Įkraunama...
Įkraunama...

Mažeikių darželiai

QUOTE(Nemarioji @ 2009 03 03, 17:08)
nebutinai nuo rugsėjo  schmoll.gif tik reikia prašymą parašyti nuo kada norit lankyti..
Pas mano dukrytę į grupę prisijungė 2 naujokai nuo vasario mėn.

Nu as kai ejau i Saulute uzrasyti tai sake priima ne nuo rugsejo men. tik tuo atveju jeigu atsilaisvina vieta.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 03 03, 21:18)
kai mano sunus lanke delfina,dar veike baseinas.labai juo dziaugemes,vaikai kaip tik maziau sirgo,kas del slapiu galvu-visada budavo tik su kepuraite,vaikai budavo rupestingai nusluostyti ir nusausinti,budavo ir vejaliai.niekada neradau slapiais rubeliais ar panasiai.po baseino visada gerdavo zoleliu arbata su medum-tokia jau tradicija buvo.pati ne viena karta buvau atejusi paziureti,nes prie pat gyvenom.as tik uz baseina,jei viskas tvarkingai.Papildyta:
kaip tik siandien buvau mokykloi tarybos posedy,del mokesciu uz darzeli dar niekas neaisku,jei kils-tai nuo rugsejo.


Tai va jei viskas gerai, as irgi tik uz baseina thumbup.gif As kai turiu ta pavyzdi puskes, tai uztat ir susidariusi ne kokia nuomone...

O maniske tai jau pasidejusi prie duru maiseli su baseino kepuryte, slepetem, akiniais, maudymke, kad neuzmirstu pasiimti, nes vaziuojame penktadieni pas senelius i Siaulius, o ten visada eina su jais i baseina ax.gif

Tai tada lauksime mokesciu padidejimo rugseji verysad.gif

QUOTE(Ingulyte @ 2009 03 03, 23:54)
Nu as kai ejau i Saulute uzrasyti tai sake priima ne nuo rugsejo men. tik tuo atveju jeigu atsilaisvina vieta.


Matyt priklauso nuo darzelio...
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2009 02 09, 15:08)
kadangi Bitute yra spec. vaikams, tai todel ir yra visokiu proceduru, logopedu....Ten lanko vaikuciai mazesne ar didesne negalia turintys. ten ir grupes pritaikytos yra...
mano pazystamos berniukui sirdies yda nestipri ir veda i Bitute...o kitos pazystamos vaikas hiperaktyvus irgi lanko ta darzeli...
zinoma yra ir stipria fizinia negalia turinciu  verysad.gif
tikrai neartimiausiu laiku, ta galiu uztikrinti, kol kas yra tik kalbos, snekama jog nori atgaivinti..gal per 4 metus kol Giedraitis bus seimo narys atgaivins ta Delfino baseina, bent jau jis taip yra pasizadejes  mirksiukas.gif

na as taip pat uzrasiau savo dukryte i Bitute, bet nemanau kad visi vaikuciai tenai turi kokia negalia, kiek zinau labai daug mamyciu veda i si darzeli, nes jis pats geriausias Mazeikiuose
Atsakyti
QUOTE(Busmyte @ 2009 03 08, 18:35)
na as taip pat uzrasiau savo dukryte i Bitute, bet nemanau kad visi vaikuciai tenai turi kokia negalia, kiek zinau labai daug mamyciu veda i si darzeli, nes jis pats geriausias Mazeikiuose

aš juk ir nesakiau jog visi vaikai su negalia, bet šis darželis laikomas spec. darželis ir eilėse reikia stovėti norint ten patekti.O kad pats geriausias, tai kažin..Aš ta pati galiu pasakyti apie "Delfina", jis man pats geriausias thumbup.gif ir esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2009 03 09, 08:26)
aš juk ir nesakiau jog visi vaikai su negalia, bet šis darželis laikomas spec. darželis ir eilėse reikia stovėti norint ten patekti.O kad pats geriausias, tai kažin..Aš ta pati galiu pasakyti apie "Delfina", jis man pats geriausias  thumbup.gif ir esu labai patenkinta.

labai daug kas priklauso nuo auklėtojų jei auklėtoja ne kokia gali būt darželis stebūklingas vistiek vaikam nepatiks
Atsakyti
QUOTE(Busmyte @ 2009 03 08, 19:35)
na as taip pat uzrasiau savo dukryte i Bitute, bet nemanau kad visi vaikuciai tenai turi kokia negalia, kiek zinau labai daug mamyciu veda i si darzeli, nes jis pats geriausias Mazeikiuose


OBA user posted image

Niu mes kai persikelem i Mazeikius ir ieskojom mazylei darzelio, tai visi siule eiti i "Pasaka" nes atseit jis pats geriausias g.gif

Niu bet mes einam i "Delfina" ir jis mums pats geriausias user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(arabele @ 2009 03 09, 09:53)
labai daug kas priklauso nuo auklėtojų jei auklėtoja ne kokia gali būt darželis stebūklingas vistiek vaikam nepatiks


thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, as savo mazyli esu uzrasius i Saulutes darzeli.
Butu idomu isgirsti nuomoniu apie si darzeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaaurika @ 2009 03 10, 11:44)
Sveikos mamytes, as savo mazyli esu uzrasius i Saulutes darzeli.
Butu idomu isgirsti nuomoniu apie si darzeli  smile.gif

tai gal gyveni senamiestį?????
Aš buvau užrašius į šį darželį bet man pasakė kad iki 5 val reikia pasiimti vaikus būtinai tai perrašiau nes man netiko, aš dirbu ilgiau. O šiaip kiek girdėjau kad visai nieko darželis
Atsakyti
QUOTE(Busmyte @ 2009 03 08, 18:35)
na as taip pat uzrasiau savo dukryte i Bitute, bet nemanau kad visi vaikuciai tenai turi kokia negalia, kiek zinau labai daug mamyciu veda i si darzeli, nes jis pats geriausias Mazeikiuose


QUOTE(Nemarioji @ 2009 03 09, 08:26)
aš juk ir nesakiau jog visi vaikai su negalia, bet šis darželis laikomas spec. darželis ir eilėse reikia stovėti norint ten patekti.O kad pats geriausias, tai kažin..Aš ta pati galiu pasakyti apie "Delfina", jis man pats geriausias  thumbup.gif ir esu labai patenkinta.


QUOTE(Sandrozka @ 2009 03 09, 09:23)
Niu mes kai persikelem i Mazeikius ir ieskojom mazylei darzelio, tai visi siule eiti i "Pasaka" nes atseit jis pats geriausias  g.gif


aš manau, kad darželis Bitutė tikrai geras (nesakau, kad geriausias)... labai daug gerų atsiliepimų apie jį girdėjau.. ir..jei nebūtų geras, tai tooookių eilių nebūtų... aš dukrytę užrašiau vos jai gimus ir jau beveik buvo vėlu...


bet..kiek žmonių - tiek nuomonių.. vieniems - Pasaka, kitiems - Delfinas, tretiems - gal Eglutė geriausias atrodo ir t.t. tikrai bendros nuomonės tokiu klausimu nebus prieita mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vismantė: 10 kovo 2009 - 15:17
QUOTE(Vismantė @ 2009 03 10, 17:15)
aš manau, kad darželis Bitutė tikrai geras (nesakau, kad geriausias)... labai daug gerų atsiliepimų apie jį girdėjau.. ir..jei nebūtų geras, tai tooookių eilių nebūtų... aš dukrytę užrašiau vos jai gimus ir jau beveik buvo vėlu...
bet..kiek žmonių - tiek nuomonių.. vieniems - Pasaka, kitiems - Delfinas, tretiems - gal Eglutė geriausias atrodo ir t.t. tikrai bendros nuomonės tokiu klausimu nebus prieita  mirksiukas.gif

na taip kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, as taip pat zinau tik is atsiliepimu, o kol nepradesim lankyti, tol ir nesuzinosim kaip is tikro ten yra, svarbiausia, kad Bitute sialia musu namuciu nereikes toli vezti ypatingai, kai tiek laikelio bus pries ir po darbo rolleyes.gif
Atsakyti
visur gerai kur mūsų nėr...
visur man rodos yra - ir +
man Žilvitis jėga thumbup.gif ir dukra ėjo ir dabar sūnų vedu ax.gif biggrin.gif neturiu nė vieno žodžio blogo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2009 03 10, 13:15)
tai gal gyveni senamiestį?????
Aš buvau užrašius į šį darželį bet man pasakė kad iki 5 val reikia pasiimti vaikus būtinai tai perrašiau nes man netiko, aš dirbu ilgiau. O šiaip kiek girdėjau kad visai nieko darželis

schmoll.gif as kaip tik sestadieni klausiau vienos pazistamos kuri veda savo vaika i Saulutes darzeli apie pasiemimo laika ir sake tikrai nereikia vaiko pasiimti iki 17 val bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kismida @ 2009 03 11, 17:23)
visur gerai kur mūsų nėr...
visur man rodos yra - ir +


drinks_cheers.gif
Atsakyti