Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

GALINOS TEL. 8 615 38560
Atsakyti
QUOTE(Simply @ 2009 05 19, 11:46)
Sveikos 4u.gif
Užsirašiau pas Juditą. Parašysiu, ar patiko. Šiaip balsas tai malonus visai smile.gif


Nežinau , kaip Jums , bet man labai daug davė patarimų...ir beje , jau praėjo 4 mėnesiai ir viskas pildosi smile.gif
Atsakyti
Gal kuri girdėjot apie Alą Prokofjevaitę ir kur ji gyvena?
http://kauno.diena.l...-likimas-105190

Laikraščio spausdintam variante savo prognozėse ji dar 2008-07-19d. nusakė, kad prezidente taps moteris ir būtent D.Grybauskaitė !!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukuška: 20 gegužės 2009 - 12:18
Labai idomus straipsnis.....Ir kaip apgailetinai atrodo Alos fone,cia,ezoterikos skyrelyje, minimi "ekstrasensai","bioenergetikai" ir visokie kitokie apsisaukeliai.....
Atsakyti
Aciu uz kontaktus, dabar reikes tik isdrysti paskambinti smile.gif , manau kad bandysiu Vidai, bet kazko sirdele dreba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuška @ 2009 05 20, 12:17)
Gal kuri girdėjot apie Alą Prokofjevaitę ir kur ji gyvena?
http://kauno.diena.l...-likimas-105190

Laikraščio spausdintam variante  savo prognozėse ji dar 2008-07-19d. nusakė, kad prezidente taps moteris ir būtent D.Grybauskaitė !!

Na seip ir man butu idomu,jai kas turit jos kontaktus ar ka zinot apie sia aiskerege parasykit.
Atsakyti
Sveikos wink.gif Buvau pas Rita, is Minsko plento, pirma karta, ir visai nieko. net nezinau kiek tiketi kiek ne ka ji ten man isbure, bet man kazkaip per mazai pasake, norejosi kazko daugiau. dabar eisiu dar pas kita , paziuresim ka ji pasakys. bet man visai patiko pas Rita.
dabar meginsiu pas Regina, is Antakalnio smile.gif ax.gif
Atsakyti
buciau dekinga uz Vidos is pasilaiciu kontaktus i az blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2009 05 26, 14:48)
buciau dekinga uz Vidos is pasilaiciu kontaktus i az  blush2.gif

VIDOS is pasilaiciu tel 860343507
Atsakyti
Sveikos,

Man geriausia Silva - nei karto nenuvyle, daug kas issipilde, siaip idomi asmenybe, ne kokia bobute, pudrinanti smegenis.
Juokingiausias - Leopoldas, absoliuciai nieko nepataike, bet buvo idomu klausyt, ka filosofuoja.
Blogiausia is blogiausiu - Audrone is Seskines. Mane uzpuole, pasake, kad jei pas ja nepasidarysiu kazkokiu seansu, greitai numirsiu ir taip mirsiu kituose gyvenimuose, eme grasinti gaisrais, kad niekada vaiku neturesiu ir pan... Buvo tiesiog baisu. O juokingiausia, kad ji ir mano kolegei yra burusi, ta pati dainele - pinigu siurbimas, tie patys grasinimai, tik jai dar grasino, kad vyro niekad netures.
Atsakyti
QUOTE(pukebaisule @ 2009 05 27, 12:00)
Sveikos,

Man geriausia Silva - nei karto nenuvyle, daug kas issipilde, siaip idomi asmenybe, ne kokia bobute, pudrinanti smegenis.
Juokingiausias - Leopoldas, absoliuciai nieko nepataike, bet buvo idomu klausyt, ka filosofuoja.
Blogiausia is blogiausiu - Audrone is Seskines. Mane uzpuole, pasake, kad jei pas ja nepasidarysiu kazkokiu seansu, greitai numirsiu ir taip mirsiu kituose gyvenimuose, eme grasinti gaisrais, kad niekada vaiku neturesiu ir pan... Buvo tiesiog baisu. O juokingiausia, kad ji ir mano kolegei yra burusi, ta pati dainele - pinigu siurbimas, tie patys grasinimai, tik jai dar grasino, kad vyro niekad netures.


Eina sau, kaip galima pasimauti... umn.gif
Atsakyti
QUOTE(pukebaisule @ 2009 05 27, 11:00)
Sveikos,

Man geriausia Silva - nei karto nenuvyle, daug kas issipilde, siaip idomi asmenybe, ne kokia bobute, pudrinanti smegenis.
Juokingiausias - Leopoldas, absoliuciai nieko nepataike, bet buvo idomu klausyt, ka filosofuoja.
Blogiausia is blogiausiu - Audrone is Seskines. Mane uzpuole, pasake, kad jei pas ja nepasidarysiu kazkokiu seansu, greitai numirsiu ir taip mirsiu kituose gyvenimuose, eme grasinti gaisrais, kad niekada vaiku neturesiu ir pan... Buvo tiesiog baisu. O juokingiausia, kad ji ir mano kolegei yra burusi, ta pati dainele - pinigu siurbimas, tie patys grasinimai, tik jai dar grasino, kad vyro niekad netures.

Cia reiketu kiekviename puslapyje didelem raudonom raidem rasyti "TIK NESUGALVOKIT EITI PAS SITA PUSPROTE IR NUSIKALTELE".....Scenarijus ten visiems vienas,o ji pati ligonis,kuriam reikia skubios tam tikru mediku pagalbos.

Silvija man irgi patinka-dirba civilizuotai,nekabina makaronu ir nemulkina klijentu.

Leopoldo galimybes neeilines,bet jis tiesiog daznai tingi.....jam idomiau "pafilosofuoti",jis labai daug kuo domisi,daug zino....
Papildyta:
O Vida is pasilaiciu-ar cia ne tokia jauna grazi ilgaplauke blondine?
Atsakyti