Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių motyvų klijavimo būdai

tos rusu laiku ir yra pacios geriausios...
su sviestiniu lyginu tik tokiu atveju...jei reikia prilyginti, kai kas nors atsikelia...tinka tada bet koks popeirus slidziu pavirsiumi...is tu kepimu...
Atsakyti
Gabii NU0ŠIRDUS AČIŪ TAU notworthy.gif aciuks.gif
Atsakyti
Ar gavosi???smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 02 08, 20:44)
Ar gavosi???smile.gif

Viskas tikrai liuks, pas mane buvo tas variantas - su storesne servetėle, reikėjo palaukti kol įsigers klijai, o aš per anksti užlyginau doh.gif , dabar viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
nu va:)ir viskas gavosi..smile.gif
Atsakyti
Gal galite įmesti nuorodą arba aprašymą, kur būtų išsamiau aprašyta kaip klijuoti vandens srovele. Vakar bandžiau vazonėlį pakišti po vandeniu - tai pūslėm išmetė, apie lapyginimą pirštu nė kalbos - iš karto plyšta. Prašaua, padėkit, pasidalinkit patirtimi su žalia "dekupažiste" drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš dekupaže naujokė, man gavos su lygintuvu cool.gif rėmėlius dariau...

o ar po to reikia lakuot?


QUOTE(vilmado @ 2009 02 08, 21:35)
Gabii NU0ŠIRDUS AČIŪ TAU  notworthy.gif  aciuks.gif


Papildyta:
ir dar klausimas:
o reik klijus skiest? (aš su skiestais pirštais tapšnojau)
ir belyginant vietelės pageltovamo, vyras sako nieko nematau, bet aš matau g.gif

tai taip išeina, kad gal ir nelabai gavos lotuliukas.gif
Atsakyti
lakuot reikia, kaip ir bet kuri kita darbeli...pageltonuoti galejo, jei klijai patys geltonuoja...pvz toks kaip lipalas...as tepu neskiestus klijus...bet manau kad nieko tokio jei ir atskiesi...
Atsakyti
QUOTE(Nerta @ 2009 02 10, 12:31)
Gal galite įmesti nuorodą arba aprašymą, kur būtų išsamiau aprašyta kaip klijuoti vandens srovele. Vakar bandžiau vazonėlį pakišti po vandeniu - tai pūslėm išmetė, apie lapyginimą pirštu nė kalbos - iš karto plyšta. Prašaua, padėkit, pasidalinkit patirtimi su žalia "dekupažiste"  drinks_cheers.gif

Skaityti šitą temą nuo pradžių lotuliukas.gif nedaug - tik 2 pslp. nu net nežinau kas nesigavo po nestipria srovele, lai atkelia servetėlę - tada po truputį išstumdai su pirštais i vsio... aš pirmą kartą ant kartoninės dėžės bandžiau - truputį sušlapo, bet viskas liuks gavosi mirksiukas.gif klausk jei dar nesigaus, arba bandyk ant kokių kitų daiktų... gal įgudžių trūksta... g.gif
Atsakyti
Čia šitais būdais ant nedažytų daiktų klijuojat? Ar jau nudažytus?
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2009 02 17, 13:10)
Čia šitais būdais ant nedažytų daiktų klijuojat? Ar jau nudažytus?



Ant nudažytu, o kaip kitaip. g.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti