Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių motyvų klijavimo būdai

tikiuosi tema nebus prijungta prie bendros. visų patogumui smile.gif

QUOTE(vilmado @ 2009 02 04, 14:51)
Kaip naujoke naujokei pakartosiu Bites atsakyma (tikiuosi ji neuspyks) :
" istisa servetele lygiai priklijuoti galima daugeliu budu:
1. po vandens srovele (stiklas, metalas ar ir medis, pvz., pjaustymo lentele);
2. kaip jau dabar ir is kitu patirties matau, - keliais budais lygintuvu;
3. pirstu neskiestais klijais;
4. teptuku, pradedant nuo centro..."
    Cia galioja ir dideliems motyvams, tik to finto su lygintuvu nesupratau, lyg tai Gabii ivaldzius sita reikala, na man tai taip ir liko neaisku kada galima lyginti ar tik klijais prilipinus ar jau ir nulakuota  g.gif  Bet dar labai neprireike tai nesigilinau...



QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 04, 15:28)
nesuprantu kas neaisku del lygintuvo...smile.gif
uzklijuoji vandeniu, nutepi klijais, dedi medziaga ir lygini kol sausa..kazkodel situ budu niekas netiki, tai dabar savo mokiniam visada nesu pvz, kur nelakuota nieko, tik prilipinta,....pamacius kas gaunasi:) kazkaip ir patys isbando ir nesivaiko...man tai pats greiciausias budas..ir sakyciau man asmeniskai graziausias rezultatas.



QUOTE(aurelija_ma @ 2009 02 04, 15:38)
gabii__ tiki tiki tuo budu ir geras jisai, as irgi bandziau, vien del netikejimo, rezultatas  thumbup.gif



QUOTE(kvartetas @ 2009 02 04, 15:53)
as bandziau sita buda ant plasmasinio pavirsiaus- tai nesigavo. nes nebuvo matyt kur klijams isigerti. nuimant medziaga nusikele ir servetele. o ant medzio dar neisbandziau.

va kas dar mane domina kai klijuojat dideli motyva kisant po nedidele vandens srovele. ar tas rauksleles lyginant dar tebebegant vandeniui ant to daikto, ar patraukus?? mano bandymai islyginti baigiasi tuom kad sevetele plysta, nors atrodo vos tik prisilieciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinavija Nuostabioji: 04 vasario 2009 - 14:59
Cia suprantu ant vientiso daikto, o jeigu ant rėmelio norisi visą servetėlę - tai kaip ispjaunate viduriuką, ar iš pradžių priklijuojate, po to pjaunate? Ar vientiso motyvo ant rėmelio neina klijuoti?
Atsakyti
na as daryciau taip. pirmiausiai priklijuociau ir kai gerai isdzius su glaspopieriu praeiciau
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 02 04, 15:53)
va kas dar mane domina kai klijuojat dideli motyva kisant po nedidele vandens srovele. ar tas rauksleles lyginant dar tebebegant vandeniui ant to daikto, ar patraukus?? mano bandymai islyginti baigiasi tuom kad sevetele plysta, nors atrodo vos tik prisilieciau."

Aš ant taburetės klijavau taip: paleidau srovę , truputį pakreipiau į šoną, tada vanduo bėga - atkelia servetėlę, o aš gražiai ir atsargiai su pirštais vis patempiu kad raukšlių neliktų, paskui pasuku į šoną - na ir taip visą servetėlę užklijuoju - visą klijavau pirmą kartą ir tikrai neblogai gavosi, pabandyk, jei ką tai pasidalinsiu patirtimi lotuliukas.gif kiek jos beturiu, nes įtariu, kad senbuvės tai čia gal nelabai ir pasirodys, nes mes jau gerai "užknisom" tais pačiais klausimais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kokio stiprumo srovė?
Atsakyti
Ka tik isbandziau klijuoti po srovele, nes paskaicius atrode tikra mistika blink.gif
Uzsiklijavo puikiai! Tikrai nesitikejau schmoll.gif , o srove buvo labai silpna, vos ne lasejimas, bet ne lasejimas biggrin.gif , tikiuosi suprantamai as cia... Ir nei vienos rauksleles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merė Popins: 05 vasario 2009 - 17:14
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 02 05, 16:28)
kokio stiprumo srovė?

Nestipri, ne=inau kaip ktos daro, bet dar reiks i6bandyti su lygintuvu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmado @ 2009 02 05, 17:42)
Nestipri, ne=inau kaip ktos daro, bet dar reiks i6bandyti su lygintuvu  rolleyes.gif

Išbandžiau, nu man tai servetką prie paklodės limpa nors tu ką, kažką matyt ne taip darau??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2009 02 04, 19:51)
Cia suprantu ant vientiso daikto, o jeigu ant rėmelio norisi visą servetėlę - tai kaip ispjaunate viduriuką, ar iš pradžių priklijuojate, po to pjaunate? Ar vientiso motyvo ant rėmelio neina klijuoti?

klijuoti reikia, neisemus viduriuko, tada servetele neissitampo...viska priklijavus ir isdziuvus, viduriuka iskerpate.tas galioja netik servetelem, bet ir su popierium taip pat reiktu elgtis..

del lygintuvo
uzklijuojate servetele vandeniu, kaip imanoma graziau...tada nutepate klijais.tada traukiate paklode (tos senosios geros) ir ant vidutinio karscio su lygintuvu lyginat tol kol ji taps sausa...
viena maza smulkmena...
visada ziurekite kaip klijuojasi servetele.jei ji tokia minkstute, labai iskart limpa...reiskia galima lyginti iskarto...jei tokia..na ciazanti...(tarp ranku jauciasi kietumas), ji ilgiau sugerineja viska...tad reikia leist kokia 10 min pabuti ramiai ir tada lyginti kad neprikibtu...(tuomet klijai isigeria jau po servetele)

dabar neturiu galimybes...bet vakare pasistenksiu ideti foto..pakabos kur priklijuota servetele, uzlyginta ir daugiau nieko nedaryta...pamatysit kaip ji atrodo tiesiog iaugus i daikta ir apie nusilupima kalbos netnera...

shrekiukes dar kas galit uzklaust del lygintuvo...jau ji moka ir labai gerai sekasi...manau tures kokia foto.


del to kad limpa gali buti kelios priezastys...bandziau sudeti surasti paklodes:) bet nieko nera...geru paklodziu as nenaudoju...turiu parsivezus keleta senu tokiu...zinot kaip budavo anksciau balti pagalviu uzvalkalai...darzeliuose, ligoninese...va toks audinys....gal tiesiog naudojat kokia kitokia, siais laikais visokiu buna...
o su kitais audiniais ir man limpa...
Papildyta:
dar pastabele maza...jei jau limpa...priklijuokit servetele normaliai skiestais klijais...sumaisyti su vandeniu klijai greiciau isigers i servetele ir mazesne tikimybe kad prilips....

man tiesa sakant prilipe buvo tada kai kaip sakiau buvo pasiimta servetele, kuri labai letai sugeria viska (nu galit pries klijajant pabandyt rankas nusivalyti:))))ir pamatysit koks skirtumas, viena iskart tampa slapia, kita tokia visa posause ir lieka)...tai palaukiau kol padzius truputi ir paskui puikiai prisiklijavo...
Atsakyti
nzn gabi kaip tau gaunasi. bandziau dar karta ant plastmasinio pavirsiaus. nu nesigavo nors tu ka doh.gif . ne daiktas nusidekupazino, o medziaga. kai bandziau nuimti tai ta servetele nusikele kartu su audiniu. o vietom taip buvo prilipus prie jo, kad reikejo pavarkti -nukrapstant lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
gal tu kokius spec klijus naudoji. as tai lipala skiesta. ir palaukiau uztepus kad gerai susigertu ir t.t.

bet uzklijavau vistiek. tik naudojausi kitu budu. nuo centro gausiai slapinant. ir vis prilipdant didesni plota. is pradziu su vandeniu, o paskui kai jau uzklijavau uztepiau lipala.
Atsakyti
nzn kas jum nesigauna...puse mano mokiniu sita buda isbande...shrekiuke gali pasisakyti...kas dar ten sake ...avijacija ar driftas...visiem gaunasi, gali buti ir lipalu klijuota, visiskai tas pats....
bet kaip minejau, negali buti bet koks audinys....

siandien klijavom patiese net ne medziaga, o sviestini popieriu ir vsikas puikiai prisiklijavo...niekas neprilipo....
ir siulau perskaityti ka pries tai parasiau apie serveteles...paziurekit kokias klijuojat..ar galima iskart lyginti, ar reikia palaukti kad susigertu...

kaip sakiau viena kart prilipo, kai buvo nepersigerianti gerai servetele...daugiau niekada nebuvo problemu...puikiai uzsilygina..nesvarbu kokius klijus deciau...

dar pastebejau...kad kaikurie dekupaziniai popieriai po laiko atlimpa...ir ne vienai cia taip buvo..tai dabar jei darbelis turi iskeliauti greitai...tai ir popieriu dar pralyginu...kad tikrai pritrauktu ji prie daikto...ir nebutu po kokio menesio pokstu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 06 vasario 2009 - 19:56
abu kartus naudojau ta pati audini. tai itarimas tada, jog audinys netinka g.gif . nu bandysiu gadinti paklode. turiu dar ale rusisku laiku keleta. o servetele tikrai persigerus buvo. va galvoju tik gal per riebiai as tu kliju uztepus buvau??? ir nebloga mintis del sviestinio popieriaus, reiks isbandyt.

o kepimo netinka??? ax.gif
Atsakyti