Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 01, 09:51)
Kaip teisingai naudoti želė žiedą, ar reikia kuo nors vidų ištept?  rolleyes.gif

aš truputį patepu aliejumi dėl visa ko... nes dažnaisuiai pirmą sluoksnį darau paukščių pieno, o jis labai "kabinasi" prie indų... Šiaip apvertus ir pamažu atidarant viršutinį želė žiedo dangtelį tortas ir taip gražiai iškrenta. o jei tepsi aliejum, tai tikrai jo skonio nebūna smile.gif
Atsakyti
Aš ir želė žiedą truputį patepu aliejum drinks_cheers.gif

Man vadovė sakė, kad 12 sav. pardavime bus abi koldūninės: tikroji koldūninė ir Ravioli g.gif 59lt ir 79lt, gal kas ką tiksliau girdėjot g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 01, 12:47)
Aš ir želė žiedą truputį patepu aliejum drinks_cheers.gif

Man vadovė sakė, kad 12 sav. pardavime bus abi koldūninės: tikroji koldūninė ir Ravioli g.gif 59lt ir 79lt, gal kas ką tiksliau girdėjot g.gif

KOVAS
Atsakyti
Pažiūrėjau Elegancijos pasiūlymą ir nusiminiau, sugrupuoti visi dubenys verysad.gif o aš taip norėjau 2*600ml.ir tos plokščios lėkštės 2,4....
Papildyta:
thumbup.gif žinios ir karūna tiksliai yra bigsmile.gif ale į tą patį lapuką elegancijos pasiūlymo įkelt negalėjo doh.gif
ačiū spygliuk 4u.gif
Atsakyti
Čia sukelti receptai ultrapliusui rusų kalba
Čia quic sefo
Čia servofikso
Kaip supratau tokias knygutes gauna rusaites pirkdamos atskirus gaminius
Atsakyti
Idomu,kokio dydzio bus silikonine forma?
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2009 03 01, 15:27)
Idomu,kokio dydzio bus silikonine forma?

Ismatavimai: aukstis - 11cm, vidinis skersmuo 22cm. (jei čia apie tą, kur 12 sav bus pasiūlyme klausi) smile.gif
Atsakyti
Prisiminiau, kad turiu gerą daiktą - Juliene skustuką. Pabandžiau, bes susidūriau su viena problema. blush2.gif Kaip supjaustyti visą morką? doh.gif Pasidalinkit patirtimi, kurios naudojat. mirksiukas.gif
Atsakyti
man rodos be šansų visą morką supjaustyt schmoll.gif man su juo irgi kažkaip neišeina susidraugaut...

mergaitės gal yra norinčių naują temą sukurt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 01 kovo 2009 - 18:07
Jau išbandžiau pagaliau želė žiedą good.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti