Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

QUOTE(Alantė @ 2009 07 18, 16:59)
Sveikos. Gal kas ką nors žino apie Stasę iš Šeškinės?


Sveika, jei iš Paberžės g., žinau tokią. Draugėms labai tiksliai pasakė smulkiausių smulkmenų, kurių ji negalėjo žinoti, tada ir aš nuėjau. Ne per seniausiai buvau, tai didžiausio išsipildymo vis dar laukiu, o šiaip keletas smulkmenėlių jau išsipildė ( kurių iš pradžių net nesupratau ar netikėjau, galvojau, bele ką šneka)...

Čia dar minimas Leopoldas, kartais pagalvodavau pas jį nueiti, bet draugė pirma nuėjo, jis jai būrė metams į priekį, absoliučiai niekas neišsipildė, nors praėjo jau 2-3 metai.

Tai tiek.

P.S. Kadaise Vilniuje Kalvarijų-Juozapavičiaus g. buvo toks būrimo salonas, kuriame dirbo kelios būrėjos, viena buvo vidutinio amžiaus šviesiaplaukė (panaši į Angeliną Zalatorienę - bet tikrai ne ji, sakau tik palyginimui), kuri man nepaprastai gerai išbūrė, ypač kai ką apie būsimus vaikus; tada vaikai man nerūpėjo, bet praėjo jau 13 m., kai kas išsipildė iki smulkmenų (tokie dalykai, kurių aš niekaip negalėjau paveikti, kad išsipildytų ar pan.). Neprisimenu jos vardo, bet norėčiau ją rasti. Prisimenu tik vieną dalyką - kad ji atvažiuodavo iš kažkur toliau, nes kai užsirašinėjau pas ją vakare burtis, užrašanti moteriškė sakė: tik nevėluokit, nes būrėjai paskutinis autobusas į rajoną nuvažiuos. Gal čia yra vilniečių moteryčių, kurios irgi pas ją būrėsi arba gal iš šio aprašymo nutuokiate, kas ji galėtų būti ir kur ji dabar? Būčiau dėkinga už bet kokią info.
Atsakyti
P.P.S. Ji lietuvė.
Atsakyti
[quote=Noriu_padovanoti,2009 07 19, 20:46]
Sveika, jei iš Paberžės g., žinau tokią. Draugėms labai tiksliai pasakė smulkiausių smulkmenų, kurių ji negalėjo žinoti, tada ir aš nuėjau. Ne per seniausiai buvau, tai didžiausio išsipildymo vis dar laukiu, o šiaip keletas smulkmenėlių jau išsipildė ( kurių iš pradžių net nesupratau ar netikėjau, galvojau, bele ką šneka)...


O ar tiesa kad ji vos ne kiekvienai klientei pasako kad yra prakeikimas ir siūlosi ji nuimti? Kažin ar ji tikrai mato prakeikimą ar tiesiog papildomai pinigėlių užsidirba?
Atsakyti
O ar tiesa kad ji vos ne kiekvienai klientei pasako kad yra prakeikimas ir siūlosi ji nuimti? Kažin ar ji tikrai mato prakeikimą ar tiesiog papildomai pinigėlių užsidirba?

Geras klausimas, matau, kad kalbam tikrai apie tą pačią. Žinojau apie tuos jos "prakeikimų matymus". Draugė tikrai turėjo problemų, tai ši būrėja labai tiksliai nupasakojo, koks asmuo ir kokiom aplinkybėm ją prakeikė (netgi geografinę vietą paminėjo, o draugė visada žinojo, kad tas asmuo ten važinėja ir t. t.), žodžiu, viskas labai įtikinama. Paskui draugei reikėjo eiti pas tą būrėją dar kelis kartus, buvo kažkokie "žaidimai" su šventintu vandeniu ar kažkas panašaus - man tai nelabai patiko ši dalis, nežinau net ką galvot, bet jei kam padeda, tai kodėl gi ne. Pati ėjau daugiau iš smalsumo - negi ir man kažką "pamatys"? Tikrai nebūčiau patikėjusi ir tikrai nebūčiau žaidusi su šventintu maistu ar dar kažkuo. Bet man nieko "nepamatė", pasakė nedaug, maždaug tą patį, ką ir kitos būrėjos sakydavo. Tiesa, kai buvau pas ją, ten sėdėjo tokia panelė ir nusirašinėjo tekstus iš knygos, na kažkas su būrimais ar užkeikimais smile.gif Žodžiu, padariau išvadą, kad jei turi problemų, nenustebk, kad kažką tau ras, o jei niekuo nesiskundi, tai ir negalės rasti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Niekur nerandu jokių duomenų apie Galina iš Žaliujų ež. g.?...Gal kas gali įmesti tel. numeriuką..Skaičiau kad ~ kovo mėn. kainavo 30lt, pasikeitė dabar kaina ar ne?...Būčiau be galo dėkinga už suteiktą info... 4u.gif

