Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis 3

QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 20:42)
Keletas uzkandziu is valentino dienos  heart.gif

jau karaliskai cia pridarei blush2.gif saunuole 4u.gif
as kazkada dariau parmezano "suktinukus",bet man ten niekas nesigavo doh.gif bet kadangi tavo taip graziai atrodo,bandysiu dar karta smile.gif
Atsakyti
Na jau visa susinepatoginau, kiek cia mane isgyret blush2.gif
O del tu suktinuku is kart noriu perspet, kas darys, kad langus atsidarytumet, nes parmezanas ir taip turi specifini kvapa, o kai apkepa tai is vis blink.gif
Atsakyti
Ka daryti? g.gif Vyras parnese marinuotu astunkoju ,ka su jais daryti,nu neisivaizduoju... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 02 16, 12:56)
Ka daryti?  g.gif  Vyras parnese marinuotu astunkoju ,ka su jais daryti,nu neisivaizduoju... doh.gif

kaip marinuoti?
gali sushi daryti, salotas, padaza ant makaronu
Atsakyti
Gal kam paprastu uzkanduku?

Forminis kvadratinis kumpis virtas
virti kiausiniai
fermentinis suris
helmans majonezas
druska,pipirai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 16, 14:20)


kazkaip tu man siandien labai jau alkana per visus kulinarinius psl mirksiukas.gif galvojau ateisiu pamatysiu kokiu ideju, tavo skanestu, o tu dar sedi prie mano suktinuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 02 16, 14:26)
kazkaip tu man siandien labai jau alkana per visus kulinarinius psl mirksiukas.gif  galvojau ateisiu pamatysiu kokiu ideju, tavo skanestu, o tu dar sedi prie mano suktinuku rolleyes.gif


alkana as visada blush2.gif

jau issiviriau pieniska darzoviu sriuba, kurios 100 metu nevalgius tai sedziu ir valgau, uz keliolikos min. trumpam busiu nealkana biggrin.gif
Atsakyti
Nerytė kaupiasi man rodos, tuoj kaip dės vaizdų, visos mes čia išgriūsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2009 02 16, 14:38)
Nerytė kaupiasi man rodos, tuoj kaip dės vaizdų, visos mes čia išgriūsim  rolleyes.gif

schmoll.gif negriudinsiu jusu smile.gif gaminu ta pati per ta pati tai net nefotkinu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 16, 11:03)
 
o kokia tarka tarkavai?


kaip burokine, bet daug smulkesne
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 16, 17:23)
kaip burokine, bet daug smulkesne

kaip supratau per skirta suriams ax.gif
user posted image
Atsakyti
Salotos su kumpiu ir brokoliu

reikes:
kumpio
brokolio
pomidoro
sv. agurko
svoguno
druska, pipirai
majonezas + grietine

Brokoli isverdam, likusius produktus supjaustom juostelem arba kvadrateliais, dedam prieskonius, sumaisom su majonezu ir grietine (majoneza turejau astresni, del to maisiau su grietine) (svoguno dejau nedaug ir labai smulkiai supjausciau) ax.gif
Valgem su skrudintos formines duonos riekele, skaniai papusryciavom blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 17 vasario 2009 - 15:22