buti geresnis, nes ilgai laukti reikia, kainos nemazos.

Gravity - stilingo jaunimo vieta, tiesa, klubo gyvavimas jau kiek isbleses, anksciau buvo labai super, dabar tustoka, nebent vyksta geras renginys. Kainos vidutines, aptarnavimas geras, renginiu buna idomiu ir netradiciniu. Interjeras stilingas. Muzika ivairi nuo rnb, house iki progresyvaus techno.

Galaxy - daugiau skirta technomuzikos gerbejams. Dideliu renginiu metu, kai atveza gerus didzejus, sale surenka labai daug zmoniu, zmones ivairus - gali atrasti ir stilingu, ivairaus amziu, bet ir mazameciu labai daug, na, kad labai jau super nepasakyciau. Bet apsvietimas, garso sistema sitam klube neblogi.

Helios - man labai nepatinka, "berniuku", "banditeliu ir keksyciu, sorry smile.gif, vieta. Zmoniu vidutiniskai, nebent geri gali pasitaikyti klubo nariu vakareliai. Muzika diskotekine arba techno stiliaus. Kainos vidutiniskos. Naujove - klube sushi baras.

Prospekto pubas - gyva programa, muzika ivairi, nepatiko, kad nera normalios vietos kur pasokti, zmones stumdosi, tai vis delto ne klubas, o alude. Nors siaip vertinu gana neblogai. Publika nuo studentu iki uzsienieciu, vidutiniu pajamu.

Fashion - priklausomai nuo programos, pasirode, kaip pizonu susirinkimas, daugiau viresne publika, taciau pati vieta ir ineterjeras patiko, stilinga, muzika leidzia populiaria, apsvietimas geras, aptarnavimas geras, kainos vidutiniskos, nors sampana tarkim tik buteliais galima pirkti:).

Ministerija, Brodvejus jau atgyvene savo laikus, nors megiamos studentu vietos, gerimai nebrangus, iejimas irgi, daug uzsienieciu.

Metelica - nu ka as galeciau apie tai pasakyti... biggrin.gif

Gal ir pamirsau daugiau ka.

Artimiausiu metu dar turetu atsidaryti vienas klubas.

Atsakyti
Apie Trasa dar reiktu uzsiminti blink.gif Man ten taip pigu kazkaip, apie publika patyliu, o mano pusseserei ten pati nuostabiausia vieta kokia tik gali buti, tai kai susitinkam su ja, o tas buna gan retai, ji pastoviai ten mane nusitempti nori cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 08 30, 16:38)
Apie Trasa dar reiktu uzsiminti blink.gif Man ten taip pigu kazkaip, apie publika patyliu, o mano pusseserei ten pati nuostabiausia vieta kokia tik gali buti, tai kai susitinkam su ja, o tas buna gan retai, ji pastoviai ten mane nusitempti nori cry.gif


o kokioj vietoj ta Trasa, kažkaip neteko girdėti apie šį klubą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 08 30, 16:31)
Ka gi pabandysiu ivertinti vilniaus klubus, nors man svarbiausias kriterijus yra ne vieta, o renginys .

Pabo Latino - grazus interjeras, gera publika, kas moka sokti latino sokius ir kam patinka tokia muzika isvis gerai. Dabar vasara atsidarius kiemui, buna gyvos muzikos renginiai. Kokteiliai skanus, aptarnavimas galetu buti geresnis, nes ilgai laukti reikia, kainos nemazos.

Gravity - stilingo jaunimo vieta, tiesa, klubo gyvavimas jau kiek isbleses, anksciau buvo labai super, dabar tustoka, nebent vyksta geras renginys. Kainos vidutines, aptarnavimas geras, renginiu buna idomiu ir netradiciniu. Interjeras stilingas. Muzika ivairi nuo rnb, house iki progresyvaus techno.

Galaxy - daugiau skirta technomuzikos gerbejams. Dideliu renginiu metu, kai atveza gerus didzejus, sale surenka labai daug zmoniu, zmones ivairus - gali atrasti ir stilingu, ivairaus amziu, bet ir mazameciu labai daug, na, kad labai jau super nepasakyciau. Bet apsvietimas, garso sistema sitam klube neblogi.

Helios - man labai nepatinka, "berniuku", "banditeliu ir keksyciu, sorry smile.gif, vieta.  Zmoniu vidutiniskai, nebent geri gali pasitaikyti klubo nariu vakareliai. Muzika diskotekine arba techno stiliaus. Kainos vidutiniskos. Naujove - klube sushi baras.

Prospekto pubas - gyva programa, muzika ivairi, nepatiko, kad nera normalios vietos kur pasokti, zmones stumdosi, tai vis delto ne klubas, o alude. Nors siaip vertinu gana neblogai. Publika nuo studentu iki uzsienieciu, vidutiniu pajamu.

Fashion - priklausomai nuo programos, pasirode, kaip pizonu susirinkimas, daugiau viresne publika, taciau pati vieta ir ineterjeras patiko, stilinga, muzika leidzia populiaria, apsvietimas geras, aptarnavimas geras, kainos vidutiniskos, nors sampana tarkim tik buteliais galima pirkti:).

Ministerija, Brodvejus jau atgyvene savo laikus, nors megiamos studentu vietos, gerimai nebrangus, iejimas irgi, daug uzsienieciu.

Metelica -  nu ka as galeciau apie tai pasakyti... biggrin.gif

Gal ir pamirsau daugiau ka.

Artimiausiu metu dar turetu atsidaryti vienas klubas.


Brazile,
labai šauniai ir išsamiai klubus apibudinai thumbup.gif Kai atsidarys naujas klubelis, prašom pranešti. Lauksim žinių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 08 31, 12:08)
o kokioj vietoj ta Trasa, kažkaip neteko girdėti apie šį klubą g.gif

Gedimino prospekto gale, gal netgi pries Ministerija, nebepamenu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 31 rugpjūčio 2005 - 12:45
QUOTE(Nilka @ 2005 08 30, 15:40)
Šiuo metu geriausias man iš visų klubų Vilniuje "Pabo Latino". Super thumbup.gif Dabar tenai tik ir lankausi. Puiki atmosfera, gera muzika, ir neblogų vyrukų renkasi ax.gif


o kur jis yra ax.gif ? Ir kokios kainelės?

QUOTE(Shalimar @ 2005 08 30, 17:38)
Apie Trasa dar reiktu uzsiminti blink.gif Man ten taip pigu kazkaip, apie publika patyliu, o mano pusseserei ten pati nuostabiausia vieta kokia tik gali buti, tai kai susitinkam su ja, o tas buna gan retai, ji pastoviai ten mane nusitempti nori cry.gif


Kiek neša atmintis, tai ta Trasa - buvęs Vyrų džiaugsmas, kitoj gatvės pusėj prieš Ministeriją. Nepatiko ten niekad schmoll.gif
Atsakyti
Pabo Latino yra Traku gatvej, vietoj buvusio Indigo ax.gif
Atsakyti