Įkraunama...
Įkraunama...

Simbolinė dovanėlė auklei

QUOTE(ROSE @ 2009 11 15, 13:52)
labai pritariu, ir as musu aulytei pridesiu prie jos algeles, dar aisku ka nors saldainiu bonkele kokia. O remeliai su saugomo vaikucio foto tai kazkaip keista, ar jus labai noretumete tureti ant sienos savo darbdavio atzalos foto  g.gif  lotuliukas.gif

jeigu gerai sutari,kodėl ne biggrin.gif
Aš tai turiu savo mergyčių foto,ne rėmelyje, tiesiog didelė,ant kartono. aišku,aš jos ant sienos nekabinau, tiesiog guli ji stalčiuje, parodau kas nori...
bet čia buvo ne dovana, ta prasme ne kalėdoms ar dar kam, tiesiog,kaip padarė,tai davė smile.gif dovanas gavau kitas.
Atsakyti
Aš esu gavus...Lūpų blizgesį,kūno priežiūros rinkinį,knygą,papuošaliukų keletą.Bet aš esu daugiau šeimos draugė-auklė,o šiaip manau,kad užtektų smulkios dovanėlės.Man mieliausia būna kai dičkė nupiešia ką gražaus ar aplikaciją padaro wub.gif
Man labai mielos tokios home-made dovanos wub.gif
Atsakyti
O sakykit kaip su gimtadieniu, ar sveikinat savo auklytes ir ka dovanojat, koki kvietka ar daugiau ka ??? Artinasi musu auklytes gimtadienis tai noretusi ka padovanoti, tik va nesugalvoju kas cia tiktu g.gif
Atsakyti
visai nebloga dovana bilietai į teatrą ar kiną. kainuoja kiek butelys su saldainiais, o malonumo daugiau.
Atsakyti
QUOTE(ROSE @ 2009 12 16, 20:27)
O sakykit kaip su gimtadieniu, ar sveikinat savo auklytes ir ka dovanojat, koki kvietka ar daugiau ka ??? Artinasi musu auklytes gimtadienis tai noretusi ka padovanoti, tik va nesugalvoju kas cia tiktu  g.gif


sveikutes
mes savo auklytei padovanojome arbatos puoduka su vaikuciu nuotrauka dabar kai ima puodeli prisimena:) dovana tikrai liks ilgesniam atsiminimui kol nesuduz, o kaledom dovanojome kalendoriu ant sienos tik kiekvviena menesi vis kita vaikucio nuotrauka thumbup.gif
Atsakyti
labukas,aš 2 metus daboju berniuka,kuriam per Velykas,per jo gimtadieni ir per kaledas dovanoju dovaneles...taciau as niekada nesu gavusi jokios simboliskos dovaneles iš jo seimos verysad.gif todel nezinau kaip elgtis toliau...gal ir man tada nieko nebedovanoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(debesna @ 2010 01 07, 11:23)
labukas,aš 2 metus daboju berniuka,kuriam per Velykas,per jo gimtadieni ir per kaledas dovanoju dovaneles...taciau as niekada nesu gavusi jokios simboliskos dovaneles iš jo seimos verysad.gif todel nezinau kaip elgtis toliau...gal ir man tada nieko nebedovanoti? g.gif

Net nežinau ką patart.Aš visad vaikams dovanoju,o jie man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesna @ 2010 01 07, 13:23)
labukas,aš 2 metus daboju berniuka,kuriam per Velykas,per jo gimtadieni ir per kaledas dovanoju dovaneles...taciau as niekada nesu gavusi jokios simboliskos dovaneles iš jo seimos verysad.gif todel nezinau kaip elgtis toliau...gal ir man tada nieko nebedovanoti? g.gif



Sveiki. Sveikinu ir as savo leliukus. Bet ir manes per gimtadieni, kaledas nepamirso. blush2.gif Kad zinotumet, kaip buvo malonu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(debesna @ 2010 01 07, 12:23)
labukas,aš 2 metus daboju berniuka,kuriam per Velykas,per jo gimtadieni ir per kaledas dovanoju dovaneles...taciau as niekada nesu gavusi jokios simboliskos dovaneles iš jo seimos verysad.gif todel nezinau kaip elgtis toliau...gal ir man tada nieko nebedovanoti? g.gif


O tai jūs vaikučiam dovanojat tik todėl, kad pati tikitės gauti dovanų? blink.gif g.gif
Jei dovanojate nuoširdžiai vaikučiui, tai turėtumėt, nepamiršti, kad jis nekaltas, jog jo tėveliai nesupratingi smile.gif
Aš savo saugomiems vaikučiams dovanojau, bet ir jie manęs nepamiršo, buvo labai malonu, toks, kad ir mažytis dėmesingumas, manau, tik stiprina auklės ir šeimos draugystę 4u.gif
Atsakyti
Mes turejome aukle - ji padovanodavo miela smolkmena mazyliui gimtadienio ar svenciu proga. O savo ruoztu mes patys irgi negaledavom ignoruoti svarbaus zmogaus, dirbancio su musu vaiku - padovanodamok irgi mielu smulkmenu, zinoma, nepretenduodami i jokias brangias dovanas blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad dovanoji ne dėl to, kad gautum atgal. Mes savo auklei visada padovanodavom po simbolinę dovanėlę (dovanų čekį arba pinigėlių) ir tikrai nesitikėjom iš jos jokių dovanų. Aš džiaugiausi vien tuo, kad ją turėjom thumbup.gif
Atsakyti
per kovo 8 pirkau tulpiu auklei, o per jos gimtadieni padovanojau krema veidui,kartais daugiau pinigeliu palieku
Atsakyti