Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

Sveikos,
Norejau paklausti, kokius seselius matinius galetumete parekomenduoti?, esu bandzius nemazai pigiu taciau doh.gif daug ismeciau
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 08, 16:58)
o aš tos gaia kaukės niekur neradau. mačiau plaukų kremą,, balzamą, bet kaukės - ne g.gif

Jis vadinamas plauku kremu - tokia geltona nemaza banke apie 500ml 4u.gif O balzamas man nepatiko schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Kvakuska @ 2009 02 08, 17:01)
Sveikos,
Norejau paklausti, kokius seselius matinius galetumete parekomenduoti?, esu bandzius nemazai pigiu taciau  doh.gif  daug ismeciau

Turejau is Essence - neblogi, gerai pasidengia mirksiukas.gif Man dar Prestige kai kurie patinka.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 02 08, 16:58)
O kuo tau Dzintars balzamas netiko?Turi ta pati kuri ir as turiu(sausiems)?Man tai jis geras ir visai nepanasus i Alaus balzama,kuris sausino plauka.
O tu Schauma kokosini balzama esi bandzius?Irgi neblogas is pigiu,bet paskutini kart ji pirkau pries pora metu,taigi negarantuoju kad nepasikeite.


taip, turiu sausiems plaukams. man alaus balzamas plaukų nesausina. ir Dzintars, ir alaus man gerai minkština plauką, bet drėkinimo mažai. alaus gal net daugiau drėkina nei Dzintars. na antrą kartą aš jo tikrai nepirksiu ax.gif
Schauma nesu bandžius.
galvojau Gaia išmėgint, bet kad ją reikia ilgai laikyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2009 02 08, 19:08)


Turejau is Essence - neblogi, gerai pasidengia mirksiukas.gif  Man dar Prestige kai kurie patinka.

man irgi Essence patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 07, 20:02)
Čistaja linija smile.gif

dekui smile.gif kur buna jo pirkti? eurokose neradau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 08 vasario 2009 - 21:50
QUOTE(Kelsey @ 2009 02 08, 21:50)
dekui smile.gif kur buna jo pirkti? eurokose neradau.

čistaja linija berods eurovaistinėse būna... bent jau teko ten aptikt. O šiaip dar lyg ir droge... kažkuriam iš tokių kosmetikos būna dar ir be eurovaistinių.
Atsakyti
Nusipirkau vakar Essence isgirtaji tusa. Na rimtai niekuo nesiskiria nuo MF, o ir uz Loreali man geresnis. Hmm... g.gif net keista, pirma karta pirkau pigu tusa... g.gif
jei viskas bus OK, daugiau MF nepirksiu, pasitenkinsiu Essence bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 02 09, 08:54)
Nusipirkau vakar Essence isgirtaji tusa. Na rimtai niekuo nesiskiria nuo MF, o ir uz Loreali man geresnis. Hmm...  g.gif  net keista, pirma karta pirkau pigu tusa...  g.gif
jei viskas bus OK, daugiau MF nepirksiu, pasitenkinsiu Essence  bigsmile.gif


o galima su vaizdinėm priemonėm kuris čia tas išgirtasis ir kurį MaxFactor aplenkė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2009 02 08, 19:08)
Turejau is Essence - neblogi, gerai pasidengia mirksiukas.gif  Man dar Prestige kai kurie patinka.

essence turiu keleta blizgiu dvispalviu seseliu, tai patenkinta esu, o prestige tai man ir spalvos ir kokybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 09, 10:41)
o galima su vaizdinėm priemonėm kuris čia tas išgirtasis ir kurį MaxFactor aplenkė?  blush2.gif

Sis berods g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2009 02 09, 15:14)
Sis berods  g.gif
user posted image


Tikrai sis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2009 02 09, 15:14)
Sis berods  g.gif
user posted image


aha, sis. va, visa diena su juo. Blakstienos nepasikeite, bet atrodo kad tepa man virsutinius vokus... matosi ant sviesiu seseliu pilki dryziukai... o paakiai svarus..
Atsakyti