Įkraunama...
Įkraunama...

Dauno sindromas

As irgi paveluotai,bet:

SVEIKINU JUSTULI SU GIMTADIENIU PRAEJUSIU!

user posted image

DAIVUSKE,NORS IR NEPAZYSTU BET IRGI SVEIKINU SU GIMTADIENIU!

user posted image


Ir MAZZYLA,REIKIA SVEIKINTI MERGINOS SU nestuke.gif ,TAD NUO MANES KUO DIDZIAUSI SVEIKINIMAI TA PROGA


user posted image


Sviesi spalva,ko neparasai man?
Atsakyti
tik ka parašiau mirksiukas.gif ,
Papildyta:
Mazzyla, nepyk, papletkinau blush2.gif , vakar naktinėjau, tai skaitinėjau senas temas ir užmačiau liniuotę ax.gif , neištvėriau wub.gif
Nu jau kaip sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Laimingai nešiok wub.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif Labutis visiems 4u.gif 4u.gif
Mes vaikstyneje sedim nuo 10men.Tik dabar visai neseniai pradejo apeiti jau visus kambarius,anksciau tik sededavo joje.Nors ir daktarai buvo pries,bet juk reikia vaikui kaip nors laisvalaiki praleisti.Sedeti sedi jau pats,ir atsiseda kartais pats kai netingi blush2.gif ,bet dazniau reikia uz kojyciu palaikyti tada tai greit pats atsiseda.Dantukai mano maziuko grazus,nekreivi ir labai balti.Mes juos jau plaunam vakarais jam tai labai patinka. thumbup.gif
Tik va esam labai silpnoki.Jam dabar 1m4men.apie vaiksciojima kalbos net nera.O ropoti kazi ar visai tai darys,jis ant pilvo net nenori gulet.Nors kai uzeina atsigula pasiremia rankytemis,bet neilgai.1m2men.tik kojytes pradejo kelti zingsniukams.iki to tik stovedavo ytemtom kojytem.Buvau jau issigandusi net gyditojos klausiau ar tik nera dar kokio cerebralinio paralyzio.Gyditoja liepe atsikratyti sitos paranojos.
Yra labai judrus vaikas,net gal hiper aktyvus.Kai pradeda rankytemis ,kojytemis musikuotis tai net nenustoja kol nepavargsta.Uztat su vyru niekaip nesuprantam kodel jis toks fiziskai silpnas.Juk tos energijos tiek daug jame.
Masaziuku gaunam ne per daugiausiai,tik tiek kiek priklauso.Bandysim truputi privaciai pasamdyti.taip noris kad nors kiek stipresnis butu,man jau per sunku ji kelnoti.Nugara daznai skauda.




4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikinam MAZZYLA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
SU nestuke.gif
labai dziaugiames,Sveikatytes ir Stiprybes wub.gif

Atsakyti
Labutis.Mums greit metai, dar tvirtai nepasedim, mums gyd neleido vieno pacio sodinti, nes silpnoki nugaros raumenys, gali iskrypti stuburas.Omankstas , masazus dariau namuose,ateidavo masaziste, jam labai pagelbejo,nes mes po tu ligu maratono nejudejom i prieki.Daug negalim sportuot, nes musu sirdis neoperuota.Kaip mums gyd sake, viska jis darys, tik truputi veliau.Man irgi momentais visokios mintys pradeda ..... Visiems geros dienos.
Atsakyti
aciukas uz sveikinimus Justuliui ,ikelsiu kokia diena foto i albumeli
mazyla sveikinu ir as su nestumu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
kad ir paveluotai, bet sveikinam Justuli su gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif
o Mazzyla sveikinam nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gero ir lengvo nesiojimo 4u.gif

Labukas visom 4u.gif

vakar buvo dickio darzeli mamyciu svente... tai ir liudna ir smagu... Smagu kai matau kaip mano dickis eilerascius beria vienas po kito, daineles dainuoja, vaidina, o kai pagalvojau, kad kazi ar mano maziukas 4 metu mokes taip kalbet ir t.t tai vos neapsizliumbiau... ta nezinomybe tai varo i nevilti....
Atsakyti
Sveikos mamytes,sveikinam visus su praejusiais gimtadieniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na mes pacios atsisedom 10men,o vaiksciot pradejom 1m 7men,mums irgi dantukai auga kreivi. I albumeli ikeliau kelias nuotaukytes pasirodyt kokios mes jau dideles ax.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutes!!! 4u.gif
Agnyteee , kodel tokios pesimistines nuotaikos pas tave? g.gif Viskas bus gerai, viska musu maziliai darys, ir dainuos ir soks ir eilerastukus deklamuos. Imk 4u.gif ir neliudek!!!

Giedre10, tau irgi 4u.gif ir daugiau optimizmo!!!

