Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 3

ka pagaminti is raudonuju ikru valentinmo dienai?kazkaip paprasti sumustinukai ant batono pabode, gal kas idomesniu receptuku turit? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 02 12, 13:07)
ka pagaminti is raudonuju ikru valentinmo dienai?kazkaip paprasti sumustinukai ant batono pabode, gal kas idomesniu receptuku turit? mirksiukas.gif


keletas ideju

user posted image

user posted image
ta pati galima padaryti su r.ikrais

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2009 02 12, 14:07)
Kaip idomu

aš porą galiu pakomentuot, nes dariau, tai kur agurkų laiveliai, man asmeniškai norėjos daugiau išskobimo, nes bijojau pirmam kartui, bet nepasakyčiau, kad paliko labai didelį įspūdį, kai dabar galvoju, tik va stalą tai labai pagyvina, o paskutiniai valtelėse svogūnų labai labai skanu, labai papuošia, spalvingi užkandžiai, super bigsmile.gif
Atsakyti
O i tuos svogunu laivelius ir agurkus dedat - grudeta varske ar toki tepamaji varskyte su zalumynais (MUSU, RYTAS) ? Kas geriau dera ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 12, 15:31)
aš porą galiu pakomentuot, nes dariau, tai kur agurkų laiveliai, man asmeniškai norėjos daugiau išskobimo, nes bijojau pirmam kartui, bet nepasakyčiau, kad paliko labai didelį įspūdį, kai dabar galvoju, tik va stalą tai labai pagyvina, o paskutiniai valtelėse svogūnų labai labai skanu, labai papuošia, spalvingi užkandžiai, super  bigsmile.gif

as dariau panasu su agurkais, tai dejau dar varskes sureli
o laiveliai laabai skanu, visiems laabai patiko

QUOTE(annushka @ 2009 02 12, 15:46)
O i tuos svogunu laivelius ir agurkus dedat - grudeta varske ar toki tepamaji varskyte su zalumynais (MUSU, RYTAS) ? Kas geriau dera ?  g.gif

as dedu varskes surelius 9tokie kaip tepami buna)
Atsakyti
Neryte, tokie kur trikampiukais buna dezuteje ?
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2009 02 12, 16:10)
Neryte, tokie kur trikampiukais buna dezuteje ?

ne netokie... nes trikampeliuose buna lydyti sureliai, o cia varskes, grietininiai sureliai

as paskutiniu metu naudoju stai tokius:
idedu druskos, cesnako ar svoguno laisku, zodziu pagal skoni ir priklauso su kuo darai
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 12 vasario 2009 - 16:23
QUOTE(annushka @ 2009 02 12, 16:10)
Neryte, tokie kur trikampiukais buna dezuteje ?

aš dedu tokio tipo kaip Ramos tepami sūreliai smile.gif
Atsakyti
Mergytės, o raudoną svogūną laiveliams reikia nuplikyti? Nes bijau, kad jie gali būti per aštrūs visumoj... blush2.gif Kaip manot? Kokia Jūsų patirtis?
Atsakyti
JoanaS ir Tau 4u.gif
Dabar jau zinosiu bigsmile.gif
Nes Valentinkei va kaip tik planuoju prie vyno tokiu - Jusu mamytes, rodytu kasneliu ir uzkandeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucke @ 2009 02 12, 16:32)
Mergytės, o raudoną svogūną laiveliams reikia nuplikyti? Nes bijau, kad jie gali būti per aštrūs visumoj... blush2.gif Kaip manot? Kokia Jūsų patirtis?

aš neplikau, mums pats tas toks aštrumas, nes jie dedami ant duonytės, dar tepamas sūrelis, ikrai, labai viskas derinasi 4u.gif bet jei nemėgstat aštrumo, gal truputį palaikyk šaltam vandeny unsure.gif
Atsakyti
Kažkaip apie duonytę buvau pamiršusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ačiū dideliausias notworthy.gif Būtinai išbandysiu šią užkandėlę 4u.gif
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 12, 16:36)
aš neplikau, mums pats tas toks aštrumas, nes jie dedami ant duonytės, dar tepamas sūrelis, ikrai, labai viskas derinasi  4u.gif bet jei nemėgstat aštrumo, gal truputį palaikyk šaltam vandeny  unsure.gif

Atsakyti