Įkraunama...
Įkraunama...

Vienkartinė priklijuojama liemenėlė

Teks ir man bandyti sita "stebukla" vestuvese dalyvausiu, noriu sukneles atvira nugara, bet kad mano D-E dydis doh.gif kazin buna tokiu g.gif kai isbandysiu ( jeigu isbandysiu ) pasidalinsiu kaip kas.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikttorija @ 2012 03 07, 23:09)
O kur pirkot ir už kiek, jei ne paslaptis? smile.gif


Vietineje savo miestelio parduotuveje, mokejau apie 25lt.
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2012 03 08, 00:22)
Teks ir man bandyti sita "stebukla" vestuvese dalyvausiu, noriu sukneles atvira nugara, bet kad mano D-E dydis  doh.gif  kazin buna tokiu  g.gif  kai isbandysiu ( jeigu isbandysiu ) pasidalinsiu kaip kas..  4u.gif

nezinau, dar siandien kazkurioje temoje skaiciau, kaip vienai merginai tokia liemenele per vestuves nuslydo kazkur i apacia, tai dabar paranojiskai jau bijau biggrin.gif
Atsakyti
atejau pakomentuoti smile.gif kaip rasiau, mano krutine ne is mazuju, dar maitinu vaika, tai buna kad sprogsta nuo pieno ir dar dvygubai padideja doh.gif , dalyvavome vestuvese, sukmele buvo su nuoga nugara , tad buvau priversta isbandyti si stebukla. Pirkau Vilniuje proginiu sukneliu parduotuveje uz 40 lt. D dydi. Aisku, kauselis visai ne toks kaip liemenuko, o vos ne dvygubai mazesnis, bet tinkamai priklijavus tinka idealiai! Viska dariau pagal instrukcija ir dar buvo permatoma sleikute per kakla, tad laike ir pakele ojoj kaip. Atrodziau kaip su silikoniniais biggrin.gif Atsokau vestuves ir nei karto nepagalvojau kad priklijavus ta lemenele esu ir kad ji gali atsiklijuoti. Atlaike puikiai! thumbup.gif
Esu labai patenkinta kad isigyjau, supakavau iki kito karto.
p.s. ta liemenele negalima klijuoti ant kremu ar aliejumi istepto kuno!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2012 05 07, 17:37)
atejau pakomentuoti smile.gif kaip rasiau, mano krutine ne is mazuju, dar maitinu vaika, tai buna kad sprogsta nuo pieno ir dar dvygubai padideja  doh.gif , dalyvavome vestuvese, sukmele buvo su nuoga nugara , tad buvau priversta isbandyti si stebukla. Pirkau Vilniuje proginiu sukneliu parduotuveje uz 40 lt. D dydi. Aisku, kauselis visai ne toks kaip liemenuko, o vos ne dvygubai mazesnis, bet tinkamai priklijavus tinka idealiai! Viska dariau pagal instrukcija ir dar buvo permatoma sleikute per kakla, tad laike ir pakele ojoj kaip. Atrodziau kaip su silikoniniais biggrin.gif Atsokau vestuves ir nei karto nepagalvojau kad priklijavus ta lemenele esu ir kad ji gali atsiklijuoti. Atlaike puikiai! thumbup.gif
Esu labai patenkinta kad isigyjau, supakavau iki kito karto.
p.s. ta liemenele negalima klijuoti ant kremu ar aliejumi istepto kuno!!!!!!!!


Gal būtų galima tos liemenėlės foto ar bent pavadinima? blush2.gif
Atsakyti
Stai tokia mano:
nuotraukoje matosi kaip galima tas silikonines sleikutes uzkabinti 4u.gif
ir instrukcija nufotkinau kas supranta rusiskai. Viska dariau kaip parasyta, tad laike puikiai, ir paskui su muilu isploviau, padejau ant palanges, ji isdziuvo ir vel limpa kaip klijais butu istepta thumbup.gif uzdejau tuos pacius celofaniukus. Kitakart kai reikes, tiesiog nuimti celofaniukus ir deti prie krutines. Viska smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kas turite tokią, kokie būtų atsiliepimai?
http://kartu.lt/viln...nine-liemenele1
Atsakyti


Sveikos,

turiu Lindexe pirktą priklijuojamą liemenėlę. be jokių petnešėlių. dėvėjau kokius keturis kartus, tai jau paskutinį kartą teko palipinti kraštą, nes vienas kaušelis mėgino atsilipinti biggrin.gif pirkau taip pat vestuvėms, nes dėvėjau suknelę atvira nugara, bet po to dėvėjau ir su palaidine, kuri krenta nuo pečių ir dar porąkart. šiaip superinis reikalas, dar ketinu pirkti ir kūno spalvos (manoji - juoda), vasarai su lengvesnėmis suknutėmis. man toks jausmas, kad nuo kūno šilumos ji dar labiau sukimba, turbūt toks pat principas kaip kojinių, kurių kraštas padengtas lateksu, kad nereiktų jų segti.

Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2012 05 11, 13:50)
Stai tokia mano:
nuotraukoje matosi kaip galima tas silikonines sleikutes uzkabinti  4u.gif
ir instrukcija nufotkinau kas supranta rusiskai. Viska dariau kaip parasyta, tad laike puikiai, ir paskui su muilu isploviau, padejau ant palanges, ji isdziuvo ir vel limpa kaip klijais butu istepta  thumbup.gif  uzdejau tuos pacius celofaniukus. Kitakart kai reikes, tiesiog nuimti celofaniukus ir deti prie krutines. Viska smile.gif

[img]

[img]
[img]

[img]



Super. Man reik tokios. Tik nesuprataua kur pirkote??? Gal kas kitas zino kur tokiu isigyti? Geriausia butu internetu. 4u.gif


 i 
Dėl citavimo: stenkimės cituoti taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Paprastai juk atsiliepiama į vieną ar kitą mintį nario žinutėje, todėl vertėtų citatą tumpinti. Nėra prasmės cituoti keliasdešimties eilučių žinutę tik tam, kad didelės citatos apačioje parašytumėte: "Pritariu", "Jėga " ir pan. Tokios žinutės laikomos SPAM'u ir bus trinamos be perspėjimo.


 ! 
Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 birželio 2012 - 20:55
esu turejusi tokia liemenele, norejau uzsideti prie gana atviros sukneles, bet deja...dydys atitiko, gerai prilipo, tik va kad mano papukai toleliau vienas nuo kito, tai juos sustumus ir uzsiklijavus ta liemenele jie nesilaike doh.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O ar tokia, kuri nors bandete? http://www.dyl.lt/vi...mpaign=kartu.lt kaina itin maza, idomu ar verta..
Papildyta:
arba sita.. wink.gif http://www.akcijatau...mpaign=kartu.lt
Atsakyti
aš tą UnBra iš kartu.lt gavau jau šeštadienį, bet dar nebandžiau, atėjo kažkur per savaitę laiko smile.gif
Atsakyti