Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

Kokius du mėnesius sukau galvą, nuo ko mano vaikui beria, maistą apribojau, pas alergologą buvom, tyrimą darėm, sakė alerginis bet neaišku nuo ko, pirmadienį dar tyrimus darys unsure.gif Bet...............mano sesuo pas mane miegojo ir atsibudo taip pat sukandžiota kaip mano vaikas, dabar galvojam kad čia ne nuo maisto, o nuo blusų blink.gif Bet kaip daktarai nesuprato, čia tai idomiai doh.gif
Atsakyti
Kur perkat ta "INDOREX SPRAY"? Na Klaipedoj niekur as jo negaliu rasti doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes, atrodo teks jungtis i jusu kompanija verysad.gif Nu kazkoks kosmaras... Viena diena sedim TV ziurim ir taip instinktyviai pasikasiau kakla ir uzciupau... Ne ka kita o blusa ir tokia didele didele blink.gif Is pradziu manem kad erke, bet paziurejom google ir pamatem kad tai tikru tikriausia blusa. Ji sokinejo o sutreksta su tapke vis dar buvo gyva (uzdarem ja i inda bet ji labai ilgai isbuvo gyva). Puolem viska siurbti, plauti, dulkinti... Net rubus ir patalyne iskart i skalbianke sukisau... Manem kad viskas baigta... Savaitgali dar viena blusa radau (gerai neiziurejau bet maciau kad sokinejo) tai staigiai susiurbiau... doh.gif Panasu kad sita bjaurybe parsiveziau is kaimo. Daugiau ju nematom... Bet sianakt mano vyra vel sukandziojo blink.gif O as visa diena tiek darbe tiek namie paranojiskai kasausi, nes atrodo kad tos bjaurybes visur kanda... verysad.gif Tai kaip jas isnaikint? Nejau dabar visus namus, rubus dezinfekuot? Vistik kuris purskalas geriausias? Beja ar jus tas blusas matot? Kokio jos dydzio? Nes tas kur sugavau tai jau tokios kaip erkes (matyt rupuzes daug kraujo prisigerusios)... Svarbiausia kad neaisku is kur jos, o jos juk visokiu ligu pernesiotojos doh.gif cray.gif Padekit kaip kovot su nematomu reikalu??? cry.gif Jokiu gyvunu neturim ir gyvenam tvarkingai. Butas erdvus net nera kur betvarkei buti... Kaip vyras kad sako kazkodel visi tie slykstus padarai puola normalias, geresnes seimas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2008 10 11, 21:36)
mano šuniukas buvo parnešęs šių "gražuolių", nusipirkau "Bio kill" išpurškiau gyvūnus, grindis perploviau su vet. gydytojos duotu  skysčiu dar kartu ir kilimus išpurškiau ir dingo tos parazitės  thumbup.gif

Mes parsivežam periodiškai iš kaimo verysad.gif . Katinas apturi , mūsų nekandžioja, na gal mūsų blusos apsišvietusios-žino kad jos ne žmoginės o gyvulinės. Kai vežėm katiną su antkakliuku - nepasigavo, bet jis labai nemėgsta antkaklio. Šį kart išmaudėm su specialiu šampūnu -buvo lavonų user posted image . Žmonėms buvo įkandusios kaime, bet tada sukėlėm ciongą babulkom, visi katinai ir šunys buvo apdoroti vaistukais, ir dabar periodiškai apdorojami, tai daugiau ir nepasitaikė sukandžiojimų. Užteko pakeisti patalynę, išsiurbti, išplauti , na ir katinus su šunimis apdoroti.
Atsakyti
Sveikos užsukau paskaityt kokių patarimų ir pamačiau šitą temą. Turiu jau antrą šunį ir vasarą iš kaimo būdavo kad parsivežam tų bjaurybių doh.gif doh.gif tai jei turit šunį ar katę reik lašiukus sulašint (geriau veikia) ar antkaklį dėt (veikimas sakyčiau silpnesnis g.gif ). O manus purkšdavau Bio kill preparatu (juo galima ir šunis išpurkšt mirksiukas.gif ), o purkšdavau minkštą dalį, kilimus, šuns guolį, dar ant kaldros ar čiužinio po nedaug. Jei priemonę panaudodavau ryte, tai jau naktį būdavo ramus miegas, jokios zarazos nebesikarstydavo schmoll.gif thumbup.gif o ir kvapo jo beveik jokio, tai net išpurškus galima namie būt thumbup.gif thumbup.gif Aišku jei ir rūbuose būdavo, tai juos išskalbt tuo metu kai po purškimo bjaurybės naikinasi mirksiukas.gif
Tiesa tas purškalas nėra labai brangus ir turėtų būt kiekvienoj vet vaistinėj mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aure111: 08 lapkričio 2008 - 20:35
QUOTE(Mikutė @ 2008 09 22, 17:10)
siandien veterinarijos vaistinej isaiskino, kas blusoms gyventi reikia gyvuno, o zmogus joms netinka, tai jei atsirado blusos namuosekur nera gyvunu jos isnyks pacios per 7d. sake tik su ACe isiplauti kambarius, patalyne ir dings blusos

Žinokit, ME-LUO-JA. Iš kaimo parsivežam karts nuo karto, tai kol išnaikinam doh.gif Jau dabar vaikų rūbus ir savo kaime surūšiuojam, supakuojam taip, kad namo parsivežus tik į skalbiankę kišt būtų. Patys iškart į dušą, bet ir tai būna, kad kokia iššoksta.