2saulytes, pas mus irgi inergijos netruksta, vis duodasi rankom ir kojom, o ant kojiciu atsiremt jegu neuztenka, ir sedet pats nemoka, bet ismoks.
Dabar sugalvojau kaip jam leist pasireikst, uzklojau visa kilima kaldromis, pridejau visokiausiu zaislu, tai gaudau dabar vyruka po visa kambari, po biski ropom, daugiausia tai vartosi, bet koks vaikis laimingas, tiek erdves daug lotuliukas.gif
Vakar net atsidure po musu lova- tai teko organizuot gelbejimo operacija, o tas tai patenkintas, kad mama su teciu ropojo po lova ax.gif

Mazzyla ir mes jungiames prie sveikinimu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikute
mazzylai patys didziausi sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif
coliuke, o jau tavo merguzeles grazumas wub.gif
senai ir mes rodemes, tai ikelsiu kelias nuotraukytes, pasirodymui kokie mes.
nzn ar cia mane kokia pavasarine depresija puola,bet pasiziuriu kad ne man vienai, tokia bloga nuotaika opaskutinem savaitem kad jau ir vyras pastebejo, vis klausia kas yra, nebeimanoma sako su manim susisneket., pasidariau labai iorzli, arteja tituko gimtadienis, gal delto, kad vel viskas prisimena. gal dar mokslai, kursinio rasymai, viskas i kruva. nezinau, pati kas su manimi darosi. gal dar ir pati visko prisigalvoju., rasau ir asaros krinta jauciuosi pavargusi ir issekusi, niekada tokia nebuvau, kaip paskutiniu metu. ai nekreipkit demesio cia taip viskas isprudo,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra123: 07 gegužės 2009 - 11:16
Atnaujinom ir mes savo albuma, nepykit... daug fotkiu prikroviau... paskui jas tryniau biggrin.gif Perziurejau vaikuciu foto, grazumelis... wub.gif jie nuostabus... thumbup.gif

2saulytes, nelabai turbut ka galima tau patarti, tik tas zodis: kantrybes (lyg pas mus jos truksta, a ne?). Ateis laikas ir darys.. tik gal daugiau pinigeliu skirciau masazams. Ir samdyti tvirta gera masaziste, kuri rimtai sustiprintu kraujotaka ir raumenukus. Mums masazai nereliai padeda smile.gif

Ausra123.. pavargai.. ir viskas smile.gif gi pati zinai kad visi musu vaikai didziausios brangenybes wub.gif Gal pasitark su vyru ir paprasciausia issimiegok..? Isivaizduoju kad su dviem vaikuciais nuvargsti, o atsakomybe neleidzia ilsetis .. 4u.gif O jei dar mokslai - tu ka galvoji... ji paprasciausia fiziologija, tiek rupesciu, nuotaikai nepadeda doh.gif 4u.gif

Agnyte, taip rimtai pagalvok... o tau ne vienodai kada tuos eilerastukus TAVO MYLIMAS VAIKELIS sakys..? 3 metu? 6 metu? svarbiausia tarpusavio meile i fsio smile.gif Gi visos zinom kad musu vaikuciai nebus spartieciai, tai leiskim jiems buti savimi... Tavo vaikas unikalus, ir viskas tuom pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
Žiūriu čia ne aš viena tokiom pesimistinėm nuotaikom gyvenu blush2.gif Bet viskas praeina, praeis ir mūsų blogos nuotaikos 4u.gif
Aš tai labai darbe pavargstu doh.gif pavasaris labai veikia visų psichiką, problemų krūvos, darbo daugybė. Turi spręst kitų bėdas, kai ir savų atrodo pakanka doh.gif

Vakar su vyru susitarėm, kad dabar kas vakarą pakaitom rimtai užsiiminėsim su Gabyte.

Mazzyla, labai džiaugiuosi už tave nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutės, senai bebuvau čia užsukusi, malonu, kad Jūs vienos kitų ir šventes žinote. Manau, kad namie būnant tikrai reikalingas toks bendravimas. Dėl masažų, nuo 3 mėn. du kartus samdžiau, tris kartus po 10 d. gulėjom ligoninėj iki 1,4 m. kol pradėjom vaikščioti. Bet pati pasižiūrėjusi kas dieną masažavau ir mankštinau, kaip sugebėjau, turėjom didelį kamuolį. Nes tiek pinigų negali turėti. 8 mėn. vienas sėdėjo, 10 jau lovytėj stovėjo ir žingsniuoti bandė , vienas ėjo 1m ir 4 mėn. Dėl pesimizmo, tai jis ko gero kuo toliau tuo labiau kankins, prisimenu kaip buvo smagu kai visi buvo mažiukai vaikai, o kai matai, kad visi užaugo , o tu toliau vedi už rankos tikrai skauda ir labai. Kalbėti manau jie niekada nekalbės kaip visi, nežinau ar burnytės masažai būtų padėję, bet kai metų gulėjom ligoninėj sakė, kad pavėlavom. Jų silpnesni raumenėliai neleidžia ištarti atskirų garsų. Bet man aišku svarbiausia, kad namie susišnekam, o kai kurie žodžiai išeina puikiai. Va dešimties jau kalba žodžių junginiais ir tai džiugina.
Atsakyti