Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

QUOTE(Packa @ 2009 12 14, 18:31)
Sveiki,
Kazkaip nerandu jokiu atsiliepimu apie musu lietuviskus Magres baldus g.gif Uzsakeme odini kampa, po menesio atvezs. Gal kas gali pasakyti savo nuomone?

kaip gerai doh.gif , kad parašėt šitą įmonę, nes mes jau seniai dairomės baldelių, o šitos įmonės gaminiai labai patiko, gal anksčiau tik kainos kandžiojosi labiau, o ir pavadinimą buvau pamiršus thumbup.gif


QUOTE(Packa @ 2010 01 18, 15:12)
Sveiki,
atveze ir mums odini kampa is Magres baldu. Kol kas labai mums patinka ir sedeti  thumbup.gif
user posted image

labai geras pasirinkimas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
http://www.minijosba...i/Nova-I-kampas

sveikos, nuziurejime sita Minijos balduose kampa Nova I. Gal kas turite, jis eko odos, svarbiausia, kad nedidelis. Maciau nedideliu yra ir Rojaus balduose, bet mums tolokai vaziuoti.....tai net nezinau, butu malonu, kad parasytumete, jei zinote rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 01 23, 10:40)
http://www.minijosba...i/Nova-I-kampas

sveikos, nuziurejime sita Minijos balduose kampa Nova I. Gal kas turite, jis eko odos, svarbiausia, kad nedidelis. Maciau nedideliu yra ir Rojaus balduose, bet mums tolokai vaziuoti.....tai net nezinau, butu malonu, kad parasytumete, jei zinote rolleyes.gif


Man tai labai grazu. 4u.gif Kazka panasaus ieskau. Kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Jusu pasisakymu prisiskaite su vyru nusprendem irgi pasirinkti odinius baldus.
Renkames tarp dvieju firmu: juodojo alksnio ir italformos.
Siuo metu labiau linkstam ties italforma, nes galima pasirinkti baldus is 50 spalvu, o juodojo alksnio labai jau skurdi spalvu palete.

is juodojo alksnio pasirinkom modeli Gordon.

My Webpage

Deja negaliu ideti italformos modeliuko, nes ju puslapyje dar jo nera.


gal galetumete patarti kuria imone rinktumetes?
Atsakyti
QUOTE(olyte @ 2010 02 01, 19:02)
Sveikutes,
Jusu pasisakymu prisiskaite su vyru nusprendem irgi pasirinkti odinius baldus.
Renkames tarp dvieju firmu: juodojo alksnio ir italformos.
Siuo metu labiau linkstam ties italforma, nes galima pasirinkti baldus is 50 spalvu, o juodojo alksnio labai  jau skurdi spalvu palete.

is juodojo alksnio pasirinkom modeli Gordon.

My Webpage

Deja negaliu ideti italformos modeliuko, nes ju puslapyje dar jo nera.
gal galetumete patarti kuria imone rinktumetes?

As asmeniskai negaliu nieko pakomentuoti nei del vienos imones, bet pirkciau ta kuris man daugiausiai patiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olyte @ 2010 02 01, 19:02)

Renkames tarp dvieju firmu: juodojo alksnio ir italformos.


Labai jau mazai informacijos apie ta italforma pateikta ju svetaineje g.gif O Juodasis alksnis jau gerai LT zinomas gamintojas. O siaip ekoodos nesirinkciau, nebent negaila bus ismesti arba planuojate pervilkti po 2 metu...
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2010 02 01, 20:30)
Labai jau mazai informacijos apie ta italforma pateikta ju svetaineje  g.gif  O Juodasis alksnis jau gerai LT zinomas gamintojas. O siaip ekoodos nesirinkciau, nebent negaila bus ismesti arba planuojate pervilkti po 2 metu...


Del ko toks nusistatymas pries eko oda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2010 02 01, 14:07)
Man tai labai grazu. 4u.gif Kazka panasaus ieskau. Kokia kaina? ax.gif

Kur vitrinose, tao taikomos nuolaidos man atrodo apie 1890 Lt ligtai kainuoja....bet mums zedejo pagaminti, truputi mums reikia dar mazesniu ismatavimu ir du foteliukai bus is kito komlekto...tokie meziukai....tik nezinau kokia spalva pasirinkti, siaip noreciau dramblio kaulo....
kaina eko odos.....
Papildyta:
QUOTE(olyte @ 2010 02 01, 20:02)
Sveikutes,
Jusu pasisakymu prisiskaite su vyru nusprendem irgi pasirinkti odinius baldus.
Renkames tarp dvieju firmu: juodojo alksnio ir italformos.
Siuo metu labiau linkstam ties italforma, nes galima pasirinkti baldus is 50 spalvu, o juodojo alksnio labai  jau skurdi spalvu palete.

is juodojo alksnio pasirinkom modeli Gordon.

