Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

mus fotografavo Ricardas Pamarnackas is Alytaus. super! gali atvaziuoti i kur reikia. po geros savaites galesit pacios ivertinti jo darba. be to, labai prieinama kaina uz tikrai kokybiska darba ir malonu bendravima. zodziu, likau labai patenkinta! jei kam reikia koordinaciu, rasykit i az.
Atsakyti
Oi, mergaites, tikrai neperskaitysiu visko kiek jus cia priraset, bet noreciau paklausti.. Ar imanoma ir kiek mazdaug kainuotu fotografa pasisamdyti tik kelioms valandoms? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikkita1 @ 2005 09 14, 07:34)
O as esu susidurusi su fotografu megeju, kuris fotografuoja savo malonumui
Man patiko smile.gif

kazkaip skaiciau tavo pasisakyma ir niekur nemaciau kad butum parasius kad jis profesionalas, rasei kad jis fotografas megejas, kitoje zinuteje jau rasai visikai kitaip
"jei raso kad yra profesionalas ir fotkina vestuves uz 500 ltl - tai ne profesionalas tai vestuviu fotogrfas "kazkaip ne viskas man sueina i savo vietas g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 09 18, 23:47)
kazkaip skaiciau tavo pasisakyma ir niekur nemaciau kad butum parasius kad jis profesionalas, rasei kad jis fotografas megejas, kitoje zinuteje jau rasai visikai kitaip
"jei raso kad yra profesionalas  ir fotkina vestuves uz 500 ltl - tai ne profesionalas  tai vestuviu fotogrfas "kazkaip ne viskas man sueina i savo vietas g.gif  g.gif  g.gif


Na šiaip rašo kad yra susidūrusi, bet kad kalba apie tą patį žmogų nerašo...Gal čia ir neturi viskas sueiti... mirksiukas.gif
Beje, mūsų vestuves fotkino žmogus tiesiog mokantis gražiai fotkinti, sugebantis valgyti fotoaparatą, nemanau kad jis profesionalas, bet nuotraukos yra liuks...Aš ir sakiau, geriau tokius miegėjus išbangyti neutralioje aplinkoje, bet mes išbandėme ir surizikavome vestuvių sąskaita...Rezultatą pati matei... mirksiukas.gif Profesionalai taip pat gali oi labai nuvilti, tu tikėsi vieno, o gaunasi kitas...Va ir profesionalai, gal jie kitaip supranta grožį ir šventės džiaugsmą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 09 19, 21:30)
Na šiaip rašo kad yra susidūrusi, bet kad kalba apie tą patį žmogų nerašo...Gal čia ir neturi viskas sueiti... mirksiukas.gif
Beje, mūsų vestuves fotkino žmogus tiesiog mokantis gražiai fotkinti, sugebantis valgyti fotoaparatą, nemanau kad jis profesionalas, bet nuotraukos yra liuks...Aš ir sakiau, geriau tokius miegėjus išbangyti neutralioje aplinkoje, bet mes išbandėme ir surizikavome vestuvių sąskaita...Rezultatą pati matei... mirksiukas.gif Profesionalai taip pat gali oi labai nuvilti, tu tikėsi vieno, o gaunasi kitas...Va ir profesionalai, gal jie kitaip supranta grožį ir šventės džiaugsmą... g.gif


smile.gif 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 09 19, 22:30)
Na šiaip rašo kad yra susidūrusi, bet kad kalba apie tą patį žmogų nerašo...Gal čia ir neturi viskas sueiti... mirksiukas.gif
Beje, mūsų vestuves fotkino žmogus tiesiog mokantis gražiai fotkinti, sugebantis valgyti fotoaparatą, nemanau kad jis profesionalas, bet nuotraukos yra liuks...Aš ir sakiau, geriau tokius miegėjus išbangyti neutralioje aplinkoje, bet mes išbandėme ir surizikavome vestuvių sąskaita...Rezultatą pati matei... mirksiukas.gif Profesionalai taip pat gali oi labai nuvilti, tu tikėsi vieno, o gaunasi kitas...Va ir profesionalai, gal jie kitaip supranta grožį ir šventės džiaugsmą... g.gif




4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 09 19, 23:30)
sugebantis valgyti fotoaparatą



skanaus jusu fotografui 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi kaip smagu kad suklydau, šaunuolės, tikros lietuvės, iš kito nesėkmių pasišaipyti smagu.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tarsi pačios nė karto nesat suklydę... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliak: 20 rugsėjo 2005 - 16:59
Niekas gi nesisaipo, o per danti esam ne karta viena kita patraukusios, ir niekas nedare is to problemos
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 09 20, 18:58)
Oi kaip smagu kad suklydau, šaunuolės, tikros lietuvės, iš kito nesėkmių pasišaipyti smagu.... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tarsi pačios nė karto nesat suklydę... g.gif

Taigi ne is taves saipomes schmoll.gif , o is to alkano fotografo, kuris suvalge savo aparata verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 09 20, 19:16)
Taigi ne is taves saipomes schmoll.gif , o is to alkano fotografo, kuris suvalge savo aparata verysad.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2005 09 20, 18:16)
Taigi ne is taves saipomes schmoll.gif , o is to alkano fotografo, kuris suvalge savo aparata verysad.gif

na man kazkaip taip nepasirode, bet jei jau visus pradetumem taip komentuot, manau daugiau komentaru butu cia nei kas priklausytu temai tongue.gif
Atsakyti