Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko vežiojot vaiką vežimuku?

Mum 1,6 m , tai be vezimuko ar kitos transporto priemones niekur-nes visada megsta dar ir pamiegot tik i lauka isejus... thumbup.gif
Atsakyti
as manau kad cia visai nejuokinga vaika veziot vezimuke, ar ne juokingiau ziuret i mama juodai melyna nesancia kokiu 15kg vaika kur nors biggrin.gif maniskei 1.3m ir manau kad visa vasara dar prasivazinesim su vezimu nors vaiksciot moka bet kai reik kur toliau paejet tai gi dar nelabai. iki kokiu 3 metu drasiai manau galima nesivarzant vaika su vezimu veziotis jei tik yra poreikis
Atsakyti
pas mane pametinukai. nors dukrai jau du metai, ir ji kaip ir nebenorėtų vežimo, bet aš abu vežioju su pametinukų vežimu, nes kitaip nesusitvarkyčiau, kadangi mažasis nelabai nori vaikščioti ir be vežimo niekaip, tai ir keliauja kartu. manau ir mes per vasarą dar pilnai naudosimės, o paskui bus matyt... smile.gif
Atsakyti
Su vezimu atsisveikinom metuku, nes vos pradejo vaikscioti, nebenorejo jame sedeti ne minutes. Isigijom triratuka, tai mums puikiai atsoja vezima, o ziema rogutes eina i prieki smile.gif
Atsakyti
iki 1.9metuku naudojom vezimuka nes musu vaikinukas super aktyvus turedavom prekybos centruopse prisegti vezimelyje lotuliukas.gif
Atsakyti
Vezima naudojom iki dveju metuku su trupuciu, butu ir dabar vazinejasis su mielu noru, tik nusprendziau, kad jau laikas vezimuka perleisti kitam leliukui smile.gif bet dabar toli nuo namu neinam, nes prasosi ant ranku, pavargsta dar eidamas ilgesni kelia rolleyes.gif mums 2.2m
Atsakyti
Nugi kai mažas vaikas vežimėlyje viskas tvarkoje. Bet kai pamatai kokių 3metų vaiką, kuris vos telpa į tą vežimėlį, ir dar butelį apsižiojės tai tikraii "labai gražus" vaizdelis. Mano galva tai tik mamos apsileidimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pastilė* @ 2011 01 11, 16:47)
Nugi kai mažas vaikas vežimėlyje viskas tvarkoje. Bet kai pamatai kokių 3metų vaiką, kuris vos telpa į tą vežimėlį, ir dar butelį apsižiojės tai tikraii "labai gražus" vaizdelis. Mano galva tai tik mamos apsileidimas  4u.gif

Teoriskai gamintojai vezimelius gamina vaikams iki 3 metu, tai jeigu seimai tai priimtina ir patogu, tai tikrai daug geriau negu pamelynavus tempti ant ranku vaika. Nu butelis tai kaip jau cia pasakius, bet as jau nieko nesmerkiu, nes kol vaiku neturejau apie viska labai kategoriskai galvojau, kai yra vaikas viskas verciasi aukstyn kojom blush2.gif
Atsakyti
Mes dar neturime 2metuku,bet i lauka ainame be vezimuko(aisku vezima turime),tegu pedina pats.....ir mums jokiu problemu be to vezimo ainam ir nesispiriojam,pavargstam pastovim ar pasedim jei suolelis yra!
As uz tai,kad vaikai kuo anksciau pradetu patys aiti,nebereiketu jokiu vezimu...Gerti taip pat kuo anksciau ne is buteliuko schmoll.gif pilnai pritariu Pastile drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai nesureiksminu to dalyko - kaip man patogiau, taip ir darau. jei einam tik pasivaiskcioti - tai kuo puikiausiai nueina didelius atstumus, bet jei apsipirkti - tai imu vezima -kam man temti pirkinius ir + dar vaika, jei sugalvotu pavargti:)
nemanau,. kad reikia sureiksminti kada jau be vezimo, ar kada be sauskelniu. siais laikais reikia daryti taip kaip patogiau jums pacioms, jusu vaikui. tikrai nereikia sureiksminti tokiu dalyku , kaip sedejimas ant puoduko nuo metu, ar ejimas be vezimo, bet nuolatinis zyzimas. as arau kaip man patogiau. man patiko ispanai - jei jiems eikia sodinti 5 metu vaika i vezima - tai ir sodina. ir niekas tuom nesistebi. as irgi , jei reikia vezimo mano 3.5 metu dukrai - tai ir imu - ir poirkinius parsivezu, ir dukrytei idomu, aisku ne visada ji jame sedi, ir man patogu:)jei pavargtu
Atsakyti
Kai panelė išmoko atsistoti su vežimu buvo tik vargas, sėdėti nebenorėjo schmoll.gif tekdavo ją nešti ir dar vežimą stumti. kol miegodavo būdavo gerai, nubudusi stodavosi iš karto. Todėl vežimukas iki metuku tik buvo naudojamas. Po to vasarą su dviratuku, žiemą su rogutėm. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dori @ 2011 01 13, 11:58)
Po  to vasarą su dviratuku, žiemą su rogutėm.  biggrin.gif

Man turbut reiktu atidaryti tema "ka daryti jeigu vaikas nekencia triratuko ir bijo rogiu" doh.gif blink.gif Nu situ dalyku maniskiui visai nereikia, nesuprantu kodel. Pernai roges spiegdavo kaip pjaunamas, siemet pasedi 10 minuciu, o tada jau verciasi lauk doh.gif Su triraciu visai nedraugavo vasara, o turim net du isigije, galvojom gal modelis kaltas unsure.gif Ne techniskas mano vaikas sad.gif Na aisku, jau kai 3 metai ant nosies ir vezime nesedi, uztai bega kiek kojos nesa lotuliukas.gif
Atsakyti