Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

bet......


nutiko man geras dalykas vakar velai vakare, grizau as pavargusi is seminaro vilniuj, o manasis suorganizaves poklabi 21 val. su kitu fotografu is klaipedos dienrascio smile.gif

nulekem i susitikima paziurejom nuotraukas pabendravom ir......... turim mes jau pagaliau fotografa, uz darba ima 50 lt (cia dar panasiai kaip uzstatas gaunasi) ir plius 10*15 nuotrauka sveciam po 3 lt, didele po 7, ir tokios dar sumaketuotos po 20, bet man tai nuotraukos labai patiko ir mes ji uzsirezervavom liepos 15 d. labai dziaugiuosi, jis fotografuoja ne tik gamtoj bet ir i fotoatelje vezasi ir ten uz ta pacia kaina fotografuoja, vienu zodziu man tai labai patiko, jei kam reikia kontaktu rasykit i AZ parasysiu smile.gif

Valiooooo jau turim fotografa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 13 sausio 2006 - 10:44
QUOTE(Vaiduze @ 2006 01 12, 21:43)
... mes tai pasirinkome laiko patikrintą ir gerą fotografą, kuris už darbą neims nė cento. Mokėti teks tik už nuotraukas. Pas mus Mažeikiuose, kiek teko domėtis visi fotografai ima tiek. Beje, sutartyje net nurodyta, kad nuotraukas mes pasirenkame tik kokias norim, visų nuotraukų neprivalom imti  smile.gif

g.gif
"Laiko patikrintas fotografas"- visgi, manau, kad ne visada geras fotografas yra tas, kuris dirba senai ar su itin brangia fototechnika cool.gif Geras fotogrfas gali būti ir labai jaunas, bet sugebantis dirbti meniškai. Be to, kas man- geras fotografas, tau gal prastas, nes gal mūsų skoniai ir supratimas apie meną, apie vestuvių nuotraukas skiriasi irnesakyk.gif
Savo laiku ir man siūlė:
1. atvažiuos, pafotkins, nuotraukas pasirinksi, susimokėsi tik už nuotraukas- bet aš mačiau to fotografo darbus ir man nereikia tokio fotografo, kuris 70% nuotraukų padaro prie stalo blink.gif kuris fotkina svečius, kuris neturi savo idėjų, nors ir gyvena iš vestuvių fotografavimo ir filmavimo (t.y. paprastai kalbant- profesionalas, beje, senai dirbantis )
2. siūlė pažįstamą... fotkins nemokamai, už nuotraukas mokėsiu savikaina (juk pažįstamas... ir net labai artimas), bet... kas man iš to, kad sutaupysiu, bet rizikuoju likti išvis be nuotraukų doh.gif (jam būna taip, kad iš viso vestuvių fotografavimo padaro tik kelias nuotraukas blink.gif - o dirba senai ir fotoaparatą gerą turi (tokio net tie brangieji fotografai neįperka doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 01 13, 19:58)
g.gif 
"Laiko patikrintas fotografas"- visgi, manau, kad ne visada geras fotografas yra tas, kuris dirba senai ar su itin brangia fototechnika  cool.gif  Geras fotogrfas gali būti ir labai jaunas, bet sugebantis dirbti meniškai. Be to, kas man- geras fotografas, tau gal prastas, nes gal mūsų skoniai ir supratimas apie meną, apie vestuvių nuotraukas skiriasi  irnesakyk.gif 
Savo laiku ir man siūlė:
1. atvažiuos, pafotkins, nuotraukas pasirinksi, susimokėsi tik už nuotraukas- bet aš mačiau to fotografo darbus ir man nereikia tokio fotografo, kuris 70% nuotraukų padaro prie stalo  blink.gif  kuris fotkina svečius, kuris neturi savo idėjų, nors ir gyvena iš vestuvių fotografavimo ir filmavimo (t.y. paprastai kalbant- profesionalas, beje, senai dirbantis )
2. siūlė pažįstamą... fotkins nemokamai, už  nuotraukas mokėsiu savikaina (juk pažįstamas... ir net labai artimas), bet... kas man iš to, kad sutaupysiu, bet rizikuoju likti išvis be nuotraukų  doh.gif  (jam būna taip, kad iš viso vestuvių fotografavimo padaro tik kelias nuotraukas  blink.gif  - o dirba senai ir fotoaparatą gerą turi (tokio net tie brangieji fotografai neįperka  doh.gif  )



