Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

Labai ačiū visoms už išsakytus komentarus dėl LO 4u.gif Sekančiam kartui jau žinosiu, ką daryt kitaip biggrin.gif Man tikrai labai malonu išgirsti pastabas 4u.gif Ir ačiū visoms, kurios tiesiog pasigrožėjo wub.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 11, 14:31)
*Pavadinimas: Katin O...kodėl "O" vienintelę raidę dėjai po pavadinimu? atrodo kad neužteko vietos ir man iškart skaitosi (gal kad angliškai įpratus skaityt), kaid neigiamas "NO".
*LABAI tiktų jeigu ta kringelį būtum štampavus ir virš pavadinimo....akis į pavadinimą vestų.
*To kiauro rašto popierius po pavadinimu: viršuj per lygiai nukirptas...jį būčiau nuplėšus.
*Taip pat būčiau nuplėšus vidinę pusę raštuoto gėlėto popieriaus
*Foną būčiau pasirinkus rožinį  lotuliukas.gif juokauju...

Vat apie šiuos dalykus ir pati susiprotėjau, kai pamačiau nufotografuotą darbą. O visi kiti pastebėjimai irgi labai vertingi mirksiukas.gif Man kažkaip pavadinimas skaitosi normaliai, matyt kad žodellis "no" pas mus kalboje neegzistuoja doh.gif O žemyn raidelės "o" nukeliavo todėl, kad kirtau raideles su Cuttlebug alfabetu ir ten N ir O raidės būtent taip išdėliotos...tai tiesiog nutariau jų neskirti - man pasirodė taip įdomiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 03 11, 15:48)
šitaip ohmy.gif  swoon.gif


Aha lotuliukas.gif

QUOTE(justess22 @ 2009 03 12, 11:58)
Man kažkaip pavadinimas skaitosi normaliai, matyt kad žodellis "no" pas mus kalboje neegzistuoja


Man taip pat nekliūna tas "no" g.gif ... Aš kai pamačiau kaip parašyta, įžvelgiau kaip tam tikrą kompozicinį sprendimą, kuris lyg uždaro pavadinimą į atskirą bloką, bet kadangi nėra ryškios kokios nors linijos ar kitos ribos - nekrenta iš konteksto ir akies nerėžia...
Vat štai jums ir pavyzdys kaip skirtingai galima matyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Vat štai jums ir pavyzdys kaip skirtingai galima matyti lotuliukas.gif

biggrin.gif kiek skirtingų akių, tiek skirtingų ir suvokimų drinks_cheers.gif
Bet dar kita prasme jeigu prie No. dadėtum "1" tada skaitytūsi kaip: No.1= Nr.1
" Kati no 1-dienos" arba simbolinė prasmė kad relija No.1 {numeris 1} ir tada visai kitą {relijai mielą} prasmę turėtų thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 12 kovo 2009 - 14:35
Scrapukė linksminasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 03 12, 08:15)
Scrapukė linksminasi  lotuliukas.gif

pavasariška nuotaika biggrin.gif
QUOTE
nekrenta iš konteksto ir akies nerėžia...

man akių nei nerėžią nei man kliūna 4u.gif
Analogiškai palyginsiu...sakykim žiūri i foto kurioj vien pilki balandžiai, bet vienas paukštis ryškiai raudonas...akys iškart pastebi šį skirtumą ir link to gravituoja pirmiausiai.
Skaitant pavadinimą "katin [o]" man iškart kilo klausimas kodėl "o" atskirta? bet toks pat efektas būtų buvęs jei sakykim pavadinimas būtų visas juodom raidėm, bet "o" raidė raudona...arba jeigu visas žodis tiesiai klijuotas bet viena "o" pasvirus.....bent kokiu būdu atskiri vienintelę raidę nuo pavadinimo kyla klausimas ar tai padaryta su tikslu, simboliškai? ar klaida kad autorei netilpo ar nusviro ta raidė?

Jei tikslas buvo gauti žaismingą ar "kitonišką" efektą, galėjai pakraipyti visas raides, ar kas antrą taip žemiau-aukščiau išdėti...tik mano pamastymai g.gif
jei netinka tai skaitykit kaip bla bla bla ir neimkit į galvą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 12 kovo 2009 - 16:01
nu kadangi a Lua pakuteno man padus, tai pasirodysiu su papildomai dadarytu darbeliu, jis kaskada buvo kunkursui darytas, bet paskubomis, toks kaip ir nedadarytas blush2.gif ale ka as cia teisinuosi lotuliukas.gif , as tik is viengubo LO padariau dviguba, ydomu kaip jums atrodo, pagerinau vaizda, ar visai sugadinau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Linutuk, geriau dabar drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos !

Prieš tris dienas atradau Scrapbooking'ą. Ir visas šias dienas kai dukrytė miega, mirkstu Jūsų forume, Scrap8 puslapyje (super super psl thumbup.gif ) ir dar keliuose dešimtyje puslapių buvau užklydus - kraujas užvirė, vakar vakare jau negalėjau užmigti, scrapbookingo mintys nedavė ramybės... doh.gif

Su nuotraukom jau esu padarius keletą labai asmeninių gražių dovanėlių, bet jose tik mana idėja bei nuotraukos buvo, o visa kita atliko spaustuvė. Prieš kelias dienas į rankas pakliuvo dukrytės tėvelio kudikystės nuotraukos ir užsinorėjau padaryti ką nors įdomaus su šiom nuotraukom - ne tik dailiai įklijuoti į albumą. Pamaniau idėjų pasisemsiu interneto platybėse ir štai tau sprendimas - Scrapbooking !!!

Kadangi kaip minėjau kraujas jau verda - susiradau kursus, nes atrodo kantrybės pritrūks pradėti savarankiškai. Gal kuri lankėte panašius kursus ir galite man pažerti kokių patarimų ?

Gaila, kad Vilniuj, nes pati esu iš Kauno... ax.gif bet bandysiu tartis su saviškiu kartu su dukryte palėkt į sostinę. bigsmile.gif


Atsakyti
labai įdomiai atrodo nuotraukytės išdailintos paveiksliukais, jų deriniais thumbup.gif . Iš vis tas scraping - tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bangaa @ 2009 03 12, 16:48)
Kadangi kaip minėjau kraujas jau verda - susiradau kursus, nes atrodo kantrybės pritrūks pradėti savarankiškai. Gal kuri lankėte panašius kursus ir galite man pažerti kokių patarimų ?


o kur kursus radai? vieni maciau vilniuje yra, bet kai perziurejau ju darytus darbus labai nusivyliau.. ne uz ka nemokeciau sitokiu pinigu uz ant nuotraukos priklijuotus keleta lipduku.. paskaityk pirmasias musu temas, manau ten tikrai neblogos info galima gaut, be to pas scrapuke bloge taip pat pilna idomiu straipsneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 03 12, 10:15)
nu kadangi a Lua pakuteno man padus, tai pasirodysiu su papildomai dadarytu darbeliu, jis kaskada buvo kunkursui darytas, bet paskubomis, toks kaip ir nedadarytas  blush2.gif  ale ka as cia teisinuosi  lotuliukas.gif , as tik is viengubo LO padariau dviguba, ydomu kaip jums atrodo, pagerinau vaizda, ar visai sugadinau rolleyes.gif
user posted image

ko taip ilgai užlaikiai??? Labai patobulinai pasakyčiau. Labai gerai subalansuotas nuotraukų išdėstymas ir aplamai dizainas thumbup.gif
QUOTE
Prieš kelias dienas į rankas pakliuvo dukrytės tėvelio kudikystės nuotraukos ir užsinorėjau padaryti ką nors įdomaus su šiom nuotraukom - ne tik dailiai įklijuoti į albumą.

Sveika prisijungus 4u.gif
Aš irgi turiu MB kelias kūdykystės foto. Vis galvoju kad labai būtų įdomu palyginti jo kūdykystės foto su vaikų foto...gal taip pabandyk ir tu: dukriuko ir jos tėvelio foto šalia viena kitos palyginimui...gal kokių bruožų, panašumų turi? Aplamai žmones domina tokie palyginimai kadangi vis girdime: "O, ji panaši į mama, ar tėtį".
QUOTE
labai įdomiai atrodo nuotraukytės išdailintos paveiksliukais, jų deriniais thumbup.gif . Iš vis tas scraping - tau thumbup.gif

biggrin.gif scraping[skreiping]= angliškai galima išversti kaip tarkavimą, draskymą biggrin.gif scrapping[skreping]= veiksmažodis ..> scrapbooking. 4u.gif
tai tu irgi stoji į scrap'o gretas ir parodysi mum kokių darbelių kad galėtume tave "tarkuoti" ???{juokauju, čia mes nekritikuojam nepageidautinai mirksiukas.gif }
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 12 kovo 2009 - 18:46
Linutuk, tikrai tikrai pagerinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti