Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoalbumai vestuvinėms nuotraukoms

greit, bijau dabar sumeluot...greičiau nei per mėnesį smile.gif
Atsakyti
Iskilo man toks klausimas, kad nebezinau net i kuria tema taikliau butu rasyti smile.gif:
Kur Jus gaminates nuotraukas? Meginau per kelias vietas po keleta pavyzdziu, o vienoje tunta foto uzsakiau mamai, bet visos tokios pablyskusios, kad net liudna doh.gif cray.gif - tarsi i bala ismesti pinigai.
Fotografo nuotraukos tikrai kokybiskos ir ryskios, tad bent jau musu albumui noretusi grazias nuotraukas pasidaryti. Bukit geros, isduokit, jei zinot vietas, kur pagamina tikrai geras foto 4u.gif .
Suprantu, kad kokybiskiausia gamintis pas pati fotografa, na bet kaina turbut baisine gautusi.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 11 16, 15:30)
Iskilo man toks klausimas, kad nebezinau net i kuria tema taikliau butu rasyti smile.gif:
Kur Jus gaminates nuotraukas? Meginau per kelias vietas po keleta pavyzdziu, o vienoje tunta foto uzsakiau mamai, bet visos tokios pablyskusios, kad net liudna doh.gif  cray.gif  - tarsi i bala ismesti pinigai.
Fotografo nuotraukos tikrai kokybiskos ir ryskios, tad bent jau musu albumui noretusi grazias  nuotraukas pasidaryti. Bukit geros, isduokit, jei zinot vietas, kur pagamina tikrai geras foto 4u.gif .
Suprantu, kad kokybiskiausia gamintis pas pati fotografa, na bet kaina turbut baisine gautusi.... doh.gif

Klaipedoje Fotopliusas Laukininku g. kokybiskai gamina. O kituose miestuose nezinau verysad.gif
Atsakyti
Dekui, taciau man labai nepakeliui verysad.gif , nebent ten galima internetu uzsisakyti ir paskui atsisiusti, nezinote?
Siaip idealu butu Kaune....
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 11 17, 14:21)
Dekui, taciau man labai nepakeliui verysad.gif , nebent ten galima internetu uzsisakyti ir paskui atsisiusti, nezinote?
Siaip idealu butu Kaune....

mes Kaune pas savo fotografą darėmės Fotopro foto laboratorijoj, tai nuotraukos superinės wub.gif
Atsakyti
smile.gif smagu zinoti, kad ir Kaune tokiu vietu yra, meginsim ir mes tada smile.gif , aciu uz info 4u.gif
O beja, ar ten brangu?
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 11 19, 00:44)
smile.gif smagu zinoti, kad ir Kaune tokiu vietu yra, meginsim ir mes tada  smile.gif , aciu uz info 4u.gif
O beja, ar ten brangu?

na nepigu, bet ir kokybė atitinkama už tą kainą smile.gif be to, kadangi mūsų fotografas ten darbuojasi, tai mums ir nuolaidų padarė, kai darėmės foto ir dar paskui davė nuolaidų kortelę naudotis kada tik mums prireiks, tik su truputį mažesne nuolaidėle smile.gif tai apsimokėjo
Atsakyti
mes taip pat jau turim saviski bigsmile.gif , jis irgi nemazas, yra ka pakelti kai nuotraukas sudejom biggrin.gif . Mums nuotraukas dare musu draugas fotografas, tai kadangi uzsispyrem uz darba moketi tai jis mums padare nuotraukas thumbup.gif , kadangi ju nemazai tai ir albuma teko dideli isigyti. Labbbai grazus, ir toks kokio as norejau ax.gif ...juodais lapais, nes ant tokios fantastiskai ziurisi nuitraukos 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolli513 @ 2010 12 12, 22:39)
mes taip pat jau turim saviski bigsmile.gif , jis irgi nemazas, yra ka pakelti kai nuotraukas sudejom biggrin.gif . Mums nuotraukas dare musu draugas fotografas, tai kadangi uzsispyrem uz darba moketi tai jis mums padare nuotraukas thumbup.gif , kadangi ju nemazai tai ir albuma teko dideli isigyti. Labbbai grazus, ir toks kokio as norejau ax.gif ...juodais lapais, nes ant tokios fantastiskai ziurisi nuitraukos 4u.gif  blush2.gif

O kur pirkote, jei ne paslaptis? 4u.gif Mums irgi jau laikas albumo ieskotis, nes gausim tik CD is fotografo, nuotraukas patys darysimes,o kazka normalaus sunkoka rasti musu parduotuvese doh.gif Noreciau kazko subtiliai grazaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 14, 19:49)
O kur pirkote, jei ne paslaptis?  4u.gif  Mums irgi jau  laikas albumo ieskotis, nes gausim tik CD is fotografo, nuotraukas patys darysimes,o kazka normalaus sunkoka rasti musu parduotuvese  doh.gif  Noreciau kazko subtiliai grazaus  wub.gif

mes buvom pasiruose daug moketi, o net simto nesumokejom, pirkom pas teta i svecius i Panevezi kai parvazeve buvom, tokioj mazoi parduotuvelej, siaip ilekem pasiziureti, nes pussesere pasake, kad idomiu dalyku ten buna thumbup.gif . jei buciau negavusi, tai jau buvau susiruosusi pati virseli pasidaryti, pasidekupazinti. Bet dziaugiuosi, kad gavau, nes tokia is manes ir dekupazo meistre... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolli513 @ 2010 12 14, 17:55)
mes buvom pasiruose daug moketi, o net simto nesumokejom, pirkom pas teta i svecius i Panevezi kai parvazeve buvom, tokioj mazoi parduotuvelej, siaip ilekem pasiziureti, nes pussesere pasake, kad idomiu dalyku ten buna thumbup.gif . jei buciau negavusi, tai jau buvau susiruosusi pati virseli pasidaryti, pasidekupazinti. Bet dziaugiuosi, kad gavau, nes tokia is manes ir dekupazo meistre... blush2.gif

KAip faina,pasiseke Jums thumbup.gif Na, o nebrangiai,nes viskas pas mus sostinej zymiai brangiau,nei kituose miestuose,tiek prekes,tiek paslaugos blush2.gif Iki Panevezio man toli, teks Vilniuj kazko ieskot g.gif
Atsakyti
Gal šiek tiek ne į temą čia paklausiu, bet gal kuri atsakys, kur pirkote svečių palinkėjimų knygą? 4u.gif Ar fotoateljė dairytis, ar kur kitur dar galima rasti?
Atsakyti