Na aš savo skoniu nesiskundžiu smile.gif tas žmogus tikrai gerai dirba. Nuotraukų prie stalo išvis nedaro, visą nuotraukų albumą pristato sekančios dienos po vestuvių ryte.
beje, Mažeikiuose, visi fotografai neima už darbą, o tik už nuotraukas. Tad kad čia nėra taupymas, nes "kaip pažįstamiems už darbą neims". Miestas pas mus nedidelis, o konkurencija pakankamai didelė. tad jei darysi nuotraukas ""šiaip sau", tai niekas nekvies fotografuoti..
Atsakyti
Tas mano pažįstamas iš dar mažesnio miesto nei Mažeikiai doh.gif Bet užsakymų turi blink.gif
Tiesiog manau, kad svarbu surinkti kuo daugiau informacijos apie fotografą, kad kuriozų nebūtų doh.gif
O šiaip juk svarbiausia- kad patiems jauniesiems nuotraukos ir fotografo darbas patiktų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 01 13, 21:03)
Tas mano pažįstamas iš dar mažesnio miesto nei Mažeikiai  doh.gif  Bet užsakymų turi  blink.gif
Tiesiog manau, kad svarbu surinkti kuo daugiau informacijos apie fotografą, kad kuriozų nebūtų  doh.gif
O šiaip juk svarbiausia- kad patiems jauniesiems nuotraukos ir fotografo darbas patiktų  drinks_cheers.gif



Na mūsų pasirinktas fotografas irgi užsakymų turi smile.gif o darbas jo thumbup.gif bent jau mūsų nuomone smile.gif o prieš pasirinkdami ir susitikdami suo juo domėjomės kitų atsiliepimais (žmonių kuriems jis fotografavo) ir patys buvome dalyvavę vestuvėse, kuriose jis dirbo. tad, kad nemanau, kad kas išvis pultų tartis, nepasidomėję, to žmogaus darbu.
Atsakyti
QUOTE(Vaiduze @ 2006 01 13, 20:07)
nemanau, kad kas išvis pultų tartis, nepasidomėję, to žmogaus darbu.

poster_offtopic.gif
O aš tokių žinau doh.gif Tos, kurios čia sėdi ir viskuo domisi yra mažuma mirksiukas.gif Be to, ne visiems svarbi ta nuotraukų kokybė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2005 09 07, 15:30)
As irgi galiu parekomenduoti fotografa - Jordanas Petkevicius, kuris fotografavo musu vestuves. Likom super  thumbup.gif patenkinti, gaila, kad nuotrauku negaliu patrodyti, nes niekaip neprisiruosiu nuskanuoti. Uz nuotraukas viso sumokejom 510 Lt. Gavom 132 mazas ir 36 dideles. Jauniesiems kainos: mazu po 2.5, dideliu po 5. , uz darba pinigu neima.

Beje, o jo zmona Virginija filmuoja (ir musu vestuves filmavo).Jie ir kaip zmones labai faini. Mums sitiek patarimu vestuvems dave, o skaitykit, visai svetimi zmones.


Sveika! Norejau paprasyti gal telefono numeri gali atsiusti fotografo? E-mail: podruga007@yahoo.com . Aciu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nematoma @ 2005 12 04, 04:22)
Sveikos 4u.gif
Galiu parekomenduot vilnietėm fotografą, kur per mūsų vestuves buvo smile.gif Tiesa, mums jį užsakė piršliai, taigi dabar galiu įmesti nuorodą su mūsų vestuvinėm nuotraukom, jeigu susidomėsit, parašykit man į AŽ, pasidomėsiu tikslesnių koordinačių ir kainų smile.gif Nuotraukos


Labai nor42iau gauti to fotografo koordinaciu ir kainas:
podruga007@yahoo.com biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2006 01 12, 20:49)
Man atrodo , kad kaina normali.
Mums liepos menesi pasake irgi 700 lt ( butu apie 200 mazu nuotrauku ir 40 dideliu), viskas albumuose.
Jei noretume dar nuotrauku mums kainuotu maza 2.5, didele 5 lt. Sveciams 3 ir 6 lt.

Labutis! O tavo fotografas is kur? smile.gif Ir ar galetum atsiusti jo koordinates -
podruga007@yahoo.com. Aciu! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga24 @ 2006 01 14, 17:50)
Sveika! Norejau paprasyti gal telefono numeri gali atsiusti fotografo? E-mail: podruga007@yahoo.com  . Aciu! thumbup.gif


Inga24, jei gausi is Zuikos/puikos koordinates permesk man ok?
I zana@gtv.lt, aciu.
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2006 01 12, 20:49)
Man atrodo , kad kaina normali.
Mums liepos menesi pasake irgi 700 lt ( butu apie 200 mazu nuotrauku ir 40 dideliu), viskas albumuose.
Jei noretume dar nuotrauku mums kainuotu maza 2.5, didele 5 lt. Sveciams 3 ir 6 lt.


o klausyk cia kuriam mieste ax.gif gal gali ir man kokias koordinates nurodyt
beje o CD neduos jums? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2006 01 14, 19:06)
o klausyk cia kuriam mieste ax.gif gal gali ir man kokias koordinates nurodyt
beje o CD neduos jums? g.gif


Panasu, kad Cd neduos, as jau irgi galvoju, kaip cia reiks daryti. Tik jis kol kas nepriimineja uzsakymu liepos ir rugpjucio men, nes ruosiasi kelionei, kurios data paaiskes tik kovo pradzioje.
Kadangi jis musu beveik gimine biggrin.gif , tai mes rizikuosime laukti ir tikesime, kad datos nesutaps.
O jums mergaites net nezinau ar nebus rizika laukti g.gif
tiesa, jis is Vilniaus
Atsakyti