Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus licėjus

QUOTE(Dykuma5 @ 2016 08 16, 19:00)
Pirmiausia, tai turite gyventi Vilniaus mieste, jei norite stoto į Licėjų, jie iš rajonų ir kitų miestelių ar miestų nepriima......
Patarimas - stok su savo žiniomis, nes jei jau korepetitoriaus reikės mkantis 8 klasėje, tai tada gabumų nėra......... Licėjuje vdurkis visai nesvarbus, jo net nešti nereikia o įstojus jau paskui reiks atnešti 8 klasių baigimo pažymėjimą.
Chemijos iš viso stojamuosiuose nėra.......


Ačiū už atsakymą. Jeigu stosiu, tai turbūt su šeima kraustysimės į Vilnių arba gyvensiu su teta smile30x30.png Mama sako tą patį, kad net nieko nesikartočiau. Man korepetitorius yra tam, kad įvertintų žinias ir tam, kad jausčiausi stipresnė, labiau pasitikėčiau savimi, nes turiu kažkokius kaip ir ,,priepuolius", kai kažko labai bijau, pasidaro bloga, sunku kvėpuoti, apima sunkumas kūne. Aš visada prieš konkursus, olimpiadas labai jaudinuosi, taigi jaudinsiuosi ir per stojamąjį egzaminą, todėl noriu išmokti kuo daugiau, žinoti kuo daugiau, nesvarbu ar su korepetitoriumi, ar su mama, ar pati aš vis tiek mokysiuosi, kad būtų drąsiau ir kad neištiktų priepuolis... verysad.png
Žinau, kad vidurkio nereikia. O užduotis žiūrėjau 2007 metų ir nepastebėjau, kad ten 2007, o ten buvo chemija mirksiukas.png
Atsakyti
QUOTE(NewgirlA @ 2016 08 16, 19:18)
Ačiū už atsakymą. Jeigu stosiu, tai turbūt su šeima kraustysimės į Vilnių arba gyvensiu su teta smile30x30.png Mama sako tą patį, kad net nieko nesikartočiau. Man korepetitorius yra tam, kad įvertintų žinias ir tam, kad jausčiausi stipresnė, labiau pasitikėčiau savimi, nes turiu kažkokius kaip ir ,,priepuolius", kai kažko labai bijau, pasidaro bloga, sunku kvėpuoti, apima sunkumas kūne. Aš visada prieš konkursus, olimpiadas labai jaudinuosi, taigi jaudinsiuosi ir per stojamąjį egzaminą, todėl noriu išmokti kuo daugiau, žinoti kuo daugiau, nesvarbu ar su korepetitoriumi, ar su mama, ar pati aš vis tiek mokysiuosi, kad būtų drąsiau ir kad neištiktų priepuolis... verysad.png
Žinau, kad vidurkio nereikia. O užduotis žiūrėjau 2007 metų ir nepastebėjau, kad ten 2007, o ten buvo chemija mirksiukas.png

