Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikių darželiai

Sveikos visos bigsmile.gif

toliau dalinamės savo patirtimi apie darželius smile.gif

pasakojam kas gerai, kas blogai

kokie privalumai ir trūkumai ax.gif
pvz. kur yra logopedės, kokie būreliai ir pan.

sėkmės pasirenkant ir vedant savo auksus wub.gif į pačius pačiausius darželius ir pas pačias pačiausias auklytes bigsmile.gif


sena tema 4u.gif


mano didysis lanko darželį "PASAKA", esu patenkinta darželiu

yra logopedė, taip pat jau mėnuo atsirado vėl šokių pamokėlės mokamos 1mėn 20lt

bent jau mano vaiko grupė dažnai eina į lauką, į visokias pažintines eskursijas, labai labai draugiškos auklėtojos, paskutinį kartą ėjo į bažnyčią, ruošiasi duonos šventei, visi vaikai parsinešė šventos duonelės namo rolleyes.gif

vienu žodžiu mums viskas tinka ir patinka, mažasis irgi eis ten pat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myma: 07 vasario 2009 - 22:20
Lopšeliai - darželiai:
„Bitutė“,Naftininkų g. 7
„Berželis“,Draugystės g. 14
„Buratinas“, Sodų g. 16a
„Eglutė“, Gamyklos g. 29
„Gintarėlis“,Draugystės g. 12
„Delfinas“,Cvirkos g. 32
„Linelis“, M. Daukšos g. 38
„Pasaka“, Naftininkų g. 66
„Saulutė“,V. Burbos g. 8
„Žilvitis;Sodų g. 17

Mokykla - darželis
„Kregždutė“Tylioji g. 12
Rajone: Sedos darželis, Tirkšlių darželis, Viekšnių lopšelis–darželis „Liepaitė“.


Tinklapius turi : eglute , buratinas,Pasaka 4u.gif
Atsakyti
tinklapi turi ir Bitute. 4u.gif

As labai patenkinta siuo darzeliu, turi baseina savo, pirti, sauna. Turi savo logopeda. maitinimas labai geras. Atsizvelgiant vien i tai, kad tai sveikatingumo darzelis, galima spresti apie visas teikiamas proceduras vaikams. thumbup.gif

I lauka eina bene kasdien ir po du kartus, iskyrus kai lyja neina. As tokios nuomones kad nera netinkamo oro, yra tik netinkama apranga. As tai tik uz ejimus i lauka, nors ir dregnoka lauke, slidu ar koks vejukas saltesnis pucia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita112: 08 vasario 2009 - 19:48
QUOTE(jurgita112 @ 2009 02 08, 19:39)
tinklapi turi ir Bitute. 4u.gif

As labai patenkinta siuo darzeliu, turi baseina savo, pirti, sauna. Turi savo logopeda. maitinimas labai geras. Atsizvelgiant vien i tai, kad tai sveikatingumo darzelis, galima spresti apie visas teikiamas proceduras vaikams.  thumbup.gif

I lauka eina bene kasdien ir po du kartus, iskyrus kai lyja neina. As tokios nuomones kad nera netinkamo oro, yra tik netinkama apranga. As tai tik uz ejimus i lauka, nors ir dregnoka lauke, slidu ar koks vejukas saltesnis pucia.

o tai vaikus veda į pirtį blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2009 02 07, 22:14)
Sveikos visos  bigsmile.gif

bent jau mano vaiko grupė dažnai eina į lauką, į visokias pažintines eskursijas, labai labai draugiškos auklėtojos, paskutinį kartą ėjo į bažnyčią, ruošiasi duonos šventei, visi vaikai parsinešė šventos duonelės  namo rolleyes.gif

vienu žodžiu mums viskas tinka ir patinka, mažasis irgi eis ten pat  ax.gif


Jusu darzelis labai turiningai leidzia laisvalaiki thumbup.gif



PREKIAUJU MARY KAY,AVENE,VICHY....KOSMETIKA 4u.gif PRIEINAMOMIS KAINELEMIS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2009 02 08, 19:39)
tinklapi turi ir Bitute. 4u.gif

As labai patenkinta siuo darzeliu, turi baseina savo, pirti, sauna.

Turi savo logopeda.

Delfine irgi artimiausiu metu planuoja vėl pradėt veikt baseinas thumbup.gif

Ir ne vieną logopedę, o kokias 4-5 mirksiukas.gif Juk darželis pritaikytas spec poreikių turintiems vaikučiams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2009 02 09, 10:43)
Delfine irgi artimiausiu metu planuoja vėl pradėt veikt baseinas  thumbup.gif

Ir ne vieną logopedę, o kokias 4-5  mirksiukas.gif  Juk darželis pritaikytas spec poreikių turintiems vaikučiams  mirksiukas.gif

iš kur tokios žinios???? Nes su auklėtoja kalbėjau tai sakė kad nesiruošia atidaryti juk krizė
Atsakyti
QUOTE(domante4 @ 2009 02 09, 09:00)
Jusu darzelis labai turiningai leidzia laisvalaiki thumbup.gif

kadangi Bitute yra spec. vaikams, tai todel ir yra visokiu proceduru, logopedu....Ten lanko vaikuciai mazesne ar didesne negalia turintys. ten ir grupes pritaikytos yra...
mano pazystamos berniukui sirdies yda nestipri ir veda i Bitute...o kitos pazystamos vaikas hiperaktyvus irgi lanko ta darzeli...
zinoma yra ir stipria fizinia negalia turinciu verysad.gif

QUOTE(Irmoškė @ 2009 02 09, 10:43)
Delfine irgi artimiausiu metu planuoja vėl pradėt veikt baseinas  thumbup.gif

Ir ne vieną logopedę, o kokias 4-5  mirksiukas.gif  Juk darželis pritaikytas spec poreikių turintiems vaikučiams  mirksiukas.gif

tikrai neartimiausiu laiku, ta galiu uztikrinti, kol kas yra tik kalbos, snekama jog nori atgaivinti..gal per 4 metus kol Giedraitis bus seimo narys atgaivins ta Delfino baseina, bent jau jis taip yra pasizadejes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2009 02 09, 13:08)
tikrai neartimiausiu laiku, ta galiu uztikrinti, kol kas yra tik kalbos, snekama jog nori atgaivinti..gal per 4 metus kol Giedraitis bus seimo narys atgaivins ta Delfino baseina, bent jau jis taip yra pasizadejes  mirksiukas.gif


4 metai - tai čia tikrai greit lotuliukas.gif Na mano mergičkai gal teks pasipliuškent tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2009 02 09, 18:29)
4 metai - tai čia tikrai greit  lotuliukas.gif  Na mano mergičkai gal teks pasipliuškent  tongue.gif

jei per 4 metus tai gal dar ir musiškės pasipliuškens
Atsakyti
O kas čia per mokykla-darželis "Kregždutė" - kažkaip neteko nieko girdėt?
Atsakyti
QUOTE(Alexa @ 2009 02 11, 11:43)
O kas čia per mokykla-darželis "Kregždutė" - kažkaip neteko nieko girdėt?

jis yra ETG mirksiukas.gif tai labai senas darzelis...
Atsakyti