Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

ringuciuke,
jo tel. 867639605
Atsakyti
QUOTE(Leo` @ 2005 10 17, 22:43)



siandien paziurejau Garlos internetini puslapi - na nuotraukos tikrai grazios!!! bet siaip nezinau ar taip pataike, kad visos vestuves vilniuje fotografuots tose paciose vietose, beveik tas pats ir kaune. beje, jaunuju pozavimas irgi labai panasus vinu i kitus verysad.gif .
tai idomu kaip ten pas ji su originalumu ir idejomis doh.gif . bet parasiau jam email, del kainu, tai kaip atsakys, pranesiu!
Atsakyti
na as jau su juo susirasiau del kainu, tai mane truputi isgasdino... nu aisku to ir tiketis reikejo... be 1000 nei i kalbas del nieko... siaip ~1500Lt reiketu skaiciuotis verysad.gif
Atsakyti
Manau, aktualus klausimas abiem pusem:

Kaip / kur ieskote fotografo?
Atsakyti
as dabar prisiminiau, kad mokyklos laiku draugas fotografas, kiek zinau Lietuvos ryte dirbe fotografu, gal reikes jo paieskoti blush2.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(katyteee @ 2005 10 19, 16:19)
siandien paziurejau Garlos internetini puslapi - na nuotraukos tikrai grazios!!! bet siaip nezinau ar taip pataike, kad visos vestuves vilniuje fotografuots tose paciose vietose, beveik tas pats ir kaune. beje, jaunuju pozavimas irgi labai panasus vinu i kitus verysad.gif .
tai idomu kaip ten pas ji su originalumu ir idejomis  doh.gif . bet parasiau jam email, del kainu, tai kaip atsakys, pranesiu!

Nu jūs man panelės ir pavarot. Leiskit paklausti kelintas pas jus bus vestuvinis albumas, fotografuotas V. Garlos, gal koks trečias ar ketvirtas g.gif Aš nesuprantu, kodėl yra sakoma kad vienodos vietos ir pozos panašios. Kiek žinau, tai visi fotografai turi savo mėgiamų vietų ir ten dažniausiai fotografuoja jaunuosius. Ir nematau čia nieko blogo schmoll.gif schmoll.gif O dėl vienodų pozų, tai pavyzdžiui pas mane yra vienas vestuvinis albumas ir nėra man su kuo jo lyginti. O jeigu (pfu pfu pfu) taip gyvenime susiklostys, kad reikės antrą kartą samdytis fotografą vestuvėms, tai pasirinkimas tikrai yra.....
O jeigu domina kainos, tai galiu pasakyti, kad 1000 Lt tikrai kainuoja!!!
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 10 20, 11:31)
g.gif
Nu jūs man panelės ir pavarot. Leiskit paklausti kelintas pas jus bus vestuvinis albumas, fotografuotas V. Garlos, gal koks trečias ar ketvirtas g.gif  Aš nesuprantu, kodėl yra sakoma kad vienodos vietos ir pozos panašios. Kiek žinau, tai visi fotografai turi savo mėgiamų vietų ir ten dažniausiai fotografuoja jaunuosius. Ir nematau čia nieko blogo  schmoll.gif  schmoll.gif O dėl vienodų pozų, tai pavyzdžiui pas mane yra vienas vestuvinis albumas ir nėra man su kuo jo lyginti. O jeigu (pfu pfu pfu) taip gyvenime susiklostys, kad reikės antrą kartą samdytis fotografą vestuvėms, tai pasirinkimas tikrai yra.....
O jeigu domina kainos, tai galiu pasakyti, kad 1000 Lt tikrai kainuoja!!!



o as nesutinku moketi pinigus labai didelius ir gauti sbloniskas nuotraukas. Lyginti su kitais jaunuju albumais galima pilnai. Manau uz garlos pinigus galima butu gauti ir originalesniu nuotrauku ir nesablonisku. Fotografo stilius, tai stilius, bet visai neidomu kai jos stiliaus jau pilnas internetas tik veidai kiti.

o ir fotografutis jus ka vaziuojate ten kur jusu fotografas siulo, mes vaziavome ten kur patys norejome ir fotografas savo stiliu turejo derinti prie naujos aplinkos. Todel tose vietovese tikrai nemaciau nuotrauku internete drinks_cheers.gif
Atsakyti
schmoll.gif
QUOTE(kate0 @ 2005 10 20, 10:36)
o as nesutinku moketi pinigus labai didelius ir gauti sbloniskas nuotraukas. Lyginti su kitais jaunuju albumais galima pilnai. Manau uz garlos pinigus galima butu gauti ir originalesniu nuotrauku ir nesablonisku. Fotografo stilius, tai stilius, bet visai neidomu kai jos stiliaus jau pilnas internetas tik veidai kiti.