P.S. Temoj manyčiau gerai būtų pirmam poste surašyti visas būrėjas ir tel. nr, dar galima būtų skliautuose prirašyti gerai buria ar nlb...Taip nesikartotų klausimai tie patys...Juolab ir temas ištrina senas moderai... smile.gif Čia mano toks pastebėjimas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 07 20, 16:22)
Sveikos,
Niekur nerandu jokių duomenų apie Galina iš Žaliujų ež. g.?...Gal kas gali įmesti tel. numeriuką..Skaičiau kad ~ kovo mėn. kainavo 30lt, pasikeitė dabar kaina ar ne?...Būčiau be galo dėkinga už suteiktą info... 4u.gif

P.S. Temoj manyčiau gerai būtų pirmam poste surašyti visas būrėjas ir tel. nr, dar galima būtų skliautuose prirašyti gerai buria ar nlb...Taip nesikartotų klausimai tie patys...Juolab ir temas ištrina senas moderai... smile.gif Čia mano toks pastebėjimas.. smile.gif




Sveika,
Galina 8 615 38560, kaina kol kas nepasikeitus iki dabar smile.gif

o dėl tavo pastebėjimo aš ir būčiau nieko prieš. Man tiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Editoška30 @ 2009 07 20, 16:30)
Sveika,
Galina 8 615 38560, kaina kol kas nepasikeitus iki dabar smile.gif

o dėl tavo pastebėjimo aš ir būčiau nieko prieš. Man tiktų biggrin.gif



Dėkui 4u.gif
Atsakyti
buvau pas galina 2009 sausi, kai buvo labai kebli situacija darbe - ir gliu pasakyti viska ka ji pasake - buvau anaiptol ne i ta puse, absoliuciai.
matomai suklydo arba kazka ne taip suprato nes pirma syki tiek daug suklaidinta, nes ka pamenu tai ake viskas tavo valioja, nuo taves priklauso ir t.t.

ta ir as zinau ir zinojau seniau, nepespejo nors klauima labai konkretu keldama kortas zudaviau kur praktiksai taip ne atsakymas, ji zinojo kad man reik tik ar daugiau teigiamas ar neigiamas..

Zodziu neiciau daugiau pas ja, nors esu skacius ir geru atsiliepimu.
ps. mano kolege buvo jai taip pat nors metai praejo viskas ka ji sake buvo netiesa, nzn net...
Atsakyti
QUOTE(Alantė @ 2009 07 18, 15:59)
Sveikos. Gal kas ką nors žino apie Stasę iš Šeškinės?

Sveikutes, gal galima butu gauti jos koordinates ir kiek ima? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, o ar kuri iš jūsų girdėjo apie Genadijų?
Atsakyti
QUOTE(Alantė @ 2009 07 18, 14:59)
Sveikos. Gal kas ką nors žino apie Stasę iš Šeškinės?

Na as tai pasystu Stase is Lazdynu ji bure virs 20metu,tikrai gera ir nuosirdi bureja.
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 07 21, 23:08)
Na as tai pasystu Stase is Lazdynu ji bure virs 20metu,tikrai gera ir nuosirdi bureja.


Gal galima jos kontaktu gauti? Ir kokia burimo kaina pas ja? 4u.gif
Atsakyti