Šiais metais nei chemijos, nei anglų kalbos nebuvo - šiaip iš karto po naujų metų jie paskelbia datas ir egzaminus..... kitais metais gali skirtis..... turi būti jau stojant registracija Vilniuje ir dar reikia nurodyti mokyklą, kurioje mokaisi (tai nežinau, kaip ten jie vertina, jei mokykla ne iš Vilniaus)......
Maniškis visur dalyvavo, olimpiadose ir t.t. - buvo ir pasiekimų.......o dėl priepuolių, tai ne korepetitoriaus, o psicholoogo pagalbos reikia mirksiukas.png
O be to per egzaminą nėra kada jaudintis, nes nespėsi visų užduočių atlikti - maniškis irgi nespėjo........bet iš visų surinko pakankamai taškų, kad įstotų, nes reikia visų dalykų minimumą surinkti, kad galėtum dalyvauti konkurse, nes jei surenki ir pakankamą taškų skaičių, bet bent vieno dalyko negauni min., tai konkurse net nedalyvauji....... unsure30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dykuma5: 16 rugpjūčio 2016 - 20:17
QUOTE(Dykuma5 @ 2016 08 16, 20:14)
Šiais metais nei chemijos, nei anglų kalbos nebuvo - šiaip iš karto po naujų metų jie paskelbia datas ir egzaminus..... kitais metais gali skirtis..... turi būti jau stojant registracija Vilniuje ir dar reikia nurodyti mokyklą, kurioje mokaisi (tai nežinau, kaip ten jie vertina, jei mokykla ne iš Vilniaus)......
Maniškis visur dalyvavo, olimpiadose ir t.t. - buvo ir pasiekimų.......o dėl priepuolių, tai ne korepetitoriaus, o psicholoogo pagalbos reikia mirksiukas.png
O be to per egzaminą nėra kada jaudintis, nes nespėsi visų užduočių atlikti - maniškis irgi nespėjo........bet iš visų surinko pakankamai taškų, kad įstotų, nes reikia visų dalykų minimumą surinkti, kad galėtum dalyvauti konkurse, nes jei surenki ir pakankamą taškų skaičių, bet bent vieno dalyko negauni min., tai konkurse net nedalyvauji....... unsure30x30.png


Ačiū dar kartą už informaciją. smile30x30.png Žinau, kad tikrai nespėsiu atlikti visų užduočių. Pati irgi turiu daug pasiekimų, dalyvauju visur, kur tik suspėju, lankau muzikos mokyklą, ten irgi reikia labai daug darbo ir taipogi labai dažnai koncertuoju. Todėl manau, kad aš pati geriausiai žinau, kas man padeda dėl baimės ir jaudulio mirksiukas.png Žinau, ką daryti, kaip save nuraminti...Kai pirmą kartą dalyvavau Kudabos konkurse, siaubingai daug ruošiausi, žinojau, kad moku daug ir beveik nesijaudinau, tik džiaugsmingas jauduliukas buvo smile30x30.png Taigi man geriausiai padeda daug daug ruošimosi ir darbo, tada pasitikiu savimi, einu iškelta galva ir svarbiausia žinau, kad galiu, sugebu kažką daugiau nei kiti bendraamžiai. Psichologai man labai nepatinka...Geriau pakalbu su mama ar kokiu giminaičiu, man pataria ir jaučiuosi geriau smile30x30.png Jeigu mokysiuosi daugiau nei visada prieš stojamąjį, jausiuosi žymiai geriau ir drąsiau, tai man labai padės, be to, aš dievinu mokytis, kartotis, laisvu laiku tai ir darau, todėl manau, jog nieko blogo pasisamdyti korepetitorių ar paprašyti mokytojo pagalbos, nes tai suteikia pasitikėjimo, o dar šiais metais reiks susikaupti ties muzikos mokyklos baigimu, todėl aš savarankiškai mokytis beveik laiko neturėsiu, nes jį norėsiu praleisti grodama, o jeigu turėsiu nustatytą laiką susitikimui su mokytoju/korepetitoriumi, tai suteiks organizuotumo. Aišku, kaip kam geriau mirksiukas.png O jūsų sūnus šaunuolis, kad įstojo 4u.png
Atsakyti
QUOTE(NewgirlA @ 2016 08 16, 21:10)
Ačiū dar kartą už informaciją. smile30x30.png Žinau, kad tikrai nespėsiu atlikti visų užduočių. Pati irgi turiu daug pasiekimų, dalyvauju visur, kur tik suspėju, lankau muzikos mokyklą, ten irgi reikia labai daug darbo ir taipogi labai dažnai koncertuoju. Todėl manau, kad aš pati geriausiai žinau, kas man padeda dėl baimės ir jaudulio mirksiukas.png Žinau, ką daryti, kaip save nuraminti...Kai pirmą kartą dalyvavau Kudabos konkurse, siaubingai daug ruošiausi, žinojau, kad moku daug ir beveik nesijaudinau, tik džiaugsmingas jauduliukas buvo smile30x30.png Taigi man geriausiai padeda daug daug ruošimosi ir darbo, tada pasitikiu savimi, einu iškelta galva ir svarbiausia žinau, kad galiu, sugebu kažką daugiau nei kiti bendraamžiai. Psichologai man labai nepatinka...Geriau pakalbu su mama ar kokiu giminaičiu, man pataria ir jaučiuosi geriau smile30x30.png Jeigu mokysiuosi daugiau nei visada prieš stojamąjį, jausiuosi žymiai geriau ir drąsiau, tai man labai padės, be to, aš dievinu mokytis, kartotis, laisvu laiku tai ir darau, todėl manau, jog nieko blogo pasisamdyti korepetitorių ar paprašyti mokytojo pagalbos, nes tai suteikia pasitikėjimo, o dar šiais metais reiks susikaupti ties muzikos mokyklos baigimu, todėl aš savarankiškai mokytis beveik laiko neturėsiu, nes jį norėsiu praleisti grodama, o jeigu turėsiu nustatytą laiką susitikimui su mokytoju/korepetitoriumi, tai suteiks organizuotumo. Aišku, kaip kam geriau  mirksiukas.png O jūsų sūnus šaunuolis, kad įstojo 4u.png

