Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(pievu_ragane @ 2006 01 11, 14:44)
Tikiuosi ne apie savo vestuves kalbi, nes nuotraukos tai labai grazios, net fotografės tinklalapyje, mačiau, įdėtos  tongue.gif

Oi ne biggrin.gif Savom nuotraukom aš esu patenkinta labai labai labai thumbup.gif
Ir negaila nei vieno lito sumokėto fotografei smile.gif

Čia apie draugų vestuvines nuotraukas šnekėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2006 01 10, 11:11)
Sveikutes  4u.gif
Intensyviai ieskau fotografo Kaune, kad butu nebrangininkas ir nuotraukos naturalios, o ne su visokiais nukeliavimais i Paryziu ir iklijuotom gulbem. Gal kas turit kokiu pasiulymu?

galiu pasiūlyt, kuris mus fotografavo- Gintaras 861004278
Atsakyti
Esu visiskai zalia sitoje srityje, tai labai praverstu pagalba 4u.gif
Esme tokia, kad vestuves vyktu ne didmiestyje, o Taurageje, ar fotografai vaziuoja is kitu miestu? Kiek kainuoja toks ju iskvietimas?
Tiesa, su vienu fotografu siandien susirasiau, tai uz vestuves rugpjucio menesi, kai fotkintu tik viena diena, paprase 700lt uz darba ir 3 lt uz kiekviena fotke sveciams. Jaunavedziams albumas nemokamai, na suprask ieina i tuos 700lt.
Ar cia normalios kainos?

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tunacka: 12 sausio 2006 - 19:48
QUOTE(Tunacka @ 2006 01 12, 19:44)
Esu visiskai zalia sitoje srityje, tai labai praverstu pagalba  4u.gif
Tiesa, su vienu fotografu siandien susirasiau, tai uz vestuves rugpjucio menesi, kai fotkintu tik viena diena, paprase 700lt uz darba ir 3 lt uz kiekviena fotke sveciams. Jaunavedziams albumas nemokamai, na suprask ieina i tuos 700lt.
Ar cia normalios kainos?

Dekui  4u.gif


Normalios, jei kaina adekvati nuotraukų kokybei, meniškumui ir t.t.
Atsakyti
Man atrodo , kad kaina normali.
Mums liepos menesi pasake irgi 700 lt ( butu apie 200 mazu nuotrauku ir 40 dideliu), viskas albumuose.
Jei noretume dar nuotrauku mums kainuotu maza 2.5, didele 5 lt. Sveciams 3 ir 6 lt.
Atsakyti
QUOTE(Tunacka @ 2006 01 12, 20:44)
Esu visiskai zalia sitoje srityje, tai labai praverstu pagalba  4u.gif
Esme tokia, kad vestuves vyktu ne didmiestyje, o Taurageje, ar fotografai vaziuoja is kitu miestu? Kiek kainuoja toks ju iskvietimas?
Tiesa, su vienu fotografu siandien susirasiau, tai uz vestuves rugpjucio menesi, kai fotkintu tik viena diena, paprase 700lt uz darba ir 3 lt uz kiekviena fotke sveciams. Jaunavedziams albumas nemokamai, na suprask ieina i tuos 700lt.
Ar cia normalios kainos?

Dekui  4u.gif



Ogo, kokios kainos didmiesčiuose.. mes tai pasirinkome laiko patikrintą ir gerą fotografą, kuris už darbą neims nė cento. Mokėti teks tik už nuotraukas. Mums, jauniesiems, jos kainuos taip: 2 lt- mažos, 4 lt- didelės. Svečiams kainos: 3lt- mažos, 5 lt- didelės. Pas mus Mažeikiuose, kiek teko domėtis visi fotografai ima tiek. Beje, sutartyje net nurodyta, kad nuotraukas mes pasirenkame tik kokias norim, visų nuotraukų neprivalom imti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2006 01 12, 22:43)
Ogo, kokios kainos didmiesčiuose.. mes tai pasirinkome laiko patikrintą ir gerą fotografą, kuris už darbą neims nė cento. Mokėti teks tik už nuotraukas. Mums, jauniesiems, jos kainuos taip: 2 lt- mažos, 4 lt- didelės. Svečiams kainos: 3lt- mažos, 5 lt- didelės. Pas mus Mažeikiuose, kiek teko domėtis visi fotografai ima tiek. Beje, sutartyje net nurodyta, kad nuotraukas mes pasirenkame tik kokias norim, visų nuotraukų neprivalom imti  smile.gif


ar galetum parekomenduoti ta fotografa ir ar kitur jis vaziuoja, nes as irgi labai domiuosi tai man pvz sake 900 lt i kuriuos ieina 200 foto + CD, o uz atvaziavima i kita miesta dar + uz kura
Atsakyti
Mano nuomone - tai logiskiausia imti ta, kuris ima tik uz darba, o nuotraukas darotes patys. Kiek noresit, tiek pasidarysit. Jusu draugai ir artmieji taip pat.

