Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus licėjus

QUOTE(mexica @ 2005 11 11, 14:58)
Bet matai,juk nerase kaip tas vaikinas jautesi mokykloje? Kiek zinau is tai daugeli gerai besimokanciu vaiku engia ir jie yra nepageidaujami prie kietu  schmoll.gif Licejus nera tokia vieta kur zmones sitaip lgiai,Ten visi mokslo ziurkes ir visi laimigi laugh.gif Juokauju

Aišku, kad nerašė. Net neįsivaizduoju klausimo: o kaip jūs jautėtės paprastoje ne prestižinėje gimnazijoje tarp ne bendraminčių. Mačiau aš tą vaikinuką ir atrodė jis pakankamai normaliai ir visai neužsikompleksavęs, ir visai neužguitas. Manau, kad jeigu būtų buvęs kažkaip engiamas, tai tokių rezultatų nebūtų pasiekęs - juk bendra psichologinė situacija labai veikia ir jauno žmogaus mokymąsi.
Bet tema ne apie šį vaikinuką, o apie Licėjų.Taigi, nematau jokios tragedijos, jeigu vaikas į jį nepakliūna - svarbiausia ugdyti namuose jį kaip stiprią asmenybę ir sudaryti visas sąlygas mokymuisi. Ir rezultatai gali būti ne prastesni, nei baigus Licėjų.
Atsakyti
tawo tiesa, licejus tera gera aplinka tiems kurie nori mokytis, o jeigu sudarysi tokia aplinka namuose, tai tikrai galima pasiekti neprastesniu rezultatu negu licejuje smile.gif
Atsakyti
Na, aš licėjų baigiau pernai. Super mokykla... Buvusioje mokykloje tikrai jaučiausi prastai, požiūris į mane buvo nekoks. Patekus į licėjų, viskas išsisprendė. Mokytis pradėjau prasčiau (atsirado ir draugų - kita veikla, ne tik mokslai, na, taip pat ir lygis pakilo kokius 3 kartus smile.gif ). Tačiau licėjuje mokytis tikrai verta.. Ten įgyji daugybę pažinčių (darbas, galima sakyti, garantuotas - ieškoti nereikės), o ir šiaip - pasakyti "mokiausi geriausioje šalies mokykloje" tikrai malonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 07 31, 20:18)
Jei sakau pasidalinkite ziniomis,tai matyt aisku,kad neprasau sakyti " girdejau,kad...."
Mane domintu argumentuoti pasisakymai ir teveliu ispudziai. Mano dukra ten istojo,bet pradedu bijoti ar ne be reikalo.. Patys licejistai blogo nieko nesneka,bet matyt kazka ir nutyli.. g.gif


tai kaip dukrai ten sekasi mokytis?
Atsakyti
Domina informacija apie tarptautinę klasę šiame licėjuje. Į ją pavasarį žada stoti giminaitė iš užsienio. kokios įstojimo galimybės? mokymo lygis?
Atsakyti
Kitais metais mano vyresnėlis žada stoti. Norėčiau sužinoti kokie ten egzaminai į 9-tą klasę būna. Žinau, kad lietuvių ir matematika. Gal kas plačiau papasakos ax.gif ?
Ir dar vienas klausimėlis: jei antroji užsienio kalba yra rusų, tai kaip tada? Nes žvilgterėjau į tvarkaraščius, o ten jokios rusų kalbos nėra blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(asah @ 2006 02 28, 16:10)
Domina informacija apie tarptautinę klasę šiame licėjuje. Į ją pavasarį žada stoti giminaitė iš užsienio. kokios įstojimo galimybės? mokymo lygis?


Apie įstojimą nežinau, bet domėjausi mokymosi lygiu. Mokymosi lygys yra labai aukštas ir baigiamųjų egzaminų rezultatai vertinami užsienyje (siunčiami mokinių darbai). Tiesiog jei paruošimo lygis bus prastas, mokinys egzamino neišlaikys.

Palyginau mane dominančio dalyko valstybinio egzamino programą ir užduotis su TB baigiamojo egzamino programa ir užduotimis. Mūsų valstybinis egzaminas pasirodė kaip lengvas kontrolinukas palyginus su TB baigiamuoju egzaminu.

Tik tiek, kad TB mokomasi mažiau dalykų.
Atsakyti
Prasau INFO yra cia mirksiukas.gif :

VILNIAUS LICĖJUS
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 05 11, 13:21)
Ir dar vienas klausimėlis: jei antroji užsienio kalba yra rusų, tai kaip tada? Nes žvilgterėjau į tvarkaraščius, o ten jokios rusų kalbos nėra  blink.gif .


Draugė mokosi licėjuj smile.gif
Ji taip pat mokėsi rusų kalbą, tačiau įstojus į licėjų turėjo pradėt vokiečių nuo pat pradžių, nes rusų toje mokykloje nemoko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(m a m a @ 2006 05 12, 08:43)
Prasau INFO yra cia  mirksiukas.gif :

VILNIAUS LICĖJUS


Skaičiau prieš užduodama klausimą mirksiukas.gif

QUOTE(monie @ 2006 05 12, 15:22)
Draugė mokosi licėjuj smile.gif
Ji taip pat mokėsi rusų kalbą, tačiau įstojus į licėjų  turėjo pradėt vokiečių nuo pat pradžių, nes rusų toje mokykloje nemoko mirksiukas.gif


Ačiū dėl rusų. Gal galėtum draugės paklaust apie stojamuosius blush2.gif . Kokie maždaug uždaviniai matematikos ir koks lietuvių egzaminas
Atsakyti
Negi niekieno vaikai nesimoko licėjuje g.gif ?
Atsakyti
www.licejus.lt yra pavyzdinės užduotys.
Atsakyti