Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Jurgitak @ 2009 02 27, 16:06)
Užtat simre už savo vyro gali jaustis kaip už sienos  biggrin.gif Ot, simre, davei čia mums peno šnekoms  blush2.gif

Galvoji, kad jis platus? Nea... Tik ilgas, bet net nuo vėjo už jo nepasislėpsi schmoll.gif

QUOTE(rosee @ 2009 02 27, 17:59)
Maniškis irgi neblogas ėdrūnas, paskutiniu metu įsigudrino naktį valgyti, tai pradeda barškėti ir mane prižadina.

Aha, šitą punktą pamiršau. Kokią 23 val. prisikimšti batono su grietinėle visai įprasta.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 02 27, 18:40)
Šiandien niekaip į TW savo ofisą nepriskambinau, paprasčiausiai nieks nekėlė telefono, norėjau naujų katalogų papildomai paprašyti, kad įdėtų  smile.gif , o paskui užsidirbau ir pamiršau apie juos..

Vadovė atsiuntė gerą žinią "Specialus pasiūlymas svečiui 11 savaitę iš naujo katalogo psl.11 komplektui "Elegancija" - net 40% nuolaida"  thumbup.gif  Man jie tokie gražūs  wub.gif

user posted image

aš skambinau ryte apie 10 tai atsiliepė. Šiaip yra paskelbta, kad berods 2dieniais ir 5dieniais tel nebendrauja ofisas, dirba su užsakymais. paieškoti galiu tikslių dienų... tik ryte atsiliepinėja tom dienom.
o katalogų pas vadovę galėsit įsigyti wink.gif manau ji daugiau užsipirko... arba skambinkit 1dienį ir paprašysit išrašys atskirą sąskaitėlę ir įdės į užsakymą, tik ryte reikėtų skambinti, kad netyčia siuntinys neiškeliautų anksčiau nei paskambinsit wink.gif
Atsakyti
penktadieniais ir pirmadieniais prase neskambinti, nes raso saskaitas 4u.gif
Atsakyti
šiaip ne taip radau smile.gif čia Vilnelei aktualu.

Penktadienį nuo 12 val., o antradieni iki 13 val. negalime atsiliepti į tel. skambučius, mielai laukiame Jūsų skambučių kitu metu.
Atsakyti
QUOTE(jocke @ 2009 02 26, 19:40)
Merginos pagelbėkite  4u.gif  Turiu 19 perliukų silikoninę formytę, Ultrapliusa 3 ltr ir žieda. Keisčiau i žirkles, birių produktų indelius, silikoninę formą. Arba atiduodu už mažesnę -sutartinę kainytę  drinks_cheers.gif
Patogiau į až, nes nevisad turiu galimybės sekti temytę

Žiedo forma jau išmainyta, ačiukas Astai mirksiukas.gif Ką domina Ultrapliusas ax.gif ?
Atsakyti
kaip faina, kad elegancijai nuolaidos bigsmile.gif bet jei sugrupuoti dubenys tai nieko gero, aš nenoriu tų didžiųjų po 3l ir daugiau, mes kažkaip salotų bliūdais nevalgom blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
norečeu pirkti maža sūrine,lauksiu pasiulimo i až.
Atsakyti
QUOTE(cius @ 2009 02 28, 14:02)
Sveiki,
norečeu pirkti maža sūrine,lauksiu pasiulimo i až.

Koks miestas? Turiu Klaipedoje 4u.gif
Atsakyti
Virtuali tw virtuvė
Atsakyti
user posted image

Dar ir buteli atsukt galima drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2009 02 28, 21:09)
user posted image

Dar ir buteli atsukt galima  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Tik čia senosios žirklės, kurios daug visokių pribumbasų turėjo mirksiukas.gif Su dabartinėm neatsuksi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip teisingai naudoti želė žiedą, ar reikia kuo nors vidų ištept? rolleyes.gif
Atsakyti