Įkraunama...
Įkraunama...

KMUK akušerės

QUOTE(someday... @ 2011 07 18, 04:29)
Kadangi taremes su gydyt, tai davem daugiausiai jai, o gimdyma priemusiai akuserei 200, bet sian tikrai neduociau. Turiu omeny, kad ji nebuvo verta. Salta, gal net kiek arogantiska. Davem beveik del to, kad atseit priklauso. Dabar ziuresim nuo situacijos. Jei bus maloni, kaip cia visos raso, tikrai atsidekosim ta pacia suma, bet jei ne, tikrai neverta.  schmoll.gif Daug kas isvis sako ner ko moket, bet man smagu pamalonint, atsidekot po geros prieziuros.



ir dar 200??? blink.gif per daug kaip pamaloninti..
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 09 05, 18:05)
ir dar 200??? blink.gif per daug kaip pamaloninti..


dabar aš galiu stebėtis tokia suma, bet po pirmo gimdymo su vyru tokioj euforijoj buvom, kad irgi pinigus dalinom doh.gif blush2.gif po antro gimdymo protas šaltesnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teplė: 05 rugsėjo 2012 - 18:40
Man labai patiko akusere Ineta. Maloniai bendraujanti, paaiskina viska ramiai, ir profesionali pasirode. Siltas zmogus smile.gif
Atsakyti
Aš pataikiau į Zitos pamainą. Atsiliepimai teigiami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geidre @ 2013 01 04, 22:53)
Aš pataikiau į Zitos pamainą. Atsiliepimai teigiami  4u.gif

Nereali akusere thumbup.gif wub.gif gimdziau ir as prie jos pries 3sav wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2013 01 04, 23:26)
Nereali akusere thumbup.gif  wub.gif gimdziau ir as prie jos pries 3sav wub.gif


Ir aš prieš tris savaites smile.gif))
Atsakyti
Gimdziau padedant akuserei Audrai, ji fantastiska wub.gif
Esu smulki, mazute,o pagimdziau 3.330 kg mergyte be plysiu, kirpimu, siuvimu ir epiduro smile.gif
Jau toks malonus, savas zmogus 4u.gif wub.gif

Aciu...aciu...aciu...
Atsakyti
Labai puiki akušerė Bronelė, tikrai išmano savo darbą, sugeba valdyti situaciją maloni pataria ir tt. Ačiū jai už pagalbą!
Atsakyti
Gimdziau prie Inos - kadangi pagimdziau greitai (tik atejus i gimdykla, is karto teko ir gimdyti nieko nelaukiant), tai nuomones nespejau susidaryti. Apskritai paradui vadovavo jinai, nes gydytojas, su kuriuo buvau sutarusi, tiesiog nebespejo i gimdyma. Akusere pati prieme sprendima kirpti ir prakirpo, kad neplysciau - tiek tesupratau, gal buvo galima to isvengti, juo labiau, kad kudikis laaabai maziukas, nezinau... Gavusi piniga po gimdymo, tuoj pat dingo neparode net, kaip kudiki zindyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2013 01 22, 21:34)
Gimdziau padedant akuserei Audrai, ji fantastiska wub.gif
Esu smulki, mazute,o pagimdziau 3.330 kg mergyte be plysiu, kirpimu, siuvimu ir epiduro smile.gif
Jau toks malonus, savas zmogus 4u.gif  wub.gif

Aciu...aciu...aciu...

as irgi drinks_cheers.gif Super akusere thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(d'ville @ 2012 09 14, 20:06)
Man labai patiko akusere Ineta. Maloniai bendraujanti, paaiskina viska ramiai, ir profesionali pasirode. Siltas zmogus smile.gif



Jums pasisekė doh.gif . Pas ją irgi gimdžiau. Po šiai dienai gumulas burnoje: neišreikšti neigiami jausmai jai g.gif . Ilgai galvojau, kad gal nesutapo bangos, ar dar kažkas. Bet tokią pačią "laimę" apturėjo ir mano artima draugė. Taip pat skundėsi jos netaktiškumu, šaltumu ir net grubumu. Man pasisekė, kad gimdymo gale ją pakeitė. Dabar laukiuosi vėlei. Su vyru griežtai nutarę, kad jeigu papuls "laimė" su ja gimdyti, prašysime, kad pakeistų cool.gif .
Atsakyti
Gimdžiau pas akušerę Danguolę - patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif Maloni, atsižvelgianti į pageidavimus, viską paaiškino, į visus klausimus mielai atsakinėjo. Jokių priekaištų thumbup.gif
Atsakyti