Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių motyvų klijavimo būdai

Nu mergaites, jus jau man atleiskit, bet as perskaiciau visa sita tema ir vistiek nesuprantu, kaip jus uzklijuojat dideli motyva po vandens srovele? Ar kas nors galetumet patikslint: nudazote daikta akrilu, tada dedate motyva ir tepate ant jo klijus ir tada kisate po vandeniu, kad issilygintu? Ar kaip? O prie ko cia kalba eina apie medziaga? Nu gal as visai "dun dun" umn.gif , bet kazkaip man nelabai aisku. Is anksto dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanna @ 2009 03 06, 19:23)
Nu mergaites, jus jau man atleiskit, bet as perskaiciau visa sita tema ir vistiek nesuprantu, kaip jus uzklijuojat dideli motyva po vandens srovele? Ar kas nors galetumet patikslint: nudazote daikta akrilu, tada dedate motyva ir tepate ant jo klijus ir tada kisate po vandeniu, kad issilygintu? Ar kaip? O prie ko cia kalba eina apie medziaga? Nu gal as visai "dun dun" umn.gif  , bet kazkaip man nelabai aisku. Is anksto dekinga uz pagalba  4u.gif

as taip pat skaiciau sia tema ir supratau kad tokia seka:
1. ant nudazyto pavirsiaus dedama serveteleir kisama po silpna vandens srovele
2. tepami klijai viskas islyginama pirstais
3. lyginama vidutinio karstumo lygintuvu, uzdejus medziaga ant jau uzklijuoto pavirsiaus
4. viskas uzlakuojama
finito
manau kad taip nors pati tokio budo dar nebandziau rolleyes.gif
Atsakyti
O gal kas nors nuotraukytes imestu to viso reikalo, nes as irgi galva lauzau jau kelinta karta atsidarius, skaitau , skaitau -ir vistiek nelabai suprantu kaip ten daryt su tuo vandeniu g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 06 kovo 2009 - 23:06
Parodysiu pvz. ir aš. Tai nelabai didelis daiktas, bet ir ne visai mažas. Tai kamštinis padėkliukas. Dažytas paviršius suteptas skiestais klijais, palaukta kol šiek tiek apdžius, dėta servetėlė, ant jos batų popierius (slidesnė pusė ant servetėlės) ir lyginta nekarštu lygintuvu. Pabaigoj lakas darbo užtvirtinimui. Gražiai ir greitai prisiklijavo. Padėklas darytas senai, iki šiol viskas tvarkoj.
P.S. panašus variantas kaip aptarinėjat, bet nekišta po vandens srove, nes nebuvo reikalo smile.gif gal kam pagelbės šis mano aprašymas.
user posted image

Atsakyti
o jeigu reikia isklijuoti dezutes vidu nemazu motyvu? po vandeniu nepakisi.. su lygintuvu irgi neprieisi. paprastai klijuoju nedidelius motyvus dezutes viduje, bet sikart noreciau visa, didesni.. ir nesumastau, kaip cia graziai padarius, nesugadinant kruvos serveteliu blush2.gif
is anskto aciu, jei kas pasidalinsite patirtim smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir aš. Visai nieko.
Tik įdomu at būtina lygtinti, kotais bijau, sakau gal klijų, o vėliau lakavimo užtenka? g.gif
Atsakyti
tai uztekt uztenka, jei tenkina vaizdas:), kartais buna baisingai prasta servetka, tada prilyginus issitiesina dar geriau.
Atsakyti
Zaviuosi dekupazo darbais,bet pati po kol kas dar neisbandziusi,bet jau labai norisi,noriu paklausti jusu,servetele buna 3sluoksniu ar dedasi visi,ar atsiskiri tik ta su piesiniu?Dekoju atsakiusioms.
Atsakyti
Vilma.j paprastai naudojam tik viršutinį servetėlės sluoksnį. Bet jei servetėlė labai skysta ir nori užklijuoti ją visą, tada gali palikti 2 arba net visus 3 sluoksnius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.j @ 2009 03 23, 18:16)
Zaviuosi dekupazo darbais,bet pati po kol kas dar neisbandziusi,bet jau labai norisi,noriu paklausti jusu,servetele buna 3sluoksniu ar dedasi visi,ar atsiskiri tik ta su piesiniu?Dekoju atsakiusioms.

Nepriklausomai nuo to, koks konkrečios servetėlės sluoksnių skaičius, klijuojamas tik viršutinis, dekoratyvusis sluoksnis. O servetėlių būna visokių...Dvisluoksnių, trisluoksnių, ketursluoksnių...Mums reikalingas tik viršutinis...
Kaip sako gėlėta jūrė, tam tikrais atvejais galima palikti kitus sluoksnius, tačiau tuomet labai svarbu, kad visi sluoksniai būtų gerai pertepti klijais, nes nepertepti apatinių sluoksnių ploteliai po išdžiūvimo bus balti, o perteptos vietos - skaidrios tos motyvo vietos spalvos...
Atsakyti
Bijau aš didelius motyvus klijuot, nors man laaaaaabai gražu.... Skaitau skaitau, bet praktikoj taikyt bijau.
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2009 03 20, 21:25)
o jeigu reikia isklijuoti dezutes vidu nemazu motyvu? po vandeniu nepakisi.. su lygintuvu irgi neprieisi. paprastai klijuoju nedidelius motyvus dezutes viduje, bet sikart noreciau visa, didesni.. ir nesumastau, kaip cia graziai padarius, nesugadinant kruvos serveteliu blush2.gif
is anskto aciu, jei kas pasidalinsite patirtim smile.gif

labai geras klausimas,gal atsakys kas bande 4u.gif
Atsakyti