Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(a Lua @ 2009 03 04, 14:27)
lauramama, o kaip būtent tu būtum dariusi aprašymą? Nes būtent jis man sukėlė abejonių, stumdžiau tai ten, tai šen, ne iš karto sugalvojau iškirpt eilutes.

Man tai zinai kaip norisi, kad tie tavo zodziai tarytum pratestu geltonu raidziu karpini - pagrinda zemyn. Iskirsti raides butu per sunku ir per smulku, bet jei ant atskiru juosteliu gelsvu su pasenditais krasciukais pamecius butum teksta g.gif Tuomet butu reikeje siek tiek karpini su foto kilstelt prie "a moment", nesvarbu ,kad biski ir persidengtu, juk ne lapo pagrindo uzrasai tau svarbiausia. Tada tilptu tavo stebuklingi zodziai LO apacioje iskart po karpinio irgi galetu perdengti kur ne kur "Dare to dream" As prisipazinsiu, ne iskarto pamaciau tavo tokias grazias mintis, bet svarbu visumoje darbelis grazus ir nuotrauka matyti. Ir dar noretusi sparnu didesniu wub.gif tada toks isvis pakyletas LO butu.Bet lengva man cia pezet...einu dirbt angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(aasta @ 2009 03 04, 15:09)
Na kas čia darosi? Scrapukė tingi savo naują grožį įkelti, Linutukė irgi užsislaptinusi  doh.gif
neuzsislapstinus blush2.gif , buvau pamirsus blush2.gif , nieko ten ypatingo , bet pazadu dienos sviesoje kaip nors susiruosiu ir nufotkinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sanrita sveikinu su first.gif Nuostabus LO wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
a Lua: dozė mano konstruktyvios kritikos.
*bendras vaizdas thumbup.gif ...man niekas akių nebado. LO su tema, ir panaudojai sparnų rub-on'us kurie kaip tik atkartoja eiles; Prisipažinsiu kad sparną ant tavo šono pastebėjau tik dabar ( o jau 4 kart žiūrėjau LO blush2.gif ). Galbūt ištiesų jų didesniu reikėjo, ar bent nutrinti ant kokio vienspalvio cardstock ir iškirpus priklijuoti?; Labai patiko kad tą karpytą popierių pritaikei spalvas pagal tokių kurių reikėjo tau thumbup.gif

*Nu o jeigu man kibinėtis prie nelabai reikšmingų detalių ax.gif ...galiu rolleyes.gif
Čia aplamai manau kad bus geros pastabos daug kam, ne tik naujokėm mirksiukas.gif

-Pirmiausiai, kad objektyviai įvertinti LO, atsiribok nuo mamiškų jausmų šiam LO ir žiūrėk į tai lyg svetimas darbas. Iš pirmo žvilgsnio dar nežinai pavadinimo, aprašymo....kokiu eismu tavo akys jį apžiūri...t.y. nuo kokio taško A B C....ir t.t Aš visada pirmiausiai pastebiu nuotraukas, bet po to, sistemingai apžiūriu... tokiu būdu beveik visi irgi apžiūri (pamenu dažnai tokius straipsnius SB literatūroj skaičiau)

-Pirma pastebima tas paukštis...tai natūralu kadangi skaitydami knygą, pradedam nuo viršutinio kairio kampo,.... ir SB kada dedi kokią detalę viršuj ties kairiu kampu tai vadinasi "akim yžanga". Tai tiesiog duodi žiūrovui startą "pradėk žiūrėt nuo čia"...pavyz. mano LO, tai ta žvaigždutė kampe.
-Pirma pastebime paukštį, po to linija nuo jo snapo su širdute akis veda žemyn....tenai toj tuščioj vietoj norėtūsi pavadinimo...įtraukia žvilgsnį į LO, ir iškart noriu žinoti pavadinimą kad bendrai nuspręst apie ką tai bus?
-Po to akys sugrįžta virš foto-->į pačią foto (vėl foto apžiūrinėju)--> žemyn po foto, ir baigiasi ties apatiniu dešinės kampu (kaip knyga)

Jei nori sutrumpinto patarimo biggrin.gif Būčiau apmainius pavadinimo ir aprašymo vietas 4u.gif
Atsakyti
Mano Naujas blynas (nevisiškai...naujas ax.gif ...jau ne karštas lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 04, 22:05)
Mano Naujas blynas (nevisiškai...naujas ax.gif ...jau ne karštas lotuliukas.gif )

Zavuuuuuu. Ir aprasymas puikus. Man narcizas taip asocijuojasi su geltona spalva blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutuka @ 2009 03 04, 14:35)
Zavuuuuuu. Ir aprasymas puikus. Man narcizas taip asocijuojasi su geltona spalva  blush2.gif

Dekui 4u.gif ,
ir man Narcizai asocijuojasi su geltona spalva, bet cia LO ne apie narciza=gele, o apie Narciza=Mitologijos narcisista- heroju mirksiukas.gif ...geltona ar geles cia panaudoti butu ziauriai ne i tema. Spalvas taikiau pagal sunelio apranga ir tokias kad tiktu zoo-sodo/gyvunu temai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 04 kovo 2009 - 21:42
Scrap8: wow!!! didis.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif superine ideja scrapuke tavo LO thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
dėkoju visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Scrapuke, puikus LO. Man patinka ne tik pati mintis (tu tikrai nepaprastų minčių turi), bet ir atlikimo technika. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pirmiausiai labai noriu padėkoti Scrapukei už puikų a Lua darbelio komentarą. Man kaip besimokančiai tokia pastaba neįkainuojama wub.gif
ir pagirti už paskutinį LO.
Man jis labai labai wub.gif wub.gif
Atsakyti