o ir fotografutis jus ka vaziuojate ten kur jusu fotografas siulo, mes vaziavome ten kur patys norejome ir fotografas savo stiliu turejo derinti prie naujos aplinkos. Todel tose vietovese tikrai nemaciau nuotrauku internete  drinks_cheers.gif

Nesupratau, ką reiškia šabloniškos g.gif . Tos nuotraukos yra vienos vienintelės ir mūsų asmeniniame vestuvių albume. Juk nesvarbu, kur yra fotografuojama, o kas fotografuojamas. O kas yra internetiniame puslpyje, tai dar nieko nepasako. Tikros nuotraukos tikrai neatspindi to, ko bent aš jau tikėjausi iš fotografo. Ir jis tikrai pralenkė mano lūkesčius. Nesigailiu nė dėl vieno cento, sumokėto už nuotraukas.
O dėl važiavimo, tai mes tikrai pasitarėm su juo, kur būtų geriau, ir net neįsivaizduoji, kur jis pasiūlė nuvažiuoti, jei būtų lyjęs lietus schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 10 20, 09:31)
g.gif
Nu jūs man panelės ir pavarot. Leiskit paklausti kelintas pas jus bus vestuvinis albumas, fotografuotas V. Garlos, gal koks trečias ar ketvirtas g.gif  Aš nesuprantu, kodėl yra sakoma kad vienodos vietos ir pozos panašios. Kiek žinau, tai visi fotografai turi savo mėgiamų vietų ir ten dažniausiai fotografuoja jaunuosius. Ir nematau čia nieko blogo  schmoll.gif  schmoll.gif O dėl vienodų pozų, tai pavyzdžiui pas mane yra vienas vestuvinis albumas ir nėra man su kuo jo lyginti. O jeigu (pfu pfu pfu) taip gyvenime susiklostys, kad reikės antrą kartą samdytis fotografą vestuvėms, tai pasirinkimas tikrai yra.....
O jeigu domina kainos, tai galiu pasakyti, kad 1000 Lt tikrai kainuoja!!!


siaip tai as laikaus tokios nuomones, kad jei brangus, tai nebutinai geras. tongue.gif
na jo nuotraukos grazios, tik kazkaip keista, kad labai visos panasios ir tiek..
beje ir jis man jau atrase ir jo kainos tikrai aukstos, kazkaip sunku tiek uz fotografa moketi unsure.gif
beje palyginau jo darytas nuotraukas ir dellos fotografo: abieju buvo rumsiskese, per dellos vestuves dar lijo; nu tikrai dellos fainesnes ir mokejo su cd tik 650lt.
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 10 20, 11:57)
schmoll.gif
Nesupratau, ką reiškia šabloniškos  g.gif . Tos nuotraukos yra vienos vienintelės ir mūsų asmeniniame vestuvių albume. Juk nesvarbu, kur yra fotografuojama, o kas fotografuojamas. O kas yra internetiniame puslpyje, tai dar nieko nepasako. Tikros nuotraukos tikrai neatspindi to, ko bent aš jau tikėjausi iš fotografo. Ir jis tikrai pralenkė mano lūkesčius. Nesigailiu nė dėl vieno cento, sumokėto už nuotraukas.
O dėl važiavimo, tai mes tikrai pasitarėm su juo, kur būtų geriau, ir net neįsivaizduoji, kur jis pasiūlė nuvažiuoti, jei būtų lyjęs lietus  schmoll.gif  schmoll.gif


tai as tavo nuotrauku nepeikiu gi, o tik sakau savo nuomone

Musu nuotraukos mums irgi patinka o ir kaina kelis kart mazesne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 10 20, 17:51)
siaip tai as laikaus tokios nuomones, kad jei brangus, tai nebutinai geras.  tongue.gif
na jo nuotraukos grazios, tik kazkaip keista, kad labai visos panasios ir tiek..
beje ir jis man jau atrase ir jo kainos tikrai aukstos, kazkaip sunku tiek uz fotografa moketi  unsure.gif
beje palyginau jo darytas nuotraukas ir dellos fotografo: abieju buvo rumsiskese, per dellos vestuves dar lijo; nu tikrai dellos fainesnes ir mokejo su cd tik 650lt.

Aš irgi tokios nuomonės, kad jei brangus, tai nebūtinai geras. Tačiau šiuo atveju - brangus ir geras, juk ir taip būna mirksiukas.gif mirksiukas.gif Bet mes sau galėjom leisti tiek mokėti fotografui, tai jį ir pasirinkom. Aš nesakau, kad kitų fotografų nuotraukos prastos, aš sakau, kad man labai patiko jo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Patarimas: samdykit fotografa is kito miesto, vaziuokit ne i standartines vietas ir tokiu paciu kadru pas kitus nedaug terasit smile.gif
Atsakyti