Ačiū mirksiukas.png Linkiu pasiruošti, būtinai nuvažiuok į atvirų durų dienas - bus daugiau aiškumo..................svarbiausia - labai norėti ax.png
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2016 08 16, 21:14)
Šiais metais nei chemijos, nei anglų kalbos nebuvo - šiaip iš karto po naujų metų jie paskelbia datas ir egzaminus..... kitais metais gali skirtis..... turi būti jau stojant registracija Vilniuje ir dar reikia nurodyti mokyklą, kurioje mokaisi (tai nežinau, kaip ten jie vertina, jei mokykla ne iš Vilniaus)......
Maniškis visur dalyvavo, olimpiadose ir t.t. - buvo ir pasiekimų.......o dėl priepuolių, tai ne korepetitoriaus, o psicholoogo pagalbos reikia mirksiukas.png
O be to per egzaminą nėra kada jaudintis, nes nespėsi visų užduočių atlikti - maniškis irgi nespėjo........bet iš visų surinko pakankamai taškų, kad įstotų, nes reikia visų dalykų minimumą surinkti, kad galėtum dalyvauti konkurse, nes jei surenki ir pakankamą taškų skaičių, bet bent vieno dalyko negauni min., tai konkurse net nedalyvauji....... unsure30x30.png

O nesvarstėt KTU gimnazijos,jie priima iš visos Lietuvos
Atsakyti
QUOTE(NewgirlA @ 2016 08 16, 18:15)
Sveiki,
Jau senokai bandau prisiruošti parašyti čia unsure30x30.png Bet vis nerandu žodžių...
Šiais mokslo metais būsiu 8-okė ir kitais metais eisiu į gimnaziją, kuri mūsų miestelyje yra tik viena. Aš joje mokytis nenoriu verysad.png  Dauguma mane pažįsta ir mano, jog esu enciklopedija. Klasiokai visada visko klausinėja, tikisi, kad aš viską žinosiu ir mano, kad dešimtukai pas mane ,,iš oro". Norėčiau didesnio krūvio, kad būtų protingesnių už mane, kad aš kadanors galėčiau ko nors paklausti ir man paaiškintų. Tada pagalvoju apie Licėjų... wub30x30.png  Licėjus man visada buvo kažkas wow. Kažkokia neįgyvendinama svajonė. Kai buvau penktokė-šeštokė, pakalbėdavome su mama apie Licėjų. Ji visada sakydavo, kad kai baigsiu aštuonias klases, jei norėsiu, įstosiu į Licėjų. Manydavau, kad juokauja, šiaip sau taip sako blush-anim-cl.png . O pasirodo ne. Dabar ir pati suprantu, kad galiu bandyti įstoti, jeigu tik noriu. Bet ar įstosiu? Bijau nusivylimo ir kad pradėsiu dar labiau nepasitikėti savimi. Metų pabaigoje, mano vidurkis svyruoja 9,89-9,96. Aglų lygis C1-C2. Bijau fizikos ir matematikos uždavinių, nes nežinau ko tikėtis. Chemijos dar išvis neragavau. Jeigu stosiu, lankysiu korepetitorius, pati labiau stengsiuos...Bet juk dauguma mokinių taip daro, turi dar geresnį vidurkį, tad nežinau kokios mano galimybės. Gal kas nors žino, kiek maždaug stoja? Girdėjau, kiekvienais metais labai skirtingai.Ir kokios galimybės? Galbūt kažkas ketina stoti? Mane domina viskas bigsmile.png . Rašykit kaip jaučiatės, kaip ketinate ruoštis ir pan.

Dar rašyčiau, bet pagailėsiu žmonių, kurie skaito mano litaniją lotuliukas30x30.png . Klaidų turbūt rasit, pastoviai įsijungdavo nuspėjamasis tekstas. Atsiprašau mirksiukas.png .
Labai laukiu atsakymų, galbūt klausimų, patarimų smile30x30.png


Dėl gyvenamosios vietos stojant jums tiksliausiai atsakys patys Licėjaus darbuotojai. Parašykit jiems laišką arba paskambinkit ir gausite tikslų atsakymą. Mano vaikų klasėse tikrai buvo mokinių iš kitų miestų, kurie Vilniuje buvo apsistoję pas gimines.
Ruošdamasi stojamiesiems atkreipkite dėmesį, kad egzaminuose visada būna klausimai iš temų, kurios įprastai mokyklose gegužės pradžioje dar nebūna praeitos. Kitaip tariant, vadovėlius turite išsinagrinėti iki galo smile30x30.png

Įprastai stojimo konkursas būna - 6-7 mokiniai į vieną vietą. Kiekvienais metais skiriasi formuojamų pirmų klasių skaičius: vienais metais būna 5, kitais - 4. Praeitais metais buvo 5 pirmosios klasės, vadinasi šiemet turėtų būti 4. Atitinkamai, kitais metais vėl bus 5.
Atsakyti
Sveiki,

kaip šiemet stojamieji, kokie pokyčiai, pasidalinkite 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal yra tokių, kurie iš VJG perėjo į Licėjų. Vaikas įstojo be pasiruošimo ir papildomo mokymosi, ir dabar mes labai abejojame, ar tikrai verta pereiti. Suprantu, kas įstoja iš paprastų progimnazijų. Bet VJG gera mokykla, tik ten "ant bangos" masinis žinių pasitikrinimas stojant į licėjų.

Klausimas, kieno vaikai mokosi - ar yra skiriama dėmesio ne tik mokslui (VJG labai stipri vertybių ugdymo programa, savanorystė ir kt.), bendruomenei ir pan.?
Atsakyti

Dėl stojamųjų egzaminų.

Laba diena. Esu aštuntokas. Norėčiau pasiteirauti dėl Vilniaus licėjaus stojamųjų egzaminų. Puslapyje parašyta, jog bus rašomi iš keturių dalykų: lietuvių, matematikos, biologijos, istorijos. Taškų maksimumas - 30 iš kiekvieno. Gal iš patirties žinote, kiek maždaug taškų gali būti minimumas? Neturiu nei vieno pažįstamo šioje mokykloje, tad klausiu čia. Šis klausimėlis mane labai nervuoja, nes prastai sekasi lietuvių kalba (pažymys - 9,11). Ar tai turėtų mane gąsdinti, ar devynetas, stojant į licėjų, nėra didžiulė problema? Dėkoju už atsakymus.

Atsakyti
Laba diena,
mano dukra mokosi 9 kl. VJG, tai pernai pusė jos klasės jėzuitų "dėl sportinio intereso" stojo į Licėjų. Dauguma įtilpo į praeinamą balą, nes jis tikrai nėra didelis (buvo berods minimumas 56).
Bet testas rimtas - pvz. jei matematikos taškų maximumas 30, tai visi iš VJG stojantieji nesurinko didesnio kaip 19.