Juk nekarta cia jau rasyta, kad daugelis fotografu megsta negatyvu neatiduoti, tad ziurekite, kad neapsigautumete.

As savo vestuviu nuotraukas gavua CD. Ir pasidariau iaviariausiu dydziu foto. Ateityje - galiu jas maketuoti, keisti ir pan.

Smagu 4u.gif

Linkiu visoms susirasti originalu ir tradiciniu pozu nemgestanti fotografa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2006 01 12, 22:56)
ar galetum parekomenduoti ta fotografa ir ar kitur jis vaziuoja, nes as irgi labai domiuosi tai man pvz sake 900 lt i kuriuos ieina 200 foto + CD, o uz atvaziavima i kita miesta dar + uz kura


Dėl to ar jis važiuoja į kitus miestus tai nežinau, reiktų dėl to su juo pačiu tartis. smile.gif jei kas parašyk į AŽ, atsiųsiu jo kontaktus smile.gif
Atsakyti
Na sveikosios mielosios smile.gif

Dabar papasakosiu kaip sekesi su fotografu man ir mano isrinktajam smile.gif

kaip jau buvau minejusi treciadieni ejau susitikti su fotografu is vakaru ekspreso, kaip suzinojome jis yra fotografaves tokiu izymybiu gimtadienius kaip A. Bosas, Ž.Žvagulis ir t.t. si fakta as pasiaiskinau pasirodo teisybe, bet........
Kai tik atejom i studija, su mumis pradejo kalbeti kaip su draugeliais, pradejo pasakoti savo nuotykius, kaip jis fotkino, pavardinsiu kelis pvz.: fotkinau fotkinau ir pastebejau kad ne ta ryskuma isijungiau tai nuotraukos nesigavo, jauniji man nelabai patiko bet uztat pamerge kokia buvo, tai jos nuotrauku padariau daugiau nei jaunosios, ai jau buvo velu nusibodo fotkinti ir nuejau miegoti......
paprasem kad parodytu nuotrauku albiuma, ai sako neturiutokio galiu kompakta parodyt, paziurejom nuotraukas kompe, tai as ir mano sveciai taip patys galim pasifotkinti......
taigi, nors fotografo pavarde ir zinoma bet nuotrauku kokybe tai atsiprasau.......

vat kokia patirtis sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 13 sausio 2006 - 09:10
QUOTE(siamka @ 2006 01 13, 09:09)
Na sveikosios mielosios smile.gif

Dabar papasakosiu kaip sekesi su fotografu man ir mano isrinktajam smile.gif

kaip jau buvau minejusi treciadieni ejau susitikti su fotografu is vakaru ekspreso, kaip suzinojome jis yra fotografaves tokiu izymybiu gimtadienius kaip A. Bosas, Ž.Žvagulis ir t.t. si fakta as pasiaiskinau pasirodo teisybe, bet........
Kai tik atejom i studija, su mumis pradejo kalbeti kaip su draugeliais, pradejo pasakoti savo nuotykius, kaip jis fotkino, pavardinsiu kelis pvz.: fotkinau fotkinau ir pastebejau kad ne ta ryskuma isijungiau tai nuotraukos nesigavo, jauniji man nelabai patiko bet uztat pamerge kokia buvo, tai jos nuotrauku padariau daugiau nei jaunosios, ai jau buvo velu nusibodo fotkinti ir nuejau miegoti......
paprasem kad parodytu nuotrauku albiuma, ai sako neturiutokio galiu kompakta parodyt, paziurejom nuotraukas kompe, tai as ir mano sveciai taip patys galim pasifotkinti......
taigi, nors fotografo pavarde ir zinoma bet nuotrauku kokybe tai atsiprasau.......

vat kokia patirtis sad.gif


žinau apię ką tu šneki, bet negalvojau kad taip galėtų būti. Tai dar kartą įrodo kad būtina susitikti kiekvienam asmeniškai ir pažiūrėti ką siūlo.
Atsakyti
as kai isejau is susitikimo stovejau burna praverusi is nustebimo, gl jis nenorejo musu vestuviu fotkinti ir del to taip bendravo, bet kad mes jam ant kaklo patys ir nesikorem smile.gif
Atsakyti