Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuolaikiniai vaikai II

QUOTE(due drops @ 2010 07 27, 01:50)
Naminukas ne pagasdinimui schmoll.gif .Naminukas pukuotas ir l.isdykes,baisiai megsta pasisavint ne vietoj padetus daiktus mirksiukas.gif .Pamenat Kuzia ir Nafania?Papildyta:

Pritariu.Kazkas kazkur buvo praziureta...O vaika lupant,jis tik ziaures

lotuliukas.gif Pamenu tuos fainulkinus.
Kur kas baisiau butu prisiminti ta tingini, kuri visi mete nuo duru prie duru. biggrin.gif

Atsakyti
Aistrų atvėsinimui, keletas istorijų iš anų laikų:

Aš turėjau nuostabią klasės auklėtoją ponią Stasę. Ji turėjo du sūnus. Vienas jų labai gerai mokėsi, o antras buvo prie tinginio. Būdavo jam galvoj tik futbolas, pamokų daryt nereikia ir pan. Galiausiai baigėsi mokslo metai ir jaunėlį palieka antriems metams. Jis skundžiasi, kad palieka, o motina į tai, kad nesimokai - tai ir palieka. O jis atgal- tai kad aš mokytojos sūnus, neturi teisės manęs palikti. O motina sako, kad turi. Ir paliko, ir nėjo motina maldaut, kad perkeltų į aukštesnę klasę. O kita mūsų mokyklos mokytoja lakstė paskui mokytojus, kad jos sūneliui išvestų gerus pažymius 12 klasėj. Išvedė, geriausiai baigęs abiturientas ir t.t. Rezultatas: neigiamas pažymys iš stojamojo. Ir viskas sustojo į savo vietas.

Mūsų kieme buvo tokia Rūta, jai buvo 7 metai. Ankščiau kažkaip visi žaisdavom vienam kieme. Visi kartu. Kaimynų dukra dar atsivesdavo dvi mažas sesutes. Mes jom padėdavom kepti smėlio pyragėlius, nors jau amžius nelabai tas buvo. O ta Rūta visada į kiemą ateidavo su mama, mama atsisėsdavo ant suoliuko ir šalimais pasidėdavo diržą. Ne, nemušdavo savo Rūtytės (taip ji vadino savo dukrą), o tik jos skriaudėjus. Nors niekas ten jos neskriausdavo, dažniausiai pirma pradėdavo, o kai kas nors duodavo atgal, tuoj močia prišokdavo su diržu. Kartą ji mane mane pradėjo tampyt už plaukų, aš tik kumštį jai parodžiau ir jau gavau. Kartą kaimynų dviejų metukų dukra paėmė tos Rūtos kastuvėlį, už svetimo žaislo ėmimą, net mažajai Rūtos močia sudavė. Tada mūsų kaimynė kreipėsi į miliciją ir moteris buvo nubausta. Taip kad ir anais laikais buvo galima bausti suaugusius už netinkamą elgesį prieš vaikus.

Pažinojau vieną mergaitę, kurią motina už kiekvieną mažmožį mušdavo. Tarkim, jei nusikeikdavo ar ką nors sudaužydavo. O kad šunį nunešus į purvą įmurkdė nei žodžio nepasakė. Tai irgi ne auklėjimas. Jos gyvenimas tikrai nesusiklostė, nuo 15 metų raita per vyrus eina.

Kitoj šeimoj tėvas griežtai auklėjo, už kiekvieną dvejetą po dešimt kirčių diržu duodavo. Jų šeimoj visi vaikai išsilavinę ir viskas tvarkoj.

O kitoj šeimoj vaikas buvo lepinamas, viskas jam galima, nugi vyras. Paaugęs nusivedė šunį maudyt į šalitiniuotą upelį ir tol maudė, kol šis mirtinai sušalo, kačiukam akis išbadydavo, o jei pasakydavo motina, kad pjaus vištą- tai net pasakot negaliu, ką padarydavo, per daug žiauru. Užaugo grynas sadistas.

Taip kad ne būtinai mušamas vaikas užaugs durnas, o nemušamas- idealus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 liepos 2010 - 16:43
QUOTE(senmerge @ 2010 07 25, 08:24)
Mane sesers vyras už plaukų tempė laiptais žemyn į pirmą aukštą , ir nieko , išgyvenau , nesu labai traumuota .
Papildyta:

Betr tai nėra taip žiauru , kaip mėtyti nuo tiltų .

WOW blink.gif
nifiga sibie šeimynėlė swoon.gif
Atsakyti
Neseniai skaičiau tokią mintį (man labai patiko kažkodėl), kad mokindami vaikystėje per smurtą mes išmokome ne tiek paklusti tėvams, kiek paklusti stipriausiam. O juk ir mes kada nors busim silpnesni g.gif ir aplamai - tokia pozicija stato paauglį į labai pavojingą vietą - paaugus jam stipresnis bus jau ne tas suaugęs kuris jį auklėjo, o gatvės suaugę/paaugliai, kurie sugebėtų ir tada suvaldyti jį jėga. Vaiko likimas priklausytų turbūt tiesiog nuo tuo, su kokia jėga/jėgoms jis susidurtų ateityje. Bet palužęs vaikas daug greičiau gali palužti...


