Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoalbumai vestuvinėms nuotraukoms

QUOTE(vivik @ 2010 10 28, 11:16)
man reikia albumo apie 400 nuotrauku.

Oho kokio didelio cia Jum prireiks blink.gif mes tai nedarysim tiek daug nuotrauku i albuma,o CD tai aisku visa kruva ju bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vivik @ 2010 10 28, 10:16)
man reikia albumo apie 400 nuotrauku.


jei nuotraukų formatas yra 10 cm x 15 cm, tai toks kiekis nuotraukų telpa į standartinio dydžio albumą su 100 psl. ( t.y. 50 lapų) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 10 28, 11:38)
jei nuotraukų formatas yra 10 cm x 15 cm, tai toks kiekis nuotraukų telpa į standartinio dydžio albumą su 100 psl. ( t.y. 50 lapų)  mirksiukas.gif



Ar ta mergina gamina is kiek pageidauji lapu? is ko gamina albumo virseli?



Atsakyti
QUOTE(vivik @ 2010 10 28, 11:51)
Ar ta mergina gamina is kiek pageidauji lapu? is ko gamina albumo virseli?

Tai cia niekas nezino kas Laukianciai29 gamina ta albuma blush2.gif rasykit jai i AZ,duos kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 10 26, 17:46)
tą reikės karpyti (nors nebūtinai, jei juostelė yra įstatyta į dėklą su dantukais juostelės nuplėšimui)  mirksiukas.gif , na bet nuo karpymo dar niekam rankos nenudžiuvo  biggrin.gif

oj patikėk, kad gali nudžiūt biggrin.gif matomai nesi kliejavusi, todėl taip sakai unsure.gif mes su vyru komponavom, dėliojom ir klijavom iki išnaktų viską ir tie popierėliai labai palengvino darbą, nes jau buvo suraižyti taip, kad reikėjo tik traukti po truputį iš dėžutės ir klijuoti, taigi visoms kas klijuosis albumus tokiu būdu patariu nusipirkti tų juostelių foto parduotuvėse, taip žymiai pasilengvinsit darbą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 27, 23:43)

tai labai nedidelis albumas bus blush2.gif
Atsakyti
taip, nes man juoką kelia vestuviniai tomai su 400 nuotraukų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 29, 21:41)
taip, nes man juoką kelia vestuviniai tomai su 400 nuotraukų wink.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o kiek vestuviniu nuotrauku fotoalbume normalu? g.gif
Atsakyti
kiekvienam normalu skirtingai gi smile.gif
Atsakyti
na, man 400 nuotrauku fotoalbumas juoko nekelia schmoll.gif jei iamzintos svarbiausios akimirkos ir mielos jaunavedziams, tai kodel ne tongue.gif Kita karta mieliau susedus apziureti foto,o nei kaip visada per kompa (jei nuotraukos cd irasytos) ph34r.gif na, nesakau, kad daryti visas foto kurios nufografuotos, (bent pas mus yra apie 1000 blush2.gif , tai daryti butu nesamone biggrin.gif ), bet pacias mieliausias ir graziausias tikrai verta tureti wub.gif ir bet kada pasidziaugti wub.gif o gal as labai sentimentali blush2.gif ir zinoma, cia tik mano nuomone ax.gif kas kaip nori, tas taip daro biggrin.gif
Atsakyti
puiku, jei jums tinka 400 nuotraukų smile.gif o man užteks žyyymiai mažiau pačių pačiausių - juk jos vėliau kartosi per tuos 400...
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 02, 09:54)
puiku, jei jums tinka 400 nuotraukų smile.gif o man užteks žyyymiai mažiau pačių pačiausių - juk jos vėliau kartosi per tuos 400...

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti