Įkraunama...
Įkraunama...

KMUK akušerės

Ir aš paantrinsiu, kad akušerė Danguolė šauni thumbup.gif Iki gimdymo gimdykloje užtrukau tik gerą valandą, bet Danguolė maloniai pasitiko, labai rūpinosi, o kaip švelniai šluostė man veidą ir rankas, kai iš dušo jau išėjau prasidėjus stangoms, dabar prisiminusi net susigraudinau wub.gif Žodžiu, rūpestinga ir mylinti savo darbą moteris pasirodė.
Atsakyti
Visą dieną, vykstant sarėmiams, gimdykloje prie manęs prabuvo akušerė Nijolė, labai gera.. wub.gif (gimdžiau 2009 m. kovą).. O jau gimdant prie manęs buvo akušerė Zita, nu irgi nereali.. wub.gif man tada pasisekė ax.gif
Atsakyti
akusere Dovile thumbup.gif nuostabi, aciu jai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gimdžiau pas akušerę Vaidą ir rezidentę (turbūt g.gif ) Vaidą biggrin.gif Apie abi superiniai atsiliepimai. Gydytojas gimdyme net nedalyvavo, viską padarė jos, ir palaikė ir nuramino. O po gimdymo pasiskundus, kad valgyt noriu dar porą jogurtų atnešė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tamuke* @ 2013 04 16, 13:29)
Visą dieną, vykstant sarėmiams, gimdykloje prie manęs prabuvo akušerė Nijolė, labai gera.. wub.gif (gimdžiau 2009 m. kovą).. O jau gimdant prie manęs buvo akušerė Zita, nu irgi nereali.. wub.gif  man tada pasisekė  ax.gif

drinks_cheers.gif Nijole labai maloni, rupestinga akusere, kadangi man gimdant pasikeite pamaina, tai pagimdziau su Jolanta - tik patys silciausi atsiliepimai apie ja nuramino, palaike ir gelbejo saremiu metu kiek tik galejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinala @ 2010 10 22, 22:04)
Man papuolė gimdyti pas akušerę Birutę Kriaučiūnę. Net negalėčiau įsivaizduoti kažko geriau.Mielas, šiltas, rūpestingas, profesionalus žmogus. Kad taip galėtų rūpintis, šiltai bendrauti su gimdyve negalėjau net pagalvoti, toks vaizdas, kad gimdymą priėmė kažkoks artimas man žmogus. Beje daktaro gimdymo metu net nereikėjo, viską atliko ji pati. Super...Su vyru likome sužavėti šia nuostabia moteriške. DIDELIS AČIŪ jai už gerumą, šilumą už gerą jos darbą...


Aš irgi gimdžiau 2010 spalį pas šią akušerę. Birutę tik man atrodė Kriaučiūnienę, bet gali būti ir Kriaučiūnė, neužfiksavau tiksliai. blush2.gif atvažiavau su pilnu atsidarymu, bet nesitarusi ir tikėjau, kad viskas seksis gerai. Papuoliau pas šią akušerę, viską paaiškino. t.p. paaiškino, kad gimdymą priiminėja akušerės, gydytoją kviečia jei tik kas negerai. o šiaip gydytoja tiesiog apeina gimdyklas, tai jei ateis, neišsigasti biggrin.gif bendravo tikrai labai maloniai ir šiltai. esu be galo dėkinga! noreciau si karta jau tartis, bet nzn kaip ja ten rasti.
Atsakyti
Kokios dalyvauja gimdyme - nežinau, bet skyriuose dirba labai įvairios. Viena pamiršo suleisti vaistus, kita labai supyko, kad išsikviečia į palatą prasidėjus dideliems skausmams. Bet yra ir labai gerų, rūpestingų. Vardų kažkaip net ir nesistengia įsiminti, nes jos nuolat keičiasi :-)
Atsakyti
Skyriuj sutikt gerą akušerę tikrai retenybė unsure.gif Gimdykloj viena buvo šiaip sau, kita nuostabi thumbup.gif Vardų nežinau, neturėjau jėgų dar ir vardais domėtis.
Atsakyti
QUOTE(vasaros_lietus @ 2014 02 04, 16:44)
Skyriuj sutikt gerą akušerę tikrai retenybė unsure.gif Gimdykloj viena buvo šiaip sau, kita nuostabi thumbup.gif Vardų nežinau, neturėjau jėgų dar ir vardais domėtis.


aš tai pavardę įsiminiau, nes darbe kolegės buvo panaši, tik mergautinė, tai pagalvojau, kad atsimint reiktų ir dar neišsitrynė smile.gif
tikiuos ir šįkart pavyks pas gerą papult smile.gif
Atsakyti
Akusere Dovile Usaite - super, draugiska, viska aiskiai ir suprantamai isaiskino, kai rekejo - ramino, kai reikejo - drasino, labai rupinosi, viska atliko taip kar reikejo, vienu zodziu - super, labai teigimas ir siltas zmogutis. Tik pradzioje issigandau, kad ji labai jauna ir ar susitvarkys ir ar sulauksiu reikiamos pagalbos... pasirode, veltuj... Gimdymas praejo gana lengvai... Aisku, nemazai prie to prisidejo ir gydytojas....
Atsakyti
Atvažiavau gimdyti prieš keičiantis pamainai, tai su dviem teko susitikti. Pirmoji buvo Regina, atrodė maloni moteris. O gimdžiau pas Audronę - irgi patiko, buvo nesunku atsipalaiduoti, normaliai bendravo, nors iš pradžių, tik pamačius, galvojau, kad galėjo pamaina nesikeisti smile.gif
Atsakyti
As 2008 gimdziau prie tokios raganos, pastoviai murmejo, liepos men buvo beto savaitgalis ir naktis, gal del to. Po gimdymo suplysau baisiai, tai ji gavo rekt nuo skyriaus vedejo kodel nekirpo, tada dar labiau isiuto, mano mama sakp vaikeli duok jai pinigeliu, as laikiausi savo, kad nei uz ka tokiai pabaisai neduosiu. Tada liepe ji stotis ir eit dusan, suklupau nes jegu atsikelt nebuvo, atstume vezimeli nes panate kad tokrai bloga man. Kolidoriuje susitikom anestezeologa sako kas jums istrauke kateteri? Sakau as dar su juo. Liepe greit vezt atgal i gimdykla apsauke gerai akusere, nes su kateteriu stubure negalejo manes siust i palata del infekciju galimybes. Tai va kokua maniske, nzn nei vardo nei pavardes, tik pamenu kokiu 60 metu moteriske buvo.
Atsakyti