O skaudančius spuogus galima natūraliu levandų eteriniu aliejum patept, arba salicilo spiritu arba Aromatoliu + PSilobalsam tepalu. Tikrai padeda. Nes aš jau sijonų nebegaliu dėvėt, nes kojos visos kaip sušaudytos nuo šlykščių dėmių, kurios lieka po įkandimų.
Atsakyti
QUOTE(aure111 @ 2008 11 08, 21:28)
  tai jei turit šunį ar katę reik lašiukus sulašint (geriau veikia) ar antkaklį dėt (veikimas sakyčiau silpnesnis g.gif ).

Antkaklio geriau nedekit. Antkaklis nenaikina, o atbaido. jos nusoka nuo katino ar suns ir kol nudvesia iesko kito maisto saltinio. dazniausiai tai yra zmogus. Mes katinui buvom uzdeje, tai blusos labai smarkiai vyra sukandziojo. As tai nesu jautri parazitams. Geriausia katinams ir sunims sulasinti lasiukus, problemu jokiu. O namus isplaut su ACE. is grindis, ir kilimus, ir dulkes nuo baldu. Man padejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shatura: 10 lapkričio 2008 - 19:58
Nu cia tai geras. blink.gif Niekada nebuciau pagalvojus, kad zmogui kanda blusos doh.gif blink.gif Gerai , kad pas mane situ gyviu nera doh.gif Nors suva ir laksto po kiema. Gal , kad namo mes jo nesivedam. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, turim ir mes tą bėdą. doh.gif
Nebežinau ką daryt, nuo proto tuoj nušoksiu umn.gif: nors imk ir butą keisk. Ir iš kur tos zarazos veisias? nei į rūsį einam nei gyvūnų laikom, kilimų taip pat neturim, iš minkštų baldų - tik miegamos lovos. O tos zarazos kaip atsinaujina taip atsinaujina.
Paskutinį kart prieš metus buvo, tai visą mėnesį kas savaitgalį purškėm, net nematydami ir įkandimų nejusdami,kad tie kiaušiniai išdvėstų.
O daba vėl atsirado, tai net nzn ar čia kažkokie užsisenėję kiaušiniai išsirito ar čia vėl iš kažkur parkeliavo nekviesti naminiai gyvūnėliai.

Žiauriausia, tai kad vaikas darželyje kaip po vėjaraupių atrodo ir visos auklėtojos ir seselės aikčioja unsure.gif Net nzn kaip joms paaiškint. Pasakysiu ka blusos, tai vaiko į daržą nepriims unsure.gif
Atsakyti
Ir pas mus ta pati bėda, jau ko gero arti pusę metų kaip kariaujame. Išvažiuodami į kaimą išpurškiam namus, patalynę visą nuvilkę išvirinam, o kai išvažiuojam iš kaimo mama daro namuose tą patį, bet vistiek, kaip jų yra taip yra. Bet kandžioja tik mane ir mūsų vyresnėlį. Net vaiko gaila, man tai man, aš pakenčiu ir rodos pamirštu, kad niežti, o va vaikas, tai vis dejuoja popa ir popa jam. Tepėm trijų rūšių vaistais vistiek jam niežti. Tai dabar nusipirkome į razetę įkišamą tokį daiktą, kuris skleidžia ultragarsą ir tipo visi parazitai turi išlakstyti iš namų, nes tokį malonumą, kaip tarakonas ir turime. Bet va baiminuosi dėl vaikų ypač dėl keturių mėnesių sūnelio sveikatos, nežinia, kaip jis veikia žmones, sako nekenksmingas, bet vistiek kažkokį neigiamą turi, nes veterinarijos vaistinėje aiškino, jog vienai moteriai nieko, bet va jos dukra sakė negali nei pamokų ruošti, nei ramiai miegoti. Gal kas bandėte, gal kas turi daugiau informacijos apie šiuos prietaisėlius. Būtų smagu, jei pasidalinumėte infrmacija bei patirtimi.
Atsakyti
blink.gif blink.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(mkristi @ 2008 12 07, 18:44)
Ir pas mus ta pati bėda, jau ko gero arti pusę metų kaip kariaujame. Išvažiuodami į kaimą išpurškiam namus, patalynę visą nuvilkę išvirinam, o kai išvažiuojam iš kaimo mama daro namuose tą patį, bet vistiek, kaip jų yra taip yra. Bet kandžioja tik mane ir mūsų vyresnėlį. Net vaiko gaila, man tai man, aš pakenčiu ir rodos pamirštu, kad niežti, o va vaikas, tai vis dejuoja popa ir popa jam. Tepėm trijų rūšių vaistais vistiek jam niežti. Tai dabar nusipirkome į razetę įkišamą tokį daiktą, kuris skleidžia ultragarsą ir tipo visi parazitai turi išlakstyti iš namų, nes tokį malonumą, kaip tarakonas ir turime. Bet va baiminuosi dėl vaikų ypač dėl keturių mėnesių sūnelio sveikatos, nežinia, kaip jis veikia žmones, sako nekenksmingas, bet vistiek kažkokį neigiamą turi, nes veterinarijos vaistinėje aiškino, jog vienai moteriai nieko, bet va jos dukra sakė negali nei pamokų ruošti, nei ramiai miegoti. Gal kas bandėte, gal kas turi daugiau informacijos apie šiuos prietaisėlius. Būtų smagu, jei pasidalinumėte infrmacija bei patirtimi.


Papasakok kaip seksis to prietaiso pagalba kariaut su tom bjaurybėm.
Ar ir blusos ir tarakonai išsilakstys?

Mums senam bute nuo tarakonų kažkoks tepalas labai gerai padėjo, iššsilakstė visi. Bet čia jau ne į tema poster_offtopic.gif
Atsakyti