Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių motyvų klijavimo būdai

QUOTE(evaneva @ 2010 08 19, 16:40)
Laba diena smile.gif O sakykit, kada reikia ant uzklijuotos lygintuvu serveteles tepti klijus: kai ji atvesta nuo lygintuvo ar dar karsta/silta ? Gal galite pasakyti kiek mazdaug laiko lyginate? is ko sprendziate kad servetele jau visur prisiklijavo ir uztenka lyginti? Aciu uz atsakymus.


Klijus tepu, kai visiškai atvėsta. Kiek laiko lyginti - negaliu tiksliai pasakyti smile.gif. Lyginu ilgi lygintuvo nelaikydama vienoj vietoj ir palyginus vis pabandau labai atsargiai atkelti popierių nuo paviršiaus. Kartais būna, kad servetėlė prikimba prie to kepimo popieriaus, tada dar lyginu smile.gif Stengiuosi nedaryti staigių judesių, kad, jei servetėlė prikibusi prie popieriaus, staigiai keliant nesuplyštų (nežinau, ar aiškiai aš čia) biggrin.gif Aš dar kai jau popierius gerai nusiima ir "neatkelia" su savimi servetėlės, palaukiu, kol atvės, tada dar uždedu popierių ir palyginu, o po to, kai vėl atvėsta - tepu klijais.
Nežinau, gal galima ir ant karšto/šilto paviršiaus tepti klijus, bet aš įsitikinau, kad kantrybė dekupaže - sėkmės garantas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dajne: 19 rugpjūčio 2010 - 22:36
QUOTE(evaneva @ 2010 08 19, 16:40)
Gal galite pasakyti kiek mazdaug laiko lyginate? is ko sprendziate kad servetele jau visur prisiklijavo ir uztenka lyginti?

kadangi lygintuvai kiekvienas su savo "charakteriu" - jie prilygina skirtingai. Ir pasakyti kiek reikia lyginti ar kaip kas prisilygina nelabai gausis.
Aš darbuojuosi su dviem naminiais lygintuvais ir pastebėjau, kad abu priklijuoja servetėles skirtingai. Tai priklauso ir nuo klijų, ant kokių klijuojama servetėlė (jie turi būti stipriai tiršti, nes skysti dažnai servetėlės nepriklijuoja), ir nuo pačios servetėlės.

Viską lems tavo pačios praktika, nes nevisada virtualūs patarimai pasiteisina. Pažiūrėjus kad ir jutube įkeltas pamokas ima juokas arba pyktis kokios nemokšos dažnai "moko" dekupažo meno kitas, o naujokės mano kad tai jau profesionalūs patarimai., nes įkelti internete lotuliukas.gif )))
Pamatysi - kai įgysi patirties, pati jausi kokios pamokėlės vertos dėmesio, o kurias įrašiusioms pačioms reikėtų bent kursus palankyti, o jos juk dirba "konsultantėmis" parduotuvėse... Tad nereikia stebėtis kada merginos nusiperka ne tas priemones ar nesuderinamus tarpusavyje dekoravimo produktus doh.gif

drinks_cheers.gif Kartais verta paimti paprasčiausią faneros gabalą ir jį paversti eksperimentine "baze", ant jos pabandant skirtingus klijus, servetėles, lyginimo laiko skirtumus ir t.t. Patarčiau šalia priklijuoto motyvo pasirašyti pieštuku kaip ir kuo klijavai, kad pasižiūrėjusi į savo "juodraštį" žinotum ko gali tikėtis iš konkrečios priemonės dekoruodama daiktelį.
Atsakyti
Dajne ir Nuotaikinga, labai aciu uz patarimus 4u.gif Jau bandziau kelis kartus klijuoti lygintuvu, pirmaji karta su klijais, paskui su laku. Su laku lyg ir geriau sekesi. Vis bandysiu ir bandysiu, kol gausis tikrai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
O lygintuvo karstis koks turetu buti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2010 09 10, 11:50)
O lygintuvo karstis koks turetu buti? 4u.gif


Aš lygintuvą nustatau tarp 1 ir 2 pozicijos. Bet kiekvienas lygintuvas skirtingas, reiktu bandyti, bandyti, bandyti.... ir pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2010 09 10, 12:03)
Aš lygintuvą nustatau tarp 1 ir 2 pozicijos. Bet kiekvienas lygintuvas skirtingas, reiktu bandyti, bandyti, bandyti.... ir pavyks  mirksiukas.gif

Dekui 4u.gif bandysiu ir as, gal kas iseis mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš galiu pasidžiaugti, kad nors ir negalėjau dalyvauti susutikime Kaune, bet atidžiai perskaičiau Raseleb pamokos aprašymą po susitikimo ir ...... voila! pavyko! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 09 11, 16:27)
O aš galiu pasidžiaugti, kad nors ir negalėjau dalyvauti susutikime Kaune, bet atidžiai perskaičiau Raseleb pamokos aprašymą po susitikimo ir ...... voila! pavyko!  thumbup.gif


thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 09 11, 16:27)
O aš galiu pasidžiaugti, kad nors ir negalėjau dalyvauti susutikime Kaune, bet atidžiai perskaičiau Raseleb pamokos aprašymą po susitikimo ir ...... voila! pavyko!  thumbup.gif


O kur tą aprašymą galima rasti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 09 11, 15:27)
O aš galiu pasidžiaugti, kad nors ir negalėjau dalyvauti susutikime Kaune, bet atidžiai perskaičiau Raseleb pamokos aprašymą po susitikimo ir ...... voila! pavyko!  thumbup.gif

Va, kaip smagu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2010 09 11, 20:54)
O kur tą aprašymą galima rasti? blush2.gif



http://www.supermama...?...6146&st=516

Dar vienu psl anksčiau gali paskaitinėti. Aš tepiau du sluoksnius klijų. pirmą užtepiau, palaukiau, kol išdžius, tada antrą. O kai išdžiuvo klijavau, kaip Jeniferr gražiai papasakojo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dajne @ 2010 08 11, 00:31)
Aš didelius motyvus visada klijuoju lygintuvu, jei darbelio paviršius leidžia smile.gif Darau taip: ištepu tą vietą, kur bus motyvas klijais, palaukiu, kad apdžiūtų, bet , kad neišdžiūtų visiškai. Tada gerai prispaudžiu servetėlę, ant jos dedu kepimo popierių (toks rudas, kitokio nebandžiau smile.gif ) ir lyginu nelabai karštu lygintuvu, išjungusi garų funkciją, nes kažkur skaičiau, kad negalima su garais. Lyginu, kol popierius lengvai nusiima. Po to dar visą motyvą nutepu klijais. Labai nesudėtinga ir rezultatas geras 4u.gif Jeigu lakuojant pradėjo raukšlėtis, vadinasi neprilipo gerai, todėl ir reikia dar kartą klijais pertepti, kartais dar ir užlyginu antrą kartą, jei  servetėlė raukšlėjasi truputį.

Pasinaudojau Jusu patarimu ir puikiai gavosi thumbup.gif Aciu 4u.gif
Klijavau su perfeto klijais, pries tai bandziau su art potch-nesigavo cool.gif
Atsakyti