Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(ramune82 @ 2009 03 10, 13:44)
o ne tragedija toks filmas schmoll.gif
musu vestuviu buvo su vestuviu momentais pradzia tai sakis patenkinta esu.bet jei man toki padarytu apsizliumciau
jei kam reik klapedoj rasykit???turiu pigu ir brangesni varianta?


juk čia tik nedidelė ištrauka? kam toks kategoriškumas? smile.gif
visi žmonės yra skirtingi, vieniem reikia drugelių ir balandžių, kiti žiūri truputį plačiau smile.gif na, kiekvienam savo biggrin.gif
o aš manau, kad operatorius ir montuotojas turi būti kūrybingi ir atsižvelgti į jaunųjų nuomonę, ko jie nori, pagal jų poreikius ir daryti, o ar tai būtų drugeliai ar grybukai, visiškai nesvarbu smile.gif
juk vieni alpsta nuo muilo operų, kiti negali be psichologinių dramų smile.gif
sėkmės paieškose mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi reikia susurasti filmuotoja rugsejo 19d. nezinau kur pradet ieskoti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(danuteliu @ 2009 03 15, 19:35)
Man irgi reikia susurasti filmuotoja rugsejo 19d. nezinau kur pradet ieskoti.... smile.gif


Priklauso kokio filmuko nori ir kokiu kainu tikiesi danuteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Butu gerai, kad pafilmuotu isvaziavima is namu, baznycioje ir pacias vestuves iki 00 val. fejerverkus, puokstes metima........zodziu tradiciskai, vis malonu bus prisiminti po 150 metu..... biggrin.gif
Atsakyti
sweikos,o gal esat uzsisake arba siaip girdeje kokius atsiliepimus apie www.videofilmavimas.lt ?smile.gif
Atsakyti
merginos, noreciau perspeti, jei kas norite kokybes neimkite labai pigiu ir jaunu operatoriu (tokie, kurie tik pora metu dirba). pvz. Paulius Zabiela - sio zmogaus profesionalu pavadinti negaleciau. Tik megejas. Deja, apie jo darbu kokybe sprendziau is vienintelio darbelio, kuris tikrai buvo geras. Bet veliau paaiskejo, kad tia buvo jo draugu vestuves. Taigi del draugu pasistenge. O su mano vestuviniu filmuku nelabai pasiseke....
Beje, apskritai. Kad ir koki operatoriu rinksites- butinai rastu derinkites ka jus noretumete, kad iamzintu, koks filmavimo stilius. Ir dar pastebejau, kad geri operatoriai dar gerokai pries vestuves isianalizuoja trumpojo filmuko Jusu pageidaujama daina, jos teksta ir filmuodami stengiasi parinkti tokius vaizdus, kad deretu prie dainos...

Sekmes busimos nuotakos!
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 03 23, 22:25)
bet jei zmogus papraso nufilmuoti kazka kas galbut jam svarbu,o jums tai atrodo "nesamone" tai atsiprasau.... doh.gif  ir dar pvz pas mus sodyboj sokiai bus siek tiek zemiau nei pati puota, ir ka mum daryti? ieskoti sodybos pagal operatoriaus pageidavimus? gal zmonem finansai neleidzia issinuomoti idealios patalpos filmavimui  mirksiukas.gif



Na manyciau geras operatoius ir per tris aukstus spes pafilmuoti gerai. Cia tai truputi perdejo. Ir siaip operatorius dazniausiai buna nematomas. Na aisku ir operatorius gali pastabas pasakyti, kur geriau ta puokste svystelti, kaip geriau atrodys. Vestuvese svarbiausi jaunieji, paskiau tevai ir sveciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bezelea: 23 kovo 2009 - 21:38
sveikos, esu pernykste nuotaka.Norejau paklaust, ar is siumetiniu nuotaku kas nors ka nors girdejo apie filmuotoja Salviju Stravinska (kaunietis).Tiesiog man reiks jo kontaktu, pagal senus - neatsiliepia. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
niu iš kelių nuotakų girdėjau puikius atsiliepimus apie www.pajuriovideo.lt mačiau jų darbelių ir youtube yra (ivedziau pajuriovideo) ...jei kas ieškot drąsiai rekomenduoju, man bent jau patiko labai jų darbai...beje ten su 2 kamerom filmuoja... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edita0319: 25 kovo 2009 - 22:44
QUOTE(Kurmaitiene @ 2009 03 26, 16:51)
O aš žinokit iš dalies sutinku su šiuo postu. Beje tikrai nesu jokia operatorė, o tiesiog neseniai buvo mano vestuvės, ir esu perėjusi visus fotografų, filmuotojų, muzikantų pasirinkimo vargus..
1. Sutinku, nes jaunieji yra pagrindiniai filmo herojai.. Mums labai padėjo patys operatoriai, vis drasino,  patarimus dalino, nes net atrodytų tokia smulkmena, kaip jaunojo kramtoma guma gali sugadinti visą filmą, na nesižiūrės ir tiek..
2. Scenarijus būtinas ir geras operatorius visada pasidomės tuo iš anksto..
3. Va čia manau pats svarbiausias punktas, nes TURI BŪTI KĄ FILMUOTI.. Jei daromos vestuvės be išlydėtuvių, be sutiktuvių, be porų,  be tostų ir t.t, tai ką filmuoti?? Tik jaunuosius?? Nu tai toks ir filmas gausis..
4. kai geri muzikantai, tai vestuvės linksmesnės, automatiškai filmas idomesnis..

