Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

niu ir pas mus čia neseniai tų padarų užsiveisė,tik nesuprantu,kaip jos į namus pateko? blink.gif blink.gif blink.gif neturim nei kačių,nei šunų,jokių gyvūnėlių...bet wat parazitai užpuolė...ir kaip nustebau,kad jos dar taip skaudžiaia kandžiojasi,iš pradžių nesupratau,kas darosi,visa raudonais spuogeliais išmėtė ir labai niežėjo,bet tikrai ne uodai sukandžiojo,bet vieną dieną pajutau,kad kažkas lipa ant pilvo,pakėliau bliuskutę ir blink.gif blink.gif blink.gif zaraza kaip šoko,vos susigaudyt spėjau...tai poto ir mano mažiuką,trijų mėnesių leliuką sukandžiojo,trai galvoju reikia imtis kažkokių priemonių....tai nusipirkau maximoj tokį purškiamą skystį nuo blusų,išpurškiau visus namus,ir patalynę,kilimus,lovas,nu žodžiu viską,palaikiau porą valandų (nors ten rašė lygtais 20 minučių) o poto išvėdinau,ir kolkas,žinokit jų nėra,jau mėnesis praėjo po to purškimo,ir ačiū Dievui thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
siandien veterinarijos vaistinej isaiskino, kas blusoms gyventi reikia gyvuno, o zmogus joms netinka, tai jei atsirado blusos namuosekur nera gyvunu jos isnyks pacios per 7d. sake tik su ACe isiplauti kambarius, patalyne ir dings blusos
Atsakyti
QUOTE(Mikutė @ 2008 09 22, 17:10)
siandien veterinarijos vaistinej isaiskino, kas blusoms gyventi reikia gyvuno, o zmogus joms netinka, tai jei atsirado blusos namuosekur nera gyvunu jos isnyks pacios per 7d. sake tik su ACe isiplauti kambarius, patalyne ir dings blusos


nežinau, pas mus jokio gyvūno nėra-vyrą kandžiojo virš savaitės ir neatrodė, kad jos draugiškai savanoriškai išeis. Jau būtų jis pas daktarus ėjęs, kas jam darosi klaust doh.gif

tik tiek, kad taip jos ir nepasirodė daugiau po išdezinfekavimo karsta.gif ačiū Dievui
Atsakyti
O ka daryti su triušiu? Ar tas Indorex spray jam nepakenks? Ir aplamai ar blusos pas triusi gali gyventi ar tik pas kates ir sunis gyvena?
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2008 09 30, 10:14)
O ka daryti su triušiu? Ar tas Indorex spray jam nepakenks? Ir aplamai ar blusos pas triusi gali gyventi ar tik pas kates ir sunis gyvena?

manau, kad gali pas jį būti
gal galima uždėt ir triušiui kokį antkakliuką nuo blusų? nebūna tokių dalykų...atleiskit, nenusimanau blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikutė @ 2008 09 22, 18:10)
siandien veterinarijos vaistinej isaiskino, kas blusoms gyventi reikia gyvuno, o zmogus joms netinka, tai jei atsirado blusos namuosekur nera gyvunu jos isnyks pacios per 7d. sake tik su ACe isiplauti kambarius, patalyne ir dings blusos


na nežinau ar jos išeis, jei žmogui įkando - tai reiškia pasimaitino, ir gyvens toliau blink.gif
na , o aš tai tikrai dabar žinau kaip jas atsinešėme -daugiabučio rūsys. Nuėjau stiklainių savaitgalį ir nuo tos minutės kasausi ir vien spuogeliai. Bet iš visos šeimos tik AŠ. Ai dar vasarą vyras kažko ten nuėjo su šortais ir jos susypynė jo plaukuotose kojose, tai lauke užteno nupurtyti.taip ir sužinojome kas tai per dalykas. Nupirkom senukuose kažkokių miltelių ir išbarstėme rūsyje, manėme kad baikta, o čia še tau. ATSIPALAIDAVOME.
na ir kaip daugiabutyje jas iveikti. kol kiekvienam įrodysi, kad jų ten yra....
velnias nematė mano ten padėtų daiktų - daugiau ten kojos nekelsiu mad.gif mad.gif
Atsakyti
sedziu ir kasausi, net skaityt normaliai negaliu apie blusas,kai jos mane puola bash.gif isikraustem i nama, kur pries tai 1,5metu gyveno babulia su 7 katem blink.gif aisku, suzinojom tik tada,kai jau isikraustem ir mane sukando visa doh.gif
vakar jau net kantrybe truko cray.gif ar yra nors kiek sansu,kad jas issinaikinsim, nes manau per tuos beveik 2m, ju tiek bus privise,kad ju as niekaip neiskrapstysiu cry.gif
o dar ir su smarve kankinames, keite ir kilimine danga, bet smarve nesitraukia,taip kaip ir blusos kanda toliau visus bash.gif
bukit geros, surasykit visas priemones,kokios tik imanomos ju naikinimui, susipirksiu viska, ka tik parasysit, nes jau stogas ciuozt pradejo, tuoj baime atsiras miegot ir isvis namuose but verysad.gif

