Įkraunama...
Įkraunama...

Dauno sindromas

Sveikutes!!! 4u.gif
Giedre10, Andriuska labai springinejo pries peracija, o dabar jau beveik ne...
Sveikinimai pirmo dantuko proga 4u.gif wub.gif
O as vakar vos is isgascio nemiriau blink.gif Mano gi vyras sugebejo iskrist is kresliuko doh.gif , tai issigandom labai visi. Aciu Dievui, nesusimuse, tik issigando. O kaip sese ramint bande- tai reikejo matyt, ir soko jam , ir plojo, ir dainavo , kad tik broliukas nusiramintu...Nemiegojau puse nakties is susijaudinimo unsure.gif . Bet siandien jau viskas pas mus gerai, tik i kresliuka bijau sodint, nors ir dirzai yra, bet vistiek baisu...
Rytoj su vyru vaziuojam vakare i kocerta, paskui zadejo i koki restorana nuvest blush2.gif , tai trumpam istruksiu is namu. Vaikaus mamai paliksiu ax.gif
Gero visiems savaitgalio 4u.gif
Geru nuotaiku 4u.gif Kantrybes!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes
na taip su 2mazylaiis nera lengva, o dabvar dar maziukui pradejo dantukai dygti, tai isvis labai irzlus yra.
noriu papasakoti , taigi mano titas su vaikstyne pradejo vel vazinetis, nes vakar pirma karta i keliau broli i vaikstyne, tai gavau iskelti, ir i kelti tita, siandiena vel tas pats, tai dabar duoda po kambari pirmyn atgal, ir pats juokiasi, tik bijau kad neapsiverstu, nes jis bega tuoj vaikstynei, taip greitai. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra123: 09 gegužės 2009 - 10:45
labukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

dabar sedejau ir pamasciau apie susitikima musu ax.gif pagalvojau gal butu jau neblogai pradet kazka galvot ax.gif visu pirma turbut reiktu sutart kada geriau, o paskui spresim pagal dauguma ax.gif
tai va, ar 1 birzeli, ar liepa ar rugpjuti???? ~(savaitgali ar bet kuria savaites diena?)
Del vietos: cia pradzioj jau kalbejom apie rumsiskes, ar visom tinka?
o gal kokioj karpynej? butu kelio viduriukas tarp zemaitijos ir sostines g.gif O gal dar kam kyla kokiu minciu??? mirksiukas.gif

Visiems geros geros dieneles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnyteee: 09 gegužės 2009 - 12:25
sveikos


Koks šaunuolis Titukas wub.gif , Aušra 123 thumbup.gif . Vaikštynė turi būti su daug ratukų ir kvadrato formos. Vieną turėjau dukrai, tai buvo vos vos į stačiakampio formą tai išsivertė. Gerai kad buvau šalia spėjau sugriebt, labai neužsigavo. Tai tą išmečiau ir pirkau naują, atrodo su 8 ratais, ar net daugiau g.gif . Tada buvo gerai. Linui jau žinojau kokią pirkti.

Ir aš galvoju apie tą mūsų susitikimą. Šį kart jau tikrai trūks plyš, būsiu.
Aš asmeniškai norėčiau anksčiau. Gal birželio pradžioj. Vasarą visi išsivažinėsim, sunkiau bus susiderint. Man tinka visos dienos. Galiu ir paprastom, ir savaitgaliais. Galvoju, kad savaitgaly daugiau susirinku. Norėčiau ir vyresnių vaikiukų mamas pakviest. Anksčiau dar parašinėdavo, dabar jau nebematau(Daivuškė, Kristupėlio mama(nepamenu nico, atsiprašau). Ad 23 visai dingo verysad.gif ir Vilte jau seniai maciau, Mirijem mus apleido. Atsiprašau jei kurios nepaminėjau. Šaunu būtų, jei laiks nuo laiko parašytumėt kaip laikotės, susitikt tai iš vis smagumėlis būtų thumbup.gif

