Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

Matau diskusija vyksta del KLER baldu tai pasisakysiu ir as. Tikrai neuzsiimu reklama, bet man sie baldai patinka. Pirma dviviete sofa isigijome pries 5 metus, pernai ieskojome svetaines minksto komplekto, apvaziavome ne viena parduotuve, bet velgi grizome prie KLER. Man patinka ju kokybe ir patogumas tik kaina nelabai smile.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 28 spalio 2009 - 22:34
QUOTE(Kisinka @ 2009 10 21, 14:08)
o as niekada nepirkciau odinius baldus, visu pirma vasara sedint viskas prakaituoja doh.gif , su sortais tik atsisedus salta.... pasedejus ilgiau, atsistojus viskas prilimpa  ir dar nepatinka visoke garsai... vienintelis pliusas ju tai kad lengva jos valyti thumbup.gif


Na ką tik grįžom iš Uk ten visą savaitę ant odinių sdėjom jokio diskomforto nejaučiau, na nesuprantu kame problema, ir taip sunku pasispręsti ar odinį imti ar gero gobeleno doh.gif ir taip keli mėnesisi be baldų sėdim.
QUOTE(ostė @ 2009 10 28, 23:31)
Matau diskusija vyksta del KLER baldu tai pasisakysiu ir as. Tikrai neuzsiimu reklama, bet man sie baldai patinka. Pirma dviviete sofa isigijome pries 5 metus, pernai ieskojome svetaines minksto komplekto, apvaziavome ne viena parduotuve, bet velgi grizome prie KLER.  Man patinka ju kokybe ir patogumas tik kaina nelabai  smile.gif wub.gif
user posted image

va tokie mano svajonė, kokia kaina ir ar yra patalynės dėžė ir miegama dalis. g.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
vis paskaitinėju šią temą ax.gif todėl dabar turiu šiokį tokį klausimą,gal kas patars bigsmile.gif
prieš gerą pusmetį pirkom Juodajame alksnyje odinį reglainerių kompektą Gordon.
žodžiu,išpradžių manėm,kad mums nereiks miegamosios dalies,nes baldai stovės poilsio kambaryje,o va dabar pasirodo klydom doh.gif tai noriu paklaust,kaži ar įmanoma į trivietį reglainerį įmontuoti miegamą funkciją g.gif
šiaip kas liečia kokybę ir patogumą,tai esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 29 spalio 2009 - 18:39
QUOTE(uolma @ 2009 10 29, 18:25)
Na ką tik grįžom iš Uk ten visą savaitę ant odinių sdėjom jokio diskomforto nejaučiau, na nesuprantu kame problema, ir taip sunku pasispręsti ar odinį imti ar gero gobeleno  doh.gif ir taip keli mėnesisi be baldų sėdim.

va tokie mano svajonė, kokia kaina ir ar yra patalynės dėžė ir miegama dalis.  g.gif

Pas mūsų nėra, bet galima komplektuoti ir su miegamu mechanizmu tik tokiu atveju sėdima dalis kazkiek kietesnė būna, bent mums taip aiškino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 29 spalio 2009 - 20:49
QUOTE(ostė @ 2009 10 28, 22:31)
Matau diskusija vyksta del KLER baldu tai pasisakysiu ir as. Tikrai neuzsiimu reklama, bet man sie baldai patinka. Pirma dviviete sofa isigijome pries 5 metus, pernai ieskojome svetaines minksto komplekto, apvaziavome ne viena parduotuve, bet velgi grizome prie KLER.  Man patinka ju kokybe ir patogumas tik kaina nelabai  smile.gif wub.gif
user posted image

na va, pasirodo, ne viena as tais baldais patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2009 10 29, 19:35)
labas vakaras  4u.gif
vis paskaitinėju šią temą  ax.gif  todėl dabar turiu šiokį tokį klausimą,gal kas patars  bigsmile.gif
prieš gerą pusmetį pirkom Juodajame alksnyje odinį reglainerių kompektą Gordon.
žodžiu,išpradžių manėm,kad mums nereiks miegamosios dalies,nes baldai stovės poilsio kambaryje,o va dabar pasirodo klydom  doh.gif  tai noriu paklaust,kaži ar įmanoma į trivietį reglainerį įmontuoti miegamą funkciją  g.gif
šiaip kas liečia kokybę ir patogumą,tai esu labai patenkinta  thumbup.gif