Ir dar norėčiau patarti, kad būtinai jaunieji, piršliai ir visi kiti svečiai, kurie nori padaryti jauniesiems kokių siurprizų, turėtų apie juos informuoti operatorius, nes pvz mums svečiai buvo paruošę labai fainą siurprizą, bet kadangi neperspėjo, tai fotpgrafas nespėjo nufotografuoti, o operatorius nufilmavo, tik todėl, kad pas mus buvo du operatoriai.. Tai vienas spėjo nufilmuoti.. O tai gaila būtų prarasti tokius gražius momentus..



na taip, filmas bus įdomesnis, jei bus ką filmuoti, tiesa... na, kokia programa...galiausiai pats veiksmas. Bet jeigu to nėra, manau galima vien iš jaunųjų padaryti gražu romantišką filmuką smile.gif žinoma, ne valandos trukmės smile.gif taigi jie važiuoja į fotosesiją, gamtoj vaikšto, pozuoja, bučiuojasi smile.gif manau, viskas įmanoma, tik reikia truputį fantazijos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, visos besiruosiancios smile.gif mano vestuves buvo rugpj 2d., bet filmuko vis dar nera... Salvijus turi montuoti, na ten filmavo tai ne jis, kzkox vyras kuris su juo dirba, nu bet baisu, man jau taip nusibodo laukt, sake per puse metu padarys, bet kiek paskambinam tai tiek vis iki kt men,pazada, jau net nekelia kai is savo nr paskambinau po to zadeto men,tai dbr sakiau reix skambint is kokio kt nr, nes jau vel buvo zadeta iki balandzio vidurio, bet aisku to filmuko nera, ir nebus sio men vidury, nes jis pats neskambina, o sake kai prades montuot paskambins... Na nezinau as baisiai pikta ant jo, nors darbai grazus jo tikrai, nk negaliu pasakyt, na bet jau tiek laiko laukt tai atsiprasau... kzks baisaus! jei reiktu rinktis operatoriu tai as jau jo nesirinkciau, tikrai yra operatoriu, kurie daug greiciau padaro, o cia.... na nzn, nzn, kada mes ji gausim, manau jai metinem gausim tai cia bus lb gerai.... bet ir tai kazin, nes mes kai paskambinom jaum sausio pradzio 2009 metu tai jis sako va jau baigiau montuot 2007 metu vestuves tai pradesiu 2008, nu baisu.... kada gausim ta filmuka tai neaisku, jau ir pamirst spejom, ir visas upas dingo.... kas turit kantrybes merginos tai rinkites ji, jis tikrai graziai daro, bent jau man tai visi patiko kuriuos maciau, bet kas nenorit tiek laukt tai.... As suprantu, kad jam sunku, dirba kt darba dar jis, dviese filmuoja, o jis vienas tik montuoja, na bet kam td apsiimt? ir sitaip gadintis savo varda su tokiais terminais padarymo? Baisu, mane jau nervas ima, negaliu...
Atsakyti
[quote=danonkiukas,2009 04 08, 14:54]
As suprantu, kad jam sunku, dirba kt darba dar jis, dviese filmuoja, o jis vienas tik montuoja, na bet kam td apsiimt? ir sitaip gadintis savo varda su tokiais terminais padarymo? Baisu, mane jau nervas ima, negaliu...

va sitoj vietoj visiskai su tavim sutinku, nes kai turi daug darbo tai reikia pabaigti kas buvo pradeta, tada imtis kito schmoll.gif

Atsakyti