Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas ant stiklo

Sveikos auksarankės smile.gif
Aš noriu dekoruoti stiklinę vazą ir stiklinį padėkliuką tortui (atvirkštiniu būdu), ar būtinai reikia tuos daiktelius padengti stiklo gruntu? O gal galima jį kuom nors pakeisti? g.gif
Atsakyti
Dusiukas, aš tik nuriebalinu stiklo plovikliu, negruntuoju, viskas laikosi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Kristi* @ 2010 04 28, 14:54)
Laba diena,

Noreciau siek tiek informacijos, nusidekoravau stikline lekste atvirkstiniu budu ir galvoju ar tinkamas bus universalus lakas? Ar butinai reikia stepecialaus tik stiklui?  blush2.gif  Esu naujoke taip truputi jau painiojuosi  blush2.gif
Lekste nebus naudojama maistui.  schmoll.gif
Paskui ketinu dekoruoti buteli ir panaudoti kaip vaza? ar toks lakas tinkamas jai plaunama po vandeniu?


Kristi, aš dengiau paprastu laku, laikosi puikiai ir vazas visas taip pat dengiu įprastiniu laku. Naudojuosi, viskas ok 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus_ka: 28 balandžio 2010 - 15:02
QUOTE(bus_ka @ 2010 04 28, 16:00)
Dusiukas, aš  tik nuriebalinu stiklo plovikliu, negruntuoju, viskas laikosi 4u.gif
Papildyta:
Kristi, aš dengiau paprastu laku, laikosi puikiai ir vazas visas taip pat dengiu įprastiniu laku. Naudojuosi, viskas ok 4u.gif



Aciu Jums uz informacija 4u.gif Galesiu ramei uztekti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2010 04 28, 16:00)
Dusiukas, aš  tik nuriebalinu stiklo plovikliu, negruntuoju, viskas laikosi 4u.gif


Ačiū, nuraminot notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Man dar iškilo klausimėlis blush2.gif Ant stiklo užklijavau servetėlę, kai išdžiūvo su voleliu nudažaiu baltais akriliniais dažais ir ką jūs manot, sugadinau blink.gif tie balti dažai persigėrė kiaurai per servetėlę iki stiklo bash.gif ir gavau viską plauti doh.gif . tai dabar vėl užklijavau ryžinį popierių, bet dabar nežianau ką daryti, bijau sugadinti. gal reika ką nors kitaip daryti? Patarkit prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2010 05 10, 09:08)
Man dar iškilo klausimėlis  blush2.gif Ant stiklo užklijavau servetėlę, kai išdžiūvo su voleliu nudažaiu baltais akriliniais dažais ir ką jūs manot, sugadinau  blink.gif tie balti dažai persigėrė kiaurai per servetėlę iki stiklo  bash.gif ir gavau viską plauti  doh.gif . tai dabar vėl užklijavau ryžinį popierių, bet dabar nežianau ką daryti, bijau sugadinti. gal reika ką nors kitaip daryti? Patarkit prašau  4u.gif


Dusiukas, nepergyvenk, man irgi pirma kart taip nutiko tongue.gif , protingi žmonės patarė užlakuoti išdžiuvusį motyvą ir tada jau dažyt kiek širdis geidžia 4u.gif
Atsakyti
Taip kartais nutinka. Servetėlė turi tokių mažų skylučių, per kurias ir patenka dažai, atmirko servetėlę ir pereina per ją link stiklo. Šiuo konkrečiu atveju dar dažymas voleliu...Juk gausiau dažais padengiama voleliu...
Tam išvengti tikslinga užklijuotą paveikslėlį, gerai išdžiovinus, darkart pertepti klijais. Vėl džiovinimas be skubos. Tada jau galima dažyti.
Dar toks niuansas. Kad ir kaip "uždarytume" paveikslėlį, jei labai gausiai, tarpsluoksnių iki galo neišdžiovinant dažysime, nesvarbu, kokiu būdu, bet paveikslėlis gali atmirkti. Stiklas yra stiklas mirksiukas.gif
Sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš noriu čia parodyti paskutinį savo bandymą dekoruoti stiklą smile.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2010 05 10, 21:20)
O aš noriu čia parodyti paskutinį savo bandymą dekoruoti stiklą  smile.gif :


sitas, darbelis mielas, jis mano aki traukia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varle123: 10 gegužės 2010 - 22:59
Ačiū visoms už patarimus. 4u.gif 4u.gif Ką aš be jūsų daryčiau blush2.gif 4u.gif
bus_ka labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif ir jei nesunku papasakok kaip čia padaryta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusiukas: 11 gegužės 2010 - 06:28
QUOTE(bus_ka @ 2010 05 10, 21:20)
O aš noriu čia parodyti paskutinį savo bandymą dekoruoti stiklą  smile.gif :
user posted image

labai gražu wub.gif
atrodo toks nelygus storas paviršius- kaip koks reljefas specialiai išgautas. kaip čia iš tikrųjų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2010 05 11, 07:58)
labai gražu wub.gif
atrodo toks nelygus storas paviršius- kaip koks reljefas specialiai išgautas. kaip čia iš tikrųjų? g.gif


mirksiukas.gif smagu, kad patiko, mano vyras sako, kad į popierių panašu biggrin.gif
O čia tikrai yra reljefai daryti su pasta, papasakot greitai, tik padaryt ilgoka, puse valandos vargau, jei ne ilgiau, kad išgauti daugmaž mane tenkinantį reljefą rolleyes.gif Eksperimentuoju toliau...
Atsakyti