Aciu dievui kazkas turi ir patenkintas Juodojo alksnio baldais. Mes turim tik pora dienu ir buvo idomu suzinoti kaip jie tarnauja.
O del miegamos dalies tai gal vertetu paskambinti i koki salona,is "pirmu ranku" viska suzinosit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2009 10 29, 15:35)
labas vakaras  4u.gif
vis paskaitinėju šią temą  ax.gif  todėl dabar turiu šiokį tokį klausimą,gal kas patars  bigsmile.gif
prieš gerą pusmetį pirkom Juodajame alksnyje odinį reglainerių kompektą Gordon.
žodžiu,išpradžių manėm,kad mums nereiks miegamosios dalies,nes baldai stovės poilsio kambaryje,o va dabar pasirodo klydom  doh.gif  tai noriu paklaust,kaži ar įmanoma į trivietį reglainerį įmontuoti miegamą funkciją  g.gif
šiaip kas liečia kokybę ir patogumą,tai esu labai patenkinta  thumbup.gif

o tavo triviete sofa yra su reglaineriu? nes as zinau kad triviecius Juodasis alksnis daro ir su miegamu mechanizmu ir be jo mirksiukas.gif .ir kokybe ju tikrai gera.bent jau buvo pries kokius 2-3 metus. nes kiek teko girdeti,pvz komplektas Ritz,Verona ir kiti tokie pusti,per kuri laika susiploja blush2.gif .
manau tau reiketu nueiti i ju salona ir tau duos visa reikiama info rupimu klausimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2009 11 03, 18:56)
o tavo triviete sofa yra su reglaineriu? nes as zinau kad triviecius Juodasis alksnis daro ir su miegamu mechanizmu ir be jo mirksiukas.gif .ir kokybe ju tikrai gera.bent jau buvo pries kokius 2-3 metus. nes kiek teko girdeti,pvz komplektas Ritz,Verona ir kiti tokie pusti,per kuri laika susiploja blush2.gif .
manau tau reiketu nueiti i ju salona ir tau duos visa reikiama info rupimu klausimu ax.gif

aha,trivietė ir du foteliukai.taip ir reiks padaryt,nueiti į saloną ir pasiteirauti 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi jau antri metai turim Juodalksnio baldu sofkyte. Kokybe thumbup.gif , praktiskas daiktas (pas mus gana nedidele patalpa kartu su virtuve), turim kate bet problemu ji nepridare. Jei vaikai mazi tai taip pat labai patogu.
Bet jei atvirai tai jei tureciau didele svetaine ir ieskociau patogiu baldu tai imciau tik gobelena. Nors ir naturali oda bet vistiek ant odos nera to konforto kaip ant gobeleno. Vasara kimpa prie nuogo kuno, jei pakrisi pamiegot ar koki vaikiuka paguldysi tai visas slapias bus. Ziema velgi, kai noris koki vakara jaukiai susirangyti i minksta svelnu foteliuka tai oda schmoll.gif
kazkur ofise tai odiniai baldai liuks, bet namie kai norisi jaukumo, patogu tai tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(aulika @ 2009 11 03, 13:34)
Aciu dievui kazkas turi ir patenkintas Juodojo alksnio baldais. Mes turim tik pora dienu ir buvo idomu suzinoti kaip jie tarnauja.
O del miegamos dalies tai gal vertetu paskambinti i koki salona,is "pirmu ranku" viska suzinosit. ax.gif

na kol kas tikrai esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki.
Pries 3.5metu i svetaine pirkom kampa is eco odos, viskas buvo super, bet dabar pradejo puptis prie siulu verysad.gif
Taip man jos gaila.
O ka jus manote apie SBA reklamuojama odini kampa, negaliu dabar nuotrauka ideti, toks dramblio spalvos kur SM reklamuoja ir per TV kaina dabar 2299lt kaip idomu kokybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2009 11 18, 19:53)
Sveiki.
Pries 3.5metu i svetaine pirkom kampa is eco odos, viskas buvo super, bet dabar pradejo puptis prie siulu  verysad.gif
Taip man jos gaila.
O ka jus manote apie SBA reklamuojama odini kampa, negaliu dabar nuotrauka ideti, toks dramblio spalvos kur SM reklamuoja ir per TV kaina dabar 2299lt kaip idomu kokybe?  g.gif

Va tokia
user posted image
Atsakyti