Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

QUOTE(linabalt @ 2009 04 02, 18:33)
Nu jo, su tuo turgum tai geras bajeris doh.gif Is tikruju reiketu atrasti kas tai "gudriai" prekiauja ir pasneketi su tuo zmogum, nes juodina Amway varda unsure.gif
Dantu sepeteliu tai ir as nusivyliau, nes jau po savaites pradejo skestis. Tikriausiai su Glister dantu pasta ji geriau naudoti del to, kad tada maziau reikia trinti dantis, lengviau nusivalo apnasos, mes is ipratimo triname kiek turim sveikatos hihihi.gif Na, cia siaip pamasciau, nes dantu pastos kol kas neturiu, reikia sunaudoti ta blendameda, kurio uzsipirkau per akcija doh.gif Ir dar man itarimas, kad kitokia dantu pasta, ne Glister, tiesiog blogai veikia sepetuko serelius, jie greiciau devisi, deformuojasi? Cia irgi tik teoriniai pamastymai, reikes tai isbandyti praktikoje ax.gif

Dar viena toki "bajeri" ka tik suzinojau, sako ir bazej boba sedi su produktais... doh.gif O man dantu sepeteliai thumbup.gif Man 3 men. islaiko neissiskete, po to keiciu higienos sumetimais, bet ne del to, kad issiskecia. Specialiai nusipirkus bavau palyginti is kitos MLM kompanijos dantu pasta ir sepeteli, tai sepeteli iskart ismeciau, nes dantenas isdraske, ten ne sereliai, o zvejybinis valas sukarpytas ïr sukistas" lotuliukas.gif o pasta tai isvis nieko nevalo..., bet as, suvalko gabalas" vistiek valau, tik ne 2, o 3 kart per diena su ja. lotuliukas.gif Daugiau nebeeksperimentuosiu schmoll.gif
Del Blendamed: pagal zymejima ant tuteles tai jis skirtas treciosiom pasaulio salim..., uztai ir kainuoja po 2 Lt, nelygu tubeles turiui doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristele10: 02 balandžio 2009 - 16:51
QUOTE(daiveee @ 2009 04 02, 16:56)
sveiki
as jau keli metai naudoju Amway priemones ,tad manau galeciau ir patarti.tiesiog pati ir virtuves sienom ,grindim,plaunamiem tapetam,dujines virsui ,kriauklei sveisti naudoju isimtinai tik LOC.paimu kempinele ir ant jos dregnos uzlasinu LOC gryno 2-3 lasus ir sveiciu,grindis plaunant i kibira lasinuirgi 2lasus ,bet ne is pompos ,nes pagal mane pompa ji netaupo LOCO ganetinai daug jo purskia.dar LOCo kamstelio5dali isipilu i langu valiklio litrinio inda pripilu vandens ir naudoju langams.ojei norit sveist orkaite nepamainomas daiktas orkaiciu valiklis.be to naudoji amway sveistukus metalinius ,be ju kaip be ranku,valau dulkes nuo juodos sekcijos i vandeni ipylus LOC,net puodus sveiciu ,nusisveicia liuks.ir saldytuva,ir mikrobange,virtuves spinteles,radioatoriu- viska tik su LOC,nenaudoju nei ZOOM,nei kitu sveitikliu ,nes manau kad iseina neefektyviai pinigu atzvilgiu, nes LOc valo labai daug ka.tualeta irgi sveiciu su Loc,nes jeigu jis nekokiu 30metu senumo issivalo puikiai.o jeigu kas nors nesisvicia su paprasta kempine imu metalini amway sveistuka ir bedos nematau.vienu tarpu net indus ploviau(isiplauna puikiai ir nebijau kad pakenks,nes jis tirpus vandeny),bet dabar perku amway indams,tiesiog man jo pakanka tik indams 1metams.  darau isvada kitu valikliu pirkt neapsimoka.svarbaiusi man Loc+sveistukai,indu ploviklis ir orkaiciu valiklis.



Sveiki,

As taip pat daug metu naudoju sias priemones ir galiu taip pakomentuoti . Atsiprasau, jeigu nuomones nesutaps, taciau LOC per daug isgirtas. Taip , jis tikrai puikiai isvalo riebalu demes (ypac rubu, pries skalbiant reikia siek tiek uztepti ant demes ir truputeli palaikyti), puikiai laisto geles, galima grindis plauti, bet kad langus, kriaukles, WC, virykles graziai nuvalytu tikrai ne schmoll.gif
Virtuveje nepamainomos kelios priemones: Orkaiciu valiklis, kuris puikiai valo ne tik orkaite, bet ir keramikine virykle ir LOC valiklis virtuvei, puikiai nuvalo visus kietus pavirsius - spinteleliu dureles, stalvirsius, plyteles, sienas ir t.t. Na ir zinoma neapseit be Dish drops'o thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristele10 @ 2009 04 02, 17:46)

Del Blendamed: pagal zymejima ant tuteles tai jis skirtas treciosiom pasaulio salim..., uztai ir kainuoja po 2 Lt, nelygu tubeles turiui  doh.gif

As gal ir ne suvalkas ar jo gabalas lotuliukas.gif bet kad jau nupirkau, tai sunaudosiu ta blendamed, tada pirksiu Glister biggrin.gif Nes tiek daug visko noriu prisipirkti, o kisene neisnesa visko is karto, tai po truputi perku visa kita, o dantu pastai ateis eile, kai pasibaigs ta, kuria turiu, arba kai busiu susipirkus visa kita (kas nerealu, nes visko norisi hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 04 02, 17:33)
Dantu sepeteliu tai ir as nusivyliau, nes jau po savaites pradejo skestis. Tikriausiai su Glister dantu pasta ji geriau naudoti del to, kad tada maziau reikia trinti dantis, lengviau nusivalo apnasos, mes is ipratimo triname kiek turim sveikatos hihihi.gif Na, cia siaip pamasciau, nes dantu pastos kol kas neturiu, reikia sunaudoti ta blendameda, kurio uzsipirkau per akcija doh.gif Ir dar man itarimas, kad kitokia dantu pasta, ne Glister, tiesiog blogai veikia sepetuko serelius, jie greiciau devisi, deformuojasi? Cia irgi tik teoriniai pamastymai, reikes tai isbandyti praktikoje ax.gif
----------
Dar noriu paklausti apie sveistuka. Sako, jo negalima naudoti su Fairy. O su kitokiom priemonem (bet ne Amway) - galima naudoti? Nes noreciau padovanoti porai zmoniu tuos sveistukus, papasakociau, kad ispurena kilpinius ranksluoscius ir chalatus, imetus i skalbimo masina kai skalbiasi, kad gerai sveicia ir pan, bet kol kas tie zmones neturi nei Amway sk.milteliu, nei indu ploviklio, nei loco, tai ar nesugadins sveistuku, panaudoje su kitomis priemonemis? g.gif

Dantų šepetėliai ir su Glister pasta išsiskėtė man po 1.5 mėn naudojimo doh.gif
---------
Apie šveistuką pirmą kartą girdžiu. Artimieji be Amway priemonių juos naudoja ir sveiki gyvi... Manau ir dėl šveistukų ala reklaminis platintojų triukas doh.gif
Atsakyti
O man dantu šepetėliai tikrai thumbup.gif . Tokie švelnučiai, o prieina prie visų dantenų kampų puikiai. Mano dantenos jautrios, tai ir puiku, kad jie minkšti.
Kaip mano vaikas- pauglys pasakė, pradėjęs naudoti šepetėlį ir pastą: " Mama, su jais vėl ir vėl norisi valyti dantis!".
Man ir tas pats jausmas. Pritariu jam.Nors abu nelabai mėgom tuos dantis valyti...
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 02, 18:25)
Apie šveistuką pirmą kartą girdžiu. Artimieji be Amway priemonių juos naudoja ir sveiki gyvi... Manau ir dėl šveistukų ala reklaminis platintojų triukas  doh.gif

Gali buti biggrin.gif

QUOTE(Redvita @ 2009 04 02, 19:45)
O man dantu šepetėliai tikrai thumbup.gif . Tokie švelnučiai, o prieina prie visų dantenų kampų puikiai. Mano dantenos jautrios, tai ir puiku, kad jie minkšti.
Kaip mano vaikas- pauglys pasakė, pradėjęs naudoti šepetėlį ir pastą: " Mama, su jais vėl ir vėl norisi valyti dantis!".
Man ir tas pats jausmas. Pritariu jam.Nors abu nelabai mėgom tuos dantis valyti...

Na, jausmas tikrai malonus, siaip man viskas sepetelyje patinka, isskyrus tai, kad jis skeciasi smile.gif Bet gal ir cia nebeda - patogiau pasiekia kai kurias vietas lotuliukas.gif
Atsakyti
Apie ranksluosciu purenima su sveistuku nesu girdejus g.gif ir dar nemanau, kad jiems kas nors gali atsitikt nuo fairio.. O as su juo skutu morkas rolleyes.gif t.y. pasveiciu ir skust nereik bigsmile.gif
Atsakyti


Vis paskaitinėju šitą temelę smile.gif daug visokių gudrybių, kaip kokį produktą galima vartoti sužinau 4u.gif 4u.gif pati daug produktų naudoju apie gerus metus laiko, atsiliepimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(linabalt @ 2009 04 02, 17:33)
Dar noriu paklausti apie sveistuka. Sako, jo negalima naudoti su Fairy.


Žinokit tikra tiesa dėl to Fairy ir Amway šveistuko doh.gif draugė padovanojo šveistuką ir nepasakė, kad jo nenaudoti su Fairy (tada dar nieko is Amway produktų neturėjau) ir man jis nežinau net kaip pasakyti, pradėjo kazkaip birti, toks gal kaip viršutinis sluoksnis koks nusilupo..žodžiu reakcija tikrai buvo į tą Fairy..aišku jo nesuėdė galutinai, bet apgraužė tai tikrai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Riestike @ 2009 04 02, 23:16)
Vis paskaitinėju šitą temelę smile.gif  daug visokių gudrybių, kaip kokį produktą galima vartoti sužinau  4u.gif  4u.gif  pati daug produktų naudoju apie gerus metus laiko, atsiliepimai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Žinokit tikra tiesa dėl to Fairy ir Amway šveistuko doh.gif  draugė padovanojo šveistuką ir nepasakė, kad jo nenaudoti su Fairy (tada dar nieko is Amway produktų neturėjau) ir man jis nežinau net kaip pasakyti, pradėjo kazkaip birti, toks gal kaip viršutinis sluoksnis koks nusilupo..žodžiu reakcija tikrai buvo į tą Fairy..aišku jo nesuėdė galutinai, bet apgraužė tai tikrai.. doh.gif

VAdinasi, man nemelavo... o cia tik i Fairy taip reaguoja, ar ir i kita ne Amway chemija?
Atsakyti
man sepetelis laikytu turbut metus tik keiciu beveik kas 3 men irgi del higienos,
(naudoju su glister pasta tiktai, jokiu kitu pastu)
tiesa bandziau localut pakeitinet bet po glister pastos atrodo kad burna neplauta ir negalejau kitos naudoti, nors mano dantiste sake naudokite ryte viena pasta o vakare kita ne vein glister nes ji su fluoru reikia kartais pakeisti,
bet nesilaikau sios taisykles, valau vien glister nes man ji geriausia!
Atsakyti
QUOTE(Riestike @ 2009 04 02, 23:16)

Žinokit tikra tiesa dėl to Fairy ir Amway šveistuko doh.gif  draugė padovanojo šveistuką ir nepasakė, kad jo nenaudoti su Fairy (tada dar nieko is Amway produktų neturėjau) ir man jis nežinau net kaip pasakyti, pradėjo kazkaip birti, toks gal kaip viršutinis sluoksnis koks nusilupo..žodžiu reakcija tikrai buvo į tą Fairy..aišku jo nesuėdė galutinai, bet apgraužė tai tikrai.. doh.gif

as irgi girdėjau, kad Fairy eda metala unsure.gif (isivaizduoju jo poveiki organizmui doh.gif ). Todel sveistukas ir suskilineja, issisluoksniuoja 4u.gif
Atsakyti
Mes su vyru vienodu metu pradejom naudoti dantu sepetelius. Tai galiu pasakyti, sereliu issisketimo laikas priklauso nuo zmogaus valymo budo tongue.gif
As jau puse metu ta pati naudoju, jis man kaip naujas. Nes nebruzinu is visu jegu. O ir stomotologai rekomenduoja valyt svelniai. O maniskis valo - kiek sveikatos turi. Jam po menesio issiskecia sereliai doh.gif
Atsakyti