QUOTE
Aš turėjau nuostabią klasės auklėtoją ponią Stasę. Ji turėjo du sūnus. Vienas jų labai gerai mokėsi, o antras buvo prie tinginio. Būdavo jam galvoj tik futbolas, pamokų daryt nereikia ir pan. Galiausiai baigėsi mokslo metai ir jaunėlį palieka antriems metams. Jis skundžiasi, kad palieka, o motina į tai, kad nesimokai - tai ir palieka. O jis atgal- tai kad aš mokytojos sūnus, neturi teisės manęs palikti. O motina sako, kad turi. Ir paliko, ir nėjo motina maldaut, kad perkeltų į aukštesnę klasę. O kita mūsų mokyklos mokytoja lakstė paskui mokytojus, kad jos sūneliui išvestų gerus pažymius 12 klasėj. Išvedė, geriausiai baigęs abiturientas ir t.t. Rezultatas: neigiamas pažymys iš stojamojo. Ir viskas sustojo į savo vietas.

Mano vyras yra tas antras vaikas. Jaunystėje negalėjo mokytis aukšojoje, nors iš visų egzaminų turėjo dešimtukus. Tiesiog nesugebėdavo be žmogaus, stovinčio virš galvos ir namuose ir mokykloje, bei užtarimo.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 07 27, 17:55)
Mano vyras yra tas antras vaikas. Jaunystėje negalėjo mokytis aukšojoje, nors iš visų egzaminų turėjo dešimtukus. Tiesiog nesugebėdavo be žmogaus, stovinčio virš galvos ir namuose ir mokykloje, bei užtarimo.


Jos sūnus įstojo, bet ne ten kur norėjo. Jis stojo į mediciną ir chemiją. Neįstojo į mediciną.
Atsakyti
Pazistamu dukra auga nesutramdoma mergaite, tarkim mociute vadina sena boba...kiek matau yra nevaldoma, taciau tevai ja didziuojasi, dziaugiasi, kad yra labai drasi. Jeigu sudrausmina, trenkia vienam is tevu arba sviedzia i zeme pirma pasitaikiusi daikta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavuum: 27 liepos 2010 - 17:31
QUOTE(vavuum @ 2010 07 27, 18:30)
Pazistamu dukra auga nesutramdoma mergaite, tarkim mociute vadina sena boba...kiek matau yra nevaldoma, taciau tevai ja didziuojasi, dziaugiasi, kad yra labai drasi. Jeigu sudrausmina, trenkia vienam is tevu arba sviedzia i zeme pirma pasitaikiusi daikta....


O mano pusseserės 12 metų sūnus per senelio laidotuves kaip pasakė visai giminei girdint. Per gedulingus pietus jo senelė (mano teta) paprašė jo paduot cukrų, o ji jai: atsip_ _ _k tu nuo manęs, sena boba. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 liepos 2010 - 17:37
QUOTE(Florestina @ 2010 07 27, 19:37)
O mano pusseserės 12 metų sūnus per senelio laidotuves kaip pasakė visai giminei girdint. Per gedulingus pietus jo senelė (mano teta) paprašė jo paduot cukrų, o ji jai: atsip_ _ _k tu nuo manęs, sena boba. g.gif



o gal namie taip tetis mamai sako?
aisku, nepaglostyt uz tokius pareiskimus. bet jei atsistojus nuo gedulingu pietu stalo pavelet ta vaika dirzu, tai jis dar ir atkersyt gali sugalvot

Florestina, Jus kur auksciau istorijas apraset, va tos istorijos mane kaip tik itikino, kad auklejami, o ne dauzomi vaikai uzauga padoriais zmonemis. musami irgi gali padoriais uzaugt, tik ziuret paskui, kad kokiu neuroziu nebutu (didele tikimybe)
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2010 07 27, 19:29)
o gal namie taip tetis mamai sako?
aisku, nepaglostyt uz tokius pareiskimus. bet jei atsistojus nuo gedulingu pietu stalo pavelet ta vaika dirzu, tai jis dar ir atkersyt gali sugalvot

Florestina, Jus kur auksciau istorijas apraset, va tos istorijos mane kaip tik itikino, kad auklejami, o ne dauzomi vaikai uzauga padoriais zmonemis. musami irgi gali padoriais uzaugt, tik ziuret paskui, kad kokiu neuroziu nebutu (didele tikimybe)


Tėvai išsiskyrę ir pagrinde dėl močiutės kaltės. g.gif

Mes ir šiandien draugaujam su ta panele, kur už dvejetus mušė, ji man visada tokia pati.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 27, 17:05)
Jos sūnus įstojo, bet ne ten kur norėjo. Jis stojo į mediciną ir chemiją. Neįstojo į mediciną.

jis visur galejo istoti, bet neissilaikydavo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 27, 20:41)
Tėvai išsiskyrę ir pagrinde dėl močiutės kaltės. g.gif

Mes ir šiandien draugaujam su ta panele, kur už dvejetus mušė, ji man visada tokia pati.



hehe:D tai tiesa vaikas pasake apie mociute biggrin.gif nu nerimtai sita pasakiau.

Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2010 07 27, 19:55)
hehe:D tai tiesa vaikas pasake apie mociute biggrin.gif nu nerimtai sita pasakiau.


Aš irgi pagalvojau, kad gal ir dėl to, bet kažkaip prie giminių negražu. g.gif
Atsakyti