Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

tai taip. issidaziau sruogelem visus plaukus (vidutinio ilgio), likau be galo patenkinta, kirpeja labai gerai parinko ir spalva, ir nepakenke plaukams, tikrai patariu. Jos vardas Margarita ir dirba Jeruzaleje (salone Beauty Zone, priesais IKI), jei kazkas susidometu, rasiu tikslu adresa. Aha, miliojono pinigu neprireike tokiems stebuklams smile.gif
Atsakyti
As prie geru kirpeju priskirciau Sandra is Bomond salono 4u.gif
Atsakyti
sveikos, merginos. norėčiau paklausti tokio klausimuko, kiek negailite kirpėjui? smile.gif tarkim, kad tik nukerpa, be dažymo? niekaip savojo neatrandu g.gif nueinu į vieną, atrodo sumoku daug, o efekto jokio, dažnai užsiraunu ant kirpėjų, kurios prastai šneka lietuviškai, tada iškart šakės - niekaip nesusišneku ir pareinu namo nusivylusi...
Atsakyti
nu va, as jau vakar apsilankiau pas Irina wub.gif pamiksavo man ir nudaze plaukus laaabai thumbup.gif spalva (sumiksavo is 3 splavu), likau patenkinta be galo. be krasto wub.gif idomi moteris mirksiukas.gif
p.s. dazymo metu vaisino abatyte, vyneliu blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 13, 10:31)
nu va, as jau vakar apsilankiau pas Irina wub.gif pamiksavo man ir nudaze plaukus laaabai  thumbup.gif spalva (sumiksavo is 3 splavu), likau patenkinta be galo. be krasto wub.gif idomi moteris mirksiukas.gif
p.s. dazymo metu vaisino abatyte, vyneliu blush2.gif  wub.gif

kaip tau pasiseke thumbup.gif sauniai, o kaip aplinka ten? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 02 13, 09:34)
kaip tau pasiseke  thumbup.gif  sauniai, o kaip aplinka ten?  g.gif



kaip akvariume lotuliukas.gif nedidukes patalpos, aptvertos stiklu mirksiukas.gif dirba su joico, tigi, mane daze joico mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 13, 10:36)
kaip akvariume lotuliukas.gif nedidukes patalpos, aptvertos stiklu mirksiukas.gif dirba su joico, tigi, mane daze joico mirksiukas.gif

geras..maniau su joico dirba tik salon+..o jei nepaslaptis kiek sumokejai...tu visa galva dazei? as kai dazau visa galva bet viena spalva, moku apie 160 lt...tai noriu palygint...nu aisku skirsis kaina kur viena spalva kur kelios...+tavo plaukai, atrodo, ilgesni uz mano..nu bet vis tiek klausau mirksiukas.gif
Atsakyti
mano plaukai gerokai ilgesni liemenes sagties rolleyes.gif
mokejau 120, bet ja cia su nuolaida. as grynos 1 spalvos nenorejau, o tam, kad isgautume tokia spalva, kokios norejau reikejo sumaisyti 3 splavas wub.gif
Atsakyti
tai tavo ilgesni wub.gif bet vis tiek palyginus nebrangiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaubas kokios mergaitės jūs laimingos.. aš tai turėjau savo kirpėją Europos Figaro salone, bet ji išvažiavo ir jau pusmetį niekas man nebetinka. Po pastarojo karto kai apsilankiau tai jau du mėnesius kaip nesikirpus nes siaubas net baisu kad vėl kur užsirausiu verysad.gif
Atsakyti
As tiesa sakant irgi ilgai ieskojau naujo kirpejo, kai maniske pakeite savo veikla. Tai drauge rekomendavo Laimi (SEB arenoj kirpykla), bet pas ji eiles labai dideles, o as dazniausiai spontaniskai sumastau kirptis. Tai kazkada anksciau buvau uzsirasius ten pas Ilona, tai man nepatiko, apkirpo visiskai atvirksciai negu prasiau. Skiau kad auginu ir noriu vientisu plauku, o man iskarpe labai stipriai, isplonino, zodziu visai ne taip kaip norejau.

Ir va pries savaite uzsirasiau pas Irina thumbup.gif Nu super! Tiksliai tai ko norejau! Ir atrodo lietuviskai nesneka, o as jai lietuviskai aiskinau ko noriu, o suprato ir apkirpo taip tiksliai kaip norejau. Likau tikrai labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 13, 10:31)
nu va, as jau vakar apsilankiau pas Irina wub.gif pamiksavo man ir nudaze plaukus laaabai  thumbup.gif spalva (sumiksavo is 3 splavu), likau patenkinta be galo. be krasto wub.gif idomi moteris mirksiukas.gif
p.s. dazymo metu vaisino abatyte, vyneliu blush2.gif  wub.gif



O tu sviesiai ar tamsiai dazai? Gal ir man pereit prie tu joico dazu g.gif Dabar su Alter ego dazau (sviesiai), bet mano plaukas turi geltona pigmenta, tai vis atspalvio kitokio noris ax.gif
Atsakyti