Įkraunama...
Įkraunama...

4D vaisiaus echoskopija

QUOTE(Šponka @ 2009 11 16, 11:03)
Ačiū už atsakymus..Rožiniai sveikinimai..
O jūs darėtės tą echoskopiją su gydytojo medicininiu išrašu (270lt) ar be (170lt)? Man to išrašo kaip ir nereikia, bet įdomu, ką ten pasakoja už ta 170lt, negi gydytojas nieko nepakomentuoja, tyli?  g.gif

As dariausi be medicininiu isvadu..(nes pries 2 savaites savo poliklinikoje dariausi irgi exo).
Atsakyti
Gal zinot, ar 32 savaiciu dar ne per velu eiti darytus 4D? 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atcik: 14 birželio 2010 - 21:02
QUOTE(atcik @ 2010 06 14, 23:02)
Gal zinot, ar 32 savaiciu dar ne per velu eiti darytus 4D? 4u.gif



Man daktare aiskino kad vaikelis jau per didelis ir mazai vandenu,tai blogai matosi jau
Atsakyti
Aciu 4u.gif

QUOTE(irina2t @ 2010 06 16, 10:14)
Man daktare aiskino kad vaikelis jau per didelis ir mazai vandenu,tai blogai matosi jau

Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 05 25, 17:06)
Čia turbūt apie 2 D echo kalbi  g.gif


3D, nesenai tiksliai issiaiskinau.
Del 3D, 4D tyrimu man gydytoja paaiskino stai ka (cia ne Lietuvoj): 13 sav. daroma paziuret, ar viska tvarkoj su genetika (kaklo rauksle, nosies kampas), taip pat preeklampsijos rizikai nustatyti. 20-21 sav. jau galima labai aiskiai pamatyti vaiko lyti (nors man jau 13 sav. pasake, 20 sav. tik patvirtino 100%), nustatyti prieslaikinio gimdymo rizika, ismatuoti vaiko petukus ir kitus matmenis, kad butu galima planuoti gimdyma, aiskiai pamatyti vaiko sirdies darba. Nestumo gale sita tyrima daryti nebutina, nebent paciai idomu arba gydytojas itaria kazkokiu negerumu, kuriuos reikia tiksliai ismatuoti: per didelis vaikas, netaisyklinga padetis ir pan.
Atsakyti
labukas biggrin.gif .... mums yra 25sav .ir vakar dariausi 4D Airijoje thumbup.gif tai istikruju nuostabus jausmas... leliukas taip ryskiai matesi net asareles bego is dziaugsmo lotuliukas.gif ...ir net veido bruozai tokie ryskus..tai va turesiu nuostabia dukryte,tevo kopija lotuliukas.gif lotuliukas.gif gavome net 25foto ir net viska ka mateme surase i diska. thumbup.gif na as ir mano vyras likome labai patenkinti ,ir tikrai buvo verta moketi tuos 175eurus uz ta pusvalandi malonumo tongue.gif ir dar dabar neiskrenta is galvos ta nuostabi sypsenele dukrytes lotuliukas.gif lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Kur Kaune arba Klaipedoje daro 3D/4D?
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2010 07 01, 15:00)
Kur Kaune arba Klaipedoje daro 3D/4D?

Kaune motinos ir vaiko klinikoje mirksiukas.gif
As uz 5 dienu vaziuoju darytis clap.gif
Tikiuosi nebus per velu g.gif Nes jau eis 31 savaite...anksciau negavau kada.
Atsakyti
o gal kuri daretes 3/4D Mazylio GN? ax.gif idomu kokia kaina ten
Atsakyti
Kaip matau, Lietuvoje kainos yra pakankamai ispustos. Gyvenu ir gimdysiu uzsienyje, uz paskutini vizita pas ginekologa sumokejau 90euru (pas mus vien privatininkai, arba ligonines, jokiu polikliniku, arba nemokamu istaigu nera). Tai vat, uz ta suma padare paprasta echoskopija, 3D echoskopini tyrima (nuotrauka+irasas i CD), kelis tyrimus (kraujas, slapimas), ir plius gydytojo konsultacija.
Be to, manes neklause, ar as noriu darytis 3D, tai gi papildomai kainuoja juk, daktaras viska savo nuoziura daro, kaip jis iprates. O Lietuvoje, kaip suprantu, nestukes pacios renkasi, ar darytis si malonuma.
Zodziu, kiek saliu, tiek skirtingu praktiku smile.gif
Atsakyti
Mes dareme Kaune Mazylyje 3 d ir 4 d echoskopija. Mokejome 149 lt. Dave nuotrauku ir irase viska i kompakta ir atsake i visus klausimus ir paziurejo ar viskas gerai. thumbup.gif Labai patiko.
Atsakyti
Man daktare ir ijunge 3D 15 savaiciu eko kai dare, ir fotka dave, as asmeniskai nieko nemokejau, nes turiu draudima, ir draudiams mano visus vizitus dengia, o jei draudimo neturi tai butu kosmine kaina...keli simtai $$$
Atsakyti