My Webpage

Deja negaliu ideti italformos modeliuko, nes ju puslapyje dar jo nera.
gal galetumete patarti kuria imone rinktumetes?

Tokiu daug maciau Vilniuje baldu rojuje.....daug visurs visko yra, bet kai reikia rinktis, tai tragedija ax.gif
Visur tokios sofos-lovos ir kampai grazus, bet jau tokie dideli, tikrai nepritaikyti standartiniams butams, juk nesinori labai jau apsistatyti, tai ir ieskai.......
Man pavyzdžiui tikrai matinka Magres 33 kampas, bet jau toks jis didelis...... doh.gif negalim tokio dydzio sau leisti.....
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2010 02 02, 09:42)
Del ko toks nusistatymas pries eko oda g.gif

Man rodos jau rasiau, bet galiu pakartoti wink.gif Dirbu su oda, benrauju praktiskai su visais dirbtines odos pardavejais Lietuvoje. Save gerbiantys pardavejai man ekoodos neparduoda smile.gif nes jau ne vienas ju pries tai susigadino savo reputacija prekiaudamas siuo produktu.

Ekoodos tarnavimo laikas labai trumpas, 1-2 metai. ji labai greitai issitrina, sutrupa. Ekooda tinkama tik kai pagalbine medziaga kad papiginti gaminio konstrukcija. Taip pat tinka sienu apmusalams. Bet baldu gamyboje ji nepasiteisino, todel i LT nebevezama. Isparduodami likuciai, ekoodos baldams taikomos dideles nuolaidos. Deje, baldu pardavejai si fakta daznai nutyli, arba tiesiog nemoka paaiskinti kuom viena medziaga skiriasi nuo kitos. O ir ne kiekvienas pirkejas domisi. Zodis EKO uzburia smile.gif bet po metu naudojimo greiciausiai nusivylsite...

Taip pat zinau atveju kai zmonems isiulomi Eko odos baldai, bet realiai ta oda visai ne eko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenny: 02 vasario 2010 - 11:07
QUOTE(lenny @ 2010 02 02, 12:05)
Man rodos jau rasiau, bet galiu pakartoti wink.gif Dirbu su oda, benrauju praktiskai su visais dirbtines odos pardavejais Lietuvoje. Save gerbiantys pardavejai man ekoodos neparduoda smile.gif nes jau ne vienas ju pries tai susigadino savo reputacija prekiaudamas siuo produktu.

Ekoodos tarnavimo laikas labai trumpas, 1-2 metai. ji labai greitai issitrina, sutrupa. Ekooda tinkama tik kai pagalbine medziaga kad papiginti gaminio konstrukcija. Taip pat tinka sienu apmusalams. Bet baldu gamyboje ji nepasiteisino, todel i LT nebevezama. Isparduodami likuciai, ekoodos baldams taikomos dideles nuolaidos. Deje, baldu pardavejai si fakta daznai nutyli, arba tiesiog nemoka paaiskinti kuom viena medziaga skiriasi nuo kitos. O ir ne kiekvienas pirkejas domisi. Zodis EKO uzburia smile.gif bet po metu naudojimo greiciausiai nusivylsite...

Taip pat zinau atveju kai zmonems isiulomi Eko odos baldai, bet realiai ta oda visai ne eko...


Aciu uz issamu atsakyma 4u.gif Ne veltui eco bladai pigesni g.gif Baisu, kad gali apgauti g.gif
Atsakyti
Nebutinai apgauti.. Kartais pardavejai ir patys nezino kuom prekiauja, nesigylina... O siaip, jeigu jau mokate nemazas sumas uz baldus, nesidrovekite viska issiklausineti, kuom eko oda skiriasi nuo dirbtines odos, nuo naturalios, kokie trukumai, privalumai ir taip toliau. Jeigu pardavejas nesugebes issamiai paaiskinti skirtumo, ieskokite kito.
Ir nesileiskite uzburiami graziomis kalbomis. Pardavejas suinteresuotas bet kokia kaina isiulyti jums preke. Ir kai man kiekviena karta paklausus apie balda pradeda suokti kad taip, as toki pati turiu namie, ilgai naudoju, labai patenkinta.. iskarto kyla itarimas, gal ji gyvena baldu sandelyje g.gif Arba kai pasako kad 3 metus naudoja tuos ekobaldus, ir jos rotveileriui jie taip pat labai patinka... doh.gif nu nebuna stebuklu, nelogiska.
Zodziu, rinkite informacija ir vadovaukites sveiku protu pasirinkdami baldus. Nes tai yra ilgalaikis pirkinys.
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2010 02 02, 12:37)
Aciu uz issamu atsakyma 4u.gif Ne veltui eco bladai pigesni g.gif Baisu, kad gali apgauti g.gif

Tik vat kaip atskirsti, kai sumoki uz naturalia oda, o gali pakisti eko oda? g.gif
as tai neskiriu.... schmoll.gif
Atsakyti