Mamos, nepradinkit. Įdomu apie kiekvieną išgirst ką. Mes juk (kaip) šeima wub.gif
Šiaip tai to susitikimo autorinės teisės priklauso Saulės Mamytei, ji dabar Palangoj su Toniuku(linkėjimai į pajūrį
vacation4.gif )bet men. gale grįš. Laukiam, nesulaukiam. Pailsėjusių, įdegusių biggrin.gif
Mine, kur tu prapuolei? g.gif

Žodžiu, atsiliepkit visos kurias paminėjau ir kurių nepaminėjau (tikrai ne iš blogos valios).
SOS SOS SOS
mirksiukas.gif

Geros dienos visiem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesi spalva @ 2009 05 10, 12:03)
Šiaip tai to susitikimo autorinės teisės priklauso Saulės Mamytei, ji dabar Palangoj su Toniuku(linkėjimai į pajūrį
vacation4.gif )bet men. gale grįš. Laukiam, nesulaukiam. Pailsėjusių, įdegusių biggrin.gif
Mine, kur tu prapuolei? g.gif


Labukas 4u.gif

Tvarkoj, uzuomina supratau 4u.gif

geros dieneles visiem 4u.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

kokenyte sveikinam Augusteli su gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif

mazzyla sveikinu su nestuke.gif

O mums liko dar savaitele ir jau leksim namo mirksiukas.gif Labai jusu pasiilgstu wub.gif dar nieko neperskaiciau ka priraset,nes nespesiu labai daug priraset biggrin.gif
Atsakyti
Kokenyte ir mes sveikinam Augustuką su gimimo diena gimtadienis birthday.gif 4u.gif
Linkim daug dovanų ir visai nesirgti wub.gif 4u.gif



Agnyteee nzn. ar teisingai supratai, organizuojamės visos, tik norėjau pasakyt, kad palauksim Saulės mamytės iš kurortų mirksiukas.gif . Viskas gerai.

Greičiau grįžkit Saulės mamyte .

Trude, Būtybe, Laja, Kokenyte, Mazzyla, Dovka, Sandrulka ką galvojat?

Linusia5 atlėksi mirksiukas.gif?

Visas kitas mamas, kur šiom dienom yra eteryje biggrin.gif , tai savaime suprantama laikau pakviestas mirksiukas.gif
Visas visas visas visus Lietuvos mastu ir ne tik(turiu omeny toliau gyvenančius už Lietuvos sienos mirksiukas.gif ) KVIEČIAME
Siūlykit kada
Atsakyti
Sukuriau nauja tema,kai sita uzdarys,tai mamytes naujoje temoje jau rimtai balsuosime ir spresime susitikimo data 4u.gif
Atsakyti
sveikutes
mes tai pat prisidedam prie sveikinimu kokenytes augusteliui happybday.gif happybday.gif
labai laukiu susitikimo, tik ne birzeli darykim, ne bet gale menesio, nes man sesija birzeli. nenoreciau praleist, bet bus kaip bus.
Atsakyti
Labutis. Lenusia,ar siauniai praleidot laisvalaiki.Pas mane ,ko gero naminukas gyvena.visas senas nuotraukas is fotiko istryne, kaltu nera, gerai kad dar nufilmavusi buvau.Na dabar reikia naujas gaminti, bet mazasis pamato kamera ar fotika, surimteja ir nori i rankas imti. Lenusia o kaip taviskis iskrito is kedutes. Ar sonu. Maniskis vos neiskrito sukinejo uzpakali ir kojos nusileido. Del susitikimo as nieko konkreciai negaliu pasakyti.Visiems geros dienos.
Atsakyti
SVEIKINAM IR MES KOKENYTES AUGUSTELI SU TORTADIENIU 4u.gif
Atsakyti
sveikos ypatingos mamytes,siandien 7 savaites kai turiu saulyte dukryte,smagu butu pabendrauti dalinantis bendrais dziaugsmais ir skausmais su mamytemis turinciomis daugiau patirties....
Atsakyti