Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

Sindien gavau maisa Amway prekiu thumbup.gif isbandysiu parasysiu nuomone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince J @ 2009 04 03, 14:57)
Sindien gavau maisa Amway prekiu  thumbup.gif  isbandysiu parasysiu nuomone  biggrin.gif

Pasakok, ką gavai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 03, 15:02)
Pasakok, ką gavai  mirksiukas.gif

Gavau indu ploviklio,orkaitei valiklio labai jo laukiau tai greitai isbadziau nu super daiktas thumbup.gif thumbup.gif,skalbimo milteliu universaliu,skalavimo skyscio burnai,vitamino C maze jau isbande tai praso dar ir dar biggrin.gif ir muilo.
Atsakyti
Galiu pagirti Amway balikli. Nelabai patogus man tie grudeliai naudoti, bet dar ne karto nenuvyle isiminejant demes. Karta nesiau palaidinuke su kazkokio lyg tepalo deme i valykla, deme liko, tai po to pabandziau su siuo balikliu ir neliko ne zenklo 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif o gal gali parasyti kaip butent isimineji su juo demes? Su lygintuvu, ar tik uzpili ant demes ir palaikai?
Atsakyti
Sveiki, organizuojame SAM veido tyrimą. Galime ištirti Jūsų odą,kad vėliau nebereiktų eksperimentuoti įvairiom kosmetikom, kurios galbūt netinka Jūsų odai, bet tik tuština pinigines. Tyrimas bus atliekamas aparatu, kuris naudojamas NASA (mėnulio priartinimui). Taip pačiai bus priartinama Jūsų oda ir ištirta.
Veido tyrimo kainą partneriui 40lt, ne partneriui 45lt .
Pagarbiai,
Mindaugas
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 04 03, 23:03)
thumbup.gif  o gal gali parasyti kaip butent isimineji su juo demes? Su lygintuvu, ar tik uzpili ant demes ir palaikai?

sudrekinu demes vieta, uzpilu paliklio ir truputi pamakaluoju, kad tie grudeliai sudrektu, dar uzlasinu siek tiek vandenuko, kad gautusi tokia lyg kosyte 4u.gif palaikau taip, o paskui i skalbykle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MindaugasK. @ 2009 04 04, 00:14)

Veido tyrimo kainą partneriui 40lt, ne partneriui 45lt .
Pagarbiai,
Mindaugas

Cia Vilniuje taip brangu? g.gif

QUOTE(*Sausainiukas* @ 2009 04 04, 00:30)
sudrekinu demes vieta, uzpilu paliklio ir truputi pamakaluoju, kad tie grudeliai sudrektu, dar uzlasinu siek tiek vandenuko, kad gautusi tokia lyg kosyte  4u.gif  palaikau taip, o paskui i skalbykle  mirksiukas.gif

Aciu, geras budas 4u.gif
Dar man lyg pasakojo, kad loc isplauna aliejiniu dazu demes is rubu - kazka maisau, ar tikrai taip yra? Ar cia baliklis tai daro?
Atsakyti
Biomol - tyrimas ( plauko tyrimas, kuris pasako viską apie tavo organizmą, kokie organai yra pažeisti,blogai funkcionuoja arba kurie yra sveiki, kokių vitaminų kur trūksta, sureguliuoja visą tavo mitybą. Tai yra antras tiksliausias tyrimas po DNR, kiek žinau Vilniaus privačiuose klinikuose šis tyrimas kainuoja 800lt. Bet Mes turime galimybę ištirti Jūs už ~190Lt.
Labaratorijos, kuriose daromi tokie genetinio tipo tyrimai yra trys, Amerikoje, Rusijoje bei Lenkijoje. Mes siunčiame kliento plauką į Lenkiją, nes JAV yra toli, o Rusijos labaratorija nusileidžia savo kompetencija Lenkijos labaratorijai.
Taigi jei ką nors domina plačiau į AŽ
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2009 04 03, 19:56)
Galiu pagirti Amway balikli. Nelabai patogus man tie grudeliai naudoti, bet dar ne karto nenuvyle isiminejant demes. Karta nesiau palaidinuke su kazkokio lyg tepalo deme i valykla, deme liko, tai po to pabandziau su siuo balikliu ir neliko ne zenklo  4u.gif

taip .baliklis nepakartojamas...gal kas turi indu sveistuka,mano jau susidevejo,visgi 5 metus tarnavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_brunetė @ 2009 04 04, 08:24)
taip .baliklis nepakartojamas...gal kas turi indu sveistuka,mano jau susidevejo,visgi 5 metus tarnavo ax.gif


Turiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2009 04 04, 08:47)

Kaunas...gal kas Vilniuje turi...nes i Kauna nevazineju... ax.gif
Atsakyti