beje, ka daryti su pagalvem ir visais kitais daiktais,kuriu neimanoma skalbti, taip pat ir rubai...nes tik apsivelku ir atrodo jau kanda mane visa doh.gif

ir dar...ar teisybe,kad jos pacios susinaikina per 2sav, kai kambariuose palaikoma normali temp.? g.gif man cia seimininkai taip pasake,atseit nevert nieko dezinfekuot doh.gif
Atsakyti
O Dieve, UZJAUCIU! Turejau ir as tokia laime. Tai kol dar supratau, kad cia blusos!
1. viska perskaiciau internete apie jas. Visose enciklopedijose.
2. Treti metai, rudeni jos vis dar islenda. Siemet, tiesa, tik viena diena pakando ir liovesi,o gal ne jos buvo. Taigi ju vis mazeja namuose.
3. Naikinau dihlofosu.
4. Uzvakar kaip tik nusipirkau knygele : ACTAS ... 1001 patarimas (tiksliai pavadinimo nepamenu, bet sie zodziai pavadinime yra) Tokia balta, pailga. Taigi ten raso kad galima actu. Be pirmad nepasakysiu kaip, nes ja palikau darbe

sekmes kovoje
Atsakyti
QUOTE(prapuolene @ 2008 10 09, 20:45)
O Dieve, UZJAUCIU! Turejau ir as tokia laime. Tai kol dar supratau, kad cia blusos!
1. viska perskaiciau internete apie jas. Visose enciklopedijose.
2. Treti metai, rudeni jos vis dar islenda. Siemet, tiesa, tik viena diena pakando ir liovesi,o gal ne jos buvo. Taigi ju vis mazeja namuose.
3. Naikinau dihlofosu.
4. Uzvakar kaip tik nusipirkau knygele :  ACTAS ...  1001 patarimas (tiksliai pavadinimo nepamenu, bet sie zodziai pavadinime yra) Tokia balta, pailga. Taigi ten raso kad galima actu. Be pirmad nepasakysiu kaip, nes ja palikau darbe

sekmes kovoje



lauksiu pirmadienio kaip didziausios sventes biggrin.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
na aš irgi sukau galvą ką daryti su pagalvėm ir čiužiniu. Tai nusipirkau vaistinėje PEDEKS skysšio kur galvai trynti ir išpurškiau , palaikiau kiek laiko celof. maiše ir vėdinau. Nes kiek žiūrėjau vet vaistinėse turi ten spec. tirpalu pvz. baldams, bet pagr. veikloioji medžiava visur kaip PEDEKSE . Tik kaina 69lt
Tai nusprendžiau, kad ir tas tiks - nenusinuodysim. Juo ir lovas purškiau ir kilimus. O grindis ploviau spec ampulėm (pirkau vet vaist.) NEO...
Bet aš tai manau, kad iš rūsio parnešiau ne blusas, o velniai žino ką. Nes tikrai nieko akimi nesimato. Kad ir kaip sekčiau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2008 10 10, 19:30)
na aš irgi sukau galvą ką daryti su pagalvėm ir čiužiniu. Tai nusipirkau vaistinėje PEDEKS skysšio kur galvai trynti ir išpurškiau , palaikiau kiek laiko celof. maiše ir vėdinau. Nes kiek žiūrėjau vet vaistinėse turi ten spec. tirpalu pvz. baldams, bet pagr. veikloioji medžiava visur kaip PEDEKSE . Tik kaina 69lt
Tai nusprendžiau, kad ir tas tiks - nenusinuodysim. Juo ir lovas purškiau ir kilimus. O grindis ploviau spec ampulėm (pirkau vet vaist.) NEO...
Bet aš tai manau, kad iš rūsio parnešiau ne blusas, o velniai žino ką. Nes tikrai nieko akimi nesimato. Kad ir kaip sekčiau. schmoll.gif



o mes vakar dvi radom drabuziuose doh.gif pajutau,kad kazkas kanda, greit nusiaviau kojine, o ten viduj ta rupuze tupi gun_bandana.gif su malonumu sutraiskiau as ja bash.gif bet berasant zinute, dar 3kartus man i ranka ikando fear.gif siandien visus kampus iploviau, ryt vel ta pati darysiu, bet manau, vien plovimo neuzteks, reikia kazkuo dezinfekuot? unsure.gif nesigaudau as sitam reikala, nes pirma karta gyvenime i tokia beda papuoliau,nezinau net ko griebtis..drabuziu negaliu uzsidet ju neislyginus..miegot i lova einu irgi tik kai pralyginu...bet is po nakties vis vien randu ikandimu verysad.gif umn.gif

per kiek laiko issinaikinot tas bjaurybes? as jau savaite kankinuosi cray.gif

o akimi ir nepamatysi,nes ten vos ne 1mm dydzio tos blusos,per stebukla pamaciau savo kankintojas gun_rifle.gif
Atsakyti
mano šuniukas buvo parnešęs šių "gražuolių", nusipirkau "Bio kill" išpurškiau gyvūnus, grindis perploviau su vet. gydytojos duotu skysčiu dar kartu ir kilimus išpurškiau ir dingo tos parazitės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 11 spalio 2008 - 20:36