Įkraunama...
Įkraunama...

Simbolinė dovanėlė auklei

QUOTE(gytenis @ 2007 06 28, 20:39)
Pasisakysiu ka as gavau dovanu gimtadienoi proga,seimoje buvau pradirbus 4men. jie man padovanojo dovonu kortelia ,geros kosmetines parduotuves,as buvau maloniai nustebinta,o as nesijauciau ipareigota juos vaisinti,nes kaip buvo ju sunelio gimtadienis as irgi ji sveikinau uz panasia suma.O kaledom dave pinigais. bigsmile.gif



o cia jus taip sveikino Lietuvoje ar USA?
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 06 28, 11:45)
o cia jus taip sveikino Lietuvoje ar USA?

Taip man sumokejo usa,bet lietuviu seima.
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2005 12 21, 14:52)
Mes dovanosim kalendoriu, specialiai padaryta su dukrytes nuotraukom. Na ir dar reiktu kazka pridet  g.gif

g.gif na va be skaitydama radau toki pat nika kaip mano bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Venta @ 2005 12 29, 12:24)
Auklei per abi Kalėdas šalia smulkios dovanėlės (pvz. vonios perlai, druska, kvepiantys aliejukai) pridėjome po 100Lt. Ir per gimtadienį taip pat. Tik aišku, ta smulkutė dovanėlė skiriasi kaskart.
Tiesiog per Kalėdas dažniausiai dauguma darbovietėse gauna vienokius ar kitokius priedelius prie atlyginimo. Taigi ir auklei dovanojam kažkokį prieduką per šią šventę. Ji juk irgi dirba.

man sita idieja geriausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mažos dovanėlės kiekvienam paglosto širdį ir santykiai tampa dar šiltesni. smile.gif
Atsakyti
Na va aš db suku galvą,nes atsisveikinsim su aukle,su kuria beveik 2 metus draugavom,tai nzn ką dovanoti g.gif tikrai nenoriu pinigų,jų duodavom visokių švenčių proga ir pan..noriu kažko kas jai patiktų ir primintų mus.et,atrodo žmogus išdirbo tiek laiko,o vat ką mėgsta tai nelabai ir žinau doh.gif
Atsakyti
Mes Kalėdoms dovanojom krepšelį su vaišėm..... paprasta moteriškė net nesuprato, prie ko čia tos dovanėlės smile.gif
Atsakyti
Taip ir aš manau, kad rėmelis su vaikučio nuotrauka-puiki dovanėlė.
Atsakyti
per kalėdas bus tik 3 mėnuo kaip auklytė pas mus dirba. todėl didelėm dovanom švaistytis nenoriu, be to išties bijau, kad auklė ir atsiosakytų, nes man toks įspūdis, kad baisiai jau sąžiningas ir giržtas žmogus. o gal ir pasijustų nemaloniai. todėl ketinu padovanoti medaus stiklainėlį gražiai įpakuotą. ir dar gal ką nors gražaus sumąstysiu, kokį skanėstą - tikrai ne saldainius, bet iš tokių egzotiškesnių gaminių.
mūsų auklė skaito, tai tiktų knyga, tik bėda, kad šiuolaikinės literatūros ji nesupranta, o iš senosios aš nelabai ką žinau, tai gal pridėsiu knygyno dovanų čekį. bet irgi abejoju.
sutinku, kad geriausiai galbūt pinigai - bet tai juk jokia ne dovana. juolabiau, kad 100 lt. man daug, o 25 į voką tai nedėsiu doh.gif
Atsakyti
Manau, kad dovana, kaip nuotrauku remeliai su vaikucio nuotrauka ar kalendorius su nuotraukomis labiau tiktu atsisveikinimo su aukle proga. Na, o Kaledoms prideciau prie atlyginimo kazkiek pinigu, kad nusipirktu ka noretu. O suma butu pagal galimybes ar tai 100lt ar 50lt.
Atsakyti
saunuoles mamos, radau geru ideju del kaledines dovaneles smile.gif aciu ! darysiu taip - smulki dovanele (sampuno, ar vonios druskos rinkinukas, o gal net ivairiu vaisiu rinkinys kaledoms) ir kazkiek papildomai pinigeliu. nes ir firmose daznai buna kalediniai priedai smile.gif
Atsakyti
As manau kad auklei geriausia dovanele visdelto yra pinigeliai, juk tai ju darbas o darbe irgi gaunamos premijos
Atsakyti
QUOTE(Cipare @ 2009 11 15, 10:13)
As manau kad auklei geriausia dovanele visdelto yra pinigeliai, juk tai ju darbas o darbe irgi gaunamos premijos


labai pritariu, ir as musu aulytei pridesiu prie jos algeles, dar aisku ka nors saldainiu bonkele kokia. O remeliai su saugomo vaikucio foto tai kazkaip keista, ar jus labai noretumete tureti ant sienos savo darbdavio atzalos foto g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti