Mėsytę ,žuvytę,silkę,sūrį,grietinę perku turguj savaitei (kartais dar lieka kitai)-išeina tikrai daug pigiau.Viską darau pati,neperku jokių pusfabrikačių,dešrą irgi darau pati-pas tėvuką kaime išrūkau-gaunasi apie 10-11 lt už kg.
Bulves,tiesa vežamės iš anytos,bet visos daržovės,sultys,uogienės,grybai yra mano gamybos ir žiemą visokių sintetikų stengiuos nepirkti.
Parduotuvėj perku tik duoną,pieną ir sviestą,makaronus,miltus,dar prieskonius ir kavą-arbatą,aliejų (ypač per akcijas-ir pasidedu

Gaminu daugiau mėsiškus patiekalus-man taip išeina pigiau,nei varškinės makalošės,ir sočiau.Pusryčiams-sumuštinukai,vakarienei-visoki likutukai,kartais pakepu grybų,padarau kokią mišrainę ar nuperku rūkytą žuvį su majonezu.
Pietums-dažnai sriubytės su mėsa,guliašai,kepsniukai.Kartais vištiena,žuvis.
Kažkaip išsiverčiam,tik,aišku darbo su tuo maistu daug...ypač kai dirbi per du darbus...
