Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(rutuliak @ 2005 09 06, 20:44)
Jeigu ką domina šis fotografas Klp, galiu duoti kordinates...Vienas pliusas, jis tikrai nėra užimtas kad ir artimiausiu metu....Jai kažkam įdomu atsiūsčiau foto asmeniškai...
O ir su filmuotoju labai nuskilo, labai net... thumbup.gif Sumokėjom tik 400Lt ir turim superinį filmą, jau 5 kartus peržiūrėjom ir dar žiūrėti norisi... thumbup.gif [/color][/font]

Mane domina tas fotografas ax.gif būčiau laaabai dėkinga,jei gaučiau jo koordinates ax.gif ir nuotraukytes norėčiau pamatyt ax.gif ir filmuotojo koordinatės nepamaišytų... ax.gif Laukiu 4u.gif
Atsakyti
o as klaipedietem galiu rekomenduoti jurate!!!
nuotraukos superines!!!!
ji mano vestuves fotografavo tai likom labai petenkinti.vis atsiziuret i nuotraukas negalim.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 09 21, 15:17)
o as klaipedietem galiu rekomenduoti jurate!!!
nuotraukos superines!!!!
ji mano vestuves fotografavo tai likom labai petenkinti.vis atsiziuret i nuotraukas negalim.

Žinau Jūratę mirksiukas.gif dar pavasarį su ja susirašėm,pasiėmiau jos koordinates ax.gif O patinka man jos stiliukas nuo tada,kai pamačiau herejos nuotraukikes rolleyes.gif tada man laabai didelį įspūdį paliko ax.gif
Atsakyti
mus fotkino tai toks Kestutis.kai mes del jo taremes tai mums pasake,kad mes jo nematysim tik jis mus matys.tai taip ir buvo atrode,kad jis visiskai nieko nefotkina,o nuotrauku buvo gan nemazai.ir pagrinde visi kadrai pagauti.taip pat buvo ir tokiu kur ir pozavom.bet visi liko patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(della @ 2005 09 26, 12:17)
mus fotkino tai toks Kestutis.kai mes del jo taremes tai mums pasake,kad mes jo nematysim tik jis mus matys.tai taip ir buvo atrode,kad jis visiskai nieko nefotkina,o nuotrauku buvo gan nemazai.ir pagrinde visi kadrai pagauti.taip pat buvo ir tokiu kur ir pozavom.bet visi liko patenkinti. thumbup.gif

O čia kuriam mieste tas Kęstutis?Ir kiek jis kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulka @ 2005 09 26, 13:55)
O čia kuriam mieste tas Kęstutis?Ir kiek jis kainuoja? ax.gif

tas Kestutis is Kauno.mums jis atsejo su nuotraukom ir diskeliu 650lt.
Atsakyti
QUOTE(erikaite @ 2005 08 12, 12:08)
Sveikos ir sveiki,
esu ka tik iskeptas naujas jusu klubo narys, tad noreciau prisideti prie geru patarimu ir pasiulymo srauto.
Ilindau i vestuviu rubrika ir nusprendziau jums, busimiems jauniesiems, pasiulyti tikrai labai saunu ir profesionalu fotografa. Tai yra Sergej Mulin. www.mulinfoto.com. Sio zmogaus darbais esu patenkinta be galo. Visi sveciai buvo suzaveti nuotrauku spalvu ryskumu, ideju gausa, energija ir sauniu bendravimu. Arteja drauges vestuves, ji taip pat pasirinko si fotografa. Ir manau nenusivils. Kaina gali pasirodyti kai kam ir nemaza, taciau verta jo darbu.
Deja neturiu nuotrauku kompe, taciau jo site'e manau bus i ka paziureti. blush2.gif



Labas Erikaite,
fotografo Mulino internetiniame puslapyje ziurejau jo darbus - jie tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
norejau paklausti, kiek mazdaug kainuoja jo paslaugos ir ar jis dirba su visais sveciais ar tik su jaunaisiais? Ar fotografavo visa diena, ar tik kelias valandas? Busiu tau labai dekinga, jei siek tiek apie ji papasakosi, nes jo nuotraukomis labai susizavejau, todel labai rimtai galvoju ji samdyti savo vestuvems smile.gif
sekmes tau
Atsakyti
QUOTE(Kaziuke @ 2005 09 30, 09:17)
Labas Erikaite,
fotografo Mulino internetiniame puslapyje ziurejau jo darbus - jie tikrai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
norejau paklausti, kiek mazdaug kainuoja jo paslaugos ir ar jis dirba su visais sveciais ar tik su jaunaisiais? Ar fotografavo visa diena, ar tik kelias valandas? Busiu tau labai dekinga, jei siek tiek apie ji papasakosi, nes jo nuotraukomis labai susizavejau, todel labai rimtai galvoju ji samdyti savo vestuvems smile.gif
sekmes tau

Geriausias patarimas - pasiskambinti jam pačiam ir susižinoti visas kainas tiesiogiai iš jo paties.
Atsakyti
QUOTE(Kaziuke @ 2005 09 30, 08:17)
Labas Erikaite,
fotografo Mulino internetiniame puslapyje ziurejau jo darbus - jie tikrai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
norejau paklausti, kiek mazdaug kainuoja jo paslaugos ir ar jis dirba su visais sveciais ar tik su jaunaisiais? Ar fotografavo visa diena, ar tik kelias valandas? Busiu tau labai dekinga, jei siek tiek apie ji papasakosi, nes jo nuotraukomis labai susizavejau, todel labai rimtai galvoju ji samdyti savo vestuvems smile.gif
sekmes tau



na nuotraukos tikrai nieko, idomios, sakyciau tokios prie meno! Bet visai cool! Reiks juo pasidometi. Bet dellos fotografas Kestutis irgi labai grazias dare.
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2005 08 24, 21:52)
Tuomet viskas su jumis aišku thumbup.gif Sėkmės!
Aš irgi už nematomumą  drinks_cheers.gif Bet jei antrą kartą tektų rinktis, mano vestuvėse būtų tik vienas nematomas žmogus, fiksuojantis tas akimirkas. Nes vienam lengviau "pasislėpti" ax.gif

O labai butu idomu pamatyti pono nuotraukas:)Nors tiesiogai jus saves nereklamuojate,bet netiesiogiai tai bene labiausiai...Tikrai,but idomu pamatyti ir sulyginti...
Atsakyti
vat man labai butu idomu suzinoti kokios fotografu kainos Vilniuje, kiek mokejote ir ka gavote?
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 08 23, 19:03)
O va sitas toks "o dabar taip atsistokit, dabar anaip" tai ir yra mano nuomone 90% vestuviniu fotografu trukumas gun_bandana.gif
Geras reportazinis fotografas ar filmuotojas bus visiskai nematomas ir netrukdantis, o foto dazniausiai buna daug geresnes,nes zmones buna atsipalaidave ir neistampyti visu "atsistok,atsigulk,pabuciuok pa..." doh.gif
Bet cia,zinoma,TIK mano nuomone-as nesigailiu pasirinkusi butent toki varianta thumbup.gif


As visiskai sutinku! Musu fotografas irgi buvo "nematomas" niekas net nepastebejo kada fotkino, sake ai, musu turbut nebus nuotraukose, o buvo visi, ir labai graziai...

Mum jis net kartais liepdavo i ji nereaguot, sakydavo manes cia nera, elkites naturaliai.

Ir tikrai labai patenkinta esu thumbup.gif
Atsakyti