Sėkmės moksluose ir tikslų pasiekime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nojus331 @ 2018 12 09, 15:50)
<p>Dėl stojamųjų egzaminų.</p><p></p><p>Laba diena. Esu aštuntokas. Norėčiau pasiteirauti dėl Vilniaus licėjaus stojamųjų egzaminų. Puslapyje parašyta, jog bus rašomi iš keturių dalykų: lietuvių, matematikos, biologijos, istorijos. Taškų maksimumas - 30 iš kiekvieno. Gal iš patirties žinote, kiek maždaug taškų gali būti minimumas? Neturiu nei vieno pažįstamo šioje mokykloje, tad klausiu čia. Šis klausimėlis mane labai nervuoja, nes prastai sekasi lietuvių kalba (pažymys - 9,11). Ar tai turėtų mane gąsdinti, ar devynetas, stojant į licėjų, nėra didžiulė problema? Dėkoju už atsakymus.</p>

Licėjuje į vidurkį niekas nežiūri - svarbu išlaikyti stojamuosius. Bet turi kiekvieno dalyko bent minimumą surinkti, nes jei bent vieno nesurenki minimumo, tai konkurse net nedalyvauji.
Maniškis jau III klasėje - mokslai spaudžia, reikia daug ir savarankiškai mokytis, niekas nederina jokių atsiskaitymų, kontrolinių darbų grafiko.... Jei jau atėjai čia mokytis, tai turi rimtai mokytis.... pati pradžia visiems labai sunki - adaptacija, o paskui jau normaliai.
Čia vyrauja akademinė aplinka, nėra atrakcijų ir t.t. - čia žmonės mokosi ir tuo didžiuojasi...... būna, kad stoja dešimtukininkas ir nepraeina kurio nors dalyko minimumo..... sunkiausias, aišku, matematikos egzaminas ir egzaminai iš viso 8 klasės kurso - maniškis turėjo viską į priekį išmokti - iki programos pabaigos (o dar buvo beveik 2 mėn iki m.m. pabaigos), nes klausimų būna iš pabaigos programos.... žodžiu, reikia pasiruošti......
Atsakyti

Sveiki, dabar esu dvyliktokas licėjuj. Tikrai nesutikčiau su tuo, kad licėjuj nėra atrakcijų ar kad mokiniai nieko nedaro, o tik mokosi ir apskritai beveik visi mitai apie licėjų yra klaidingi. Čia tikrai daug dėmesio skiriama popamokinei veiklai - žmonės savanoriškai renkasi žaisti tinklinio, krepšinio, futbolo ar pan., mokiniai ruošia įvairius renginius (per metus būna bent po kokius 8). Nepasakyčiau, kad liceistai jaučia didelį krūvį, galbūt kartais reikia pasistengti nebent mokantis 9-10 klasėj, nes reikia mokytis visus dalykus. Nuo 11 klasės dalis mokomųjų dalykų atkrenta, dėl to lieka rimtai mokytis 5-6 dalykus, todėl 11-12 klasėj lieka daug laisvo laiko, kurį galima skirti stojimams į prestižinius pasaulio universitetus, olimpiadoms ar šiaip pramogoms. Sutinku, kad stojamieji egzaminai labai sunkūs, ypač matematikos. Būna, kad kai kuriems matematikos stojamiesiems neužtenka ne tik 8 klasės kurso, bet ir viso mokyklinio kurso, tai reiškia, kad kai kurių uždavinių stojamajame į licėjų nesugebėtų išspręsti net vbe šimtukininkas. Esu kartą prižiūrėjęs stojamuosius egzaminus ir buvo iškart aišku, kada vaikai pradėdavo daryti matematikos užduotis - didžiosios dalies vaikų veiduose atsirasdavo nusivylimo išraiška... Kad tokio didelio nusivylimo nebūtų jūsų atveju, siūlau pagalbą matematikos ir fizikos stojamiesiems į licėjų (licėjuje, atrodo, dabar nėra fizikos stojamojo), taip pat į kitas gimnazijas. tel.nr. +37068916450

Atsakyti