Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas ant stiklo

Aciu aciu, butinai leksiu ten paieskot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(///...akyra.../// @ 2010 03 03, 12:16)
labadiena,reikia jusu pagalbos....sugadinom savo orkaites laukini stiklą,labai negraziai dabar atrodo,pagalvojau gal butu galima apdekupazuoti ji.....klausimas ar yra tokiu priemoniu stiklui ir tuo paciu atspariam karsciui,nes kaip zine tas stiklas kazkiek isyla,kai kazkas gaminama...patarkit ar imanoma butu kazka padaryti?aciukas is angsto


Apie kokią orkaitę eina kalba? Šiuolaikinę, kurios išsorinis stiklas būna tik šiltas? Ar apie senovines, kurios labai karštos prisilietus. Galima visais atvejais, bet nėra 100% kaip laikysis ant senosios, tai dar ir priklauso kaip dažnai naudojate orkaitę.

QUOTE(elifė @ 2010 03 30, 11:23)
sveika,
aš stiklinę lėkštę pirkau Silver city - yra megoje arba akropoly. kainuoja apie 8lt gal viena.


Kaip tik vakar buvau užėjusi pasižvalgyti Silver city. tos stiklinės lėkštės nėra idealiausios, reik išsirinkti, nes jos parvežtos iš Lenkijos,IKEA su nuolaida pardavinėjo, truputį užsipirkau ir aš smile.gif jos kai pigesnės tai turi tokių dryžių ar nelygumų, tai prieš imdamos gerai apžiūrėkite.
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2010 04 01, 12:14)

Kaip tik vakar buvau užėjusi pasižvalgyti Silver city. tos stiklinės lėkštės nėra idealiausios, reik išsirinkti, nes jos parvežtos iš Lenkijos,IKEA su nuolaida pardavinėjo, truputį užsipirkau ir aš smile.gif  jos kai pigesnės tai turi tokių dryžių ar nelygumų, tai prieš imdamos gerai apžiūrėkite.

tfu tfu tfu man nepasitaikė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 02 08, 12:03)
O jei noriu, kad butu kaip stiklas ir nesijaustu serveteles, ka ttada daryt? Syki bandziau, gavosi siurkstoka... gal reikia labai riebiai nutepti?  biggrin.gif

Mėginau ir aš.Nusibodo blink.gif
Atsakyti
Čia apie ką? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, smile.gif aš dekupaže esu visai žalia, dar beveik nieko nemoku 4u.gif Bet kai pamačiau kokio grožio dekupažas ant stiklo thumbup.gif Gal galite pasakyti, ar darbo eiga ant stiklo yra tokia pati kaip ir ant medienos ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 04, 21:29)
Sveiki,  smile.gif  aš dekupaže esu visai žalia, dar beveik nieko nemoku  4u.gif  Bet kai pamačiau kokio grožio dekupažas ant stiklo  thumbup.gif  Gal galite pasakyti, ar darbo eiga ant stiklo yra tokia pati kaip ir ant medienos ? blush2.gif

atvirkštinė jei dekupažas atvirkštinis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,
Gal galite patarti, kuo užbaigti paskutinį sluoksnį, kad daugiau nebeskiltų po sendinimo dvikomponenčiu lėkštę atvirkštiniu budu? Kiek bedažau vis skilinėja...
Atsakyti
o koks dvikomponentis? žinau,kad su vienkomponenčiu taip darosi, bet su dvi... pirmą kartą susidūriau. Šiaip padėtų lakavimas, bet pirma reikia priemonę išsiaiškinti.
Atsakyti
Laba diena, man labai patiko kaskurios merginos dekoruotas butelys su kiausinio lukstais, tai nusprendziau ir as pameginti, rezultatu esu patenkinta biggrin.gif . Sunkiausia tai kol tuos kiausinius visus suklijuoji doh.gif . Tai vat tas butelys-vazele.

user posted image

Atsakyti
Eik tu sau,kaip padirbėjai !!!!!!!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(orintuxx @ 2010 04 08, 19:10)
Laba diena, man labai patiko kaskurios merginos dekoruotas butelys su kiausinio lukstais, tai nusprendziau ir as pameginti, rezultatu esu patenkinta  biggrin.gif . Sunkiausia tai kol tuos kiausinius visus suklijuoji  doh.gif . Tai vat tas butelys-vazele.



O, smagu, kad kažkas nusprendė pasekti mano pavyzdžiu tongue.gif
thumbup.gif gavosi
Atsakyti