Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(balanduke @ 2005 08 12, 08:45)
na va.. ne is pirmo zmogaus girdziu, kad sitas kadras - fotografas aferistas  bash.gif

Ten kur mes nunesem kasete,kad ja nors kiek istaisytu,sake kad labai daznai jo "mena" atnesa jiems doh.gif tokiems kadrams kaip jis tik snukius dauzyt box.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki,
esu ka tik iskeptas naujas jusu klubo narys, tad noreciau prisideti prie geru patarimu ir pasiulymo srauto.
Ilindau i vestuviu rubrika ir nusprendziau jums, busimiems jauniesiems, pasiulyti tikrai labai saunu ir profesionalu fotografa. Tai yra Sergej Mulin. www.mulinfoto.com. Sio zmogaus darbais esu patenkinta be galo. Visi sveciai buvo suzaveti nuotrauku spalvu ryskumu, ideju gausa, energija ir sauniu bendravimu. Arteja drauges vestuves, ji taip pat pasirinko si fotografa. Ir manau nenusivils. Kaina gali pasirodyti kai kam ir nemaza, taciau verta jo darbu.
Deja neturiu nuotrauku kompe, taciau jo site'e manau bus i ka paziureti. blush2.gif


Atsakyti
O gal kas fotografavosi pas K.Vasys??Jis turi foto studija Kretingoj. Butu ydomu suzinoti ka nors apie si fotografa.
Atsakyti
QUOTE(erikaite @ 2005 08 12, 11:08)
Sveikos ir sveiki,
esu ka tik iskeptas naujas jusu klubo narys, tad noreciau prisideti prie geru patarimu ir pasiulymo srauto.
Ilindau i vestuviu rubrika ir nusprendziau jums, busimiems jauniesiems, pasiulyti tikrai labai saunu ir profesionalu fotografa. Tai yra Sergej Mulin. www.mulinfoto.com. Sio zmogaus darbais esu patenkinta be galo. Visi sveciai buvo suzaveti nuotrauku spalvu ryskumu, ideju gausa, energija ir sauniu bendravimu. Arteja drauges vestuves, ji taip pat pasirinko si fotografa. Ir manau nenusivils. Kaina gali pasirodyti kai kam ir nemaza, taciau verta jo darbu.
Deja neturiu nuotrauku kompe, taciau jo site'e manau bus i ka paziureti. blush2.gif


gaila, kad pas ji puslapi nera daug nuotrauku.. sad.gif
Atsakyti
Mano vestuves fotogrfavo Vaida Baskiene is Klaipedos tel 869929421. Rekomenduoju nuvaziuoti pas ja i studija
Atsakyti
QUOTE(erikaite @ 2005 08 12, 11:08)
Sveikos ir sveiki,
esu ka tik iskeptas naujas jusu klubo narys, tad noreciau prisideti prie geru patarimu ir pasiulymo srauto.
Ilindau i vestuviu rubrika ir nusprendziau jums, busimiems jauniesiems, pasiulyti tikrai labai saunu ir profesionalu fotografa. Tai yra Sergej Mulin. www.mulinfoto.com. Sio zmogaus darbais esu patenkinta be galo. Visi sveciai buvo suzaveti nuotrauku spalvu ryskumu, ideju gausa, energija ir sauniu bendravimu. Arteja drauges vestuves, ji taip pat pasirinko si fotografa. Ir manau nenusivils. Kaina gali pasirodyti kai kam ir nemaza, taciau verta jo darbu.
Deja neturiu nuotrauku kompe, taciau jo site'e manau bus i ka paziureti. blush2.gif

apie ji jau visos cia zinome mirksiukas.gif
Atsakyti
o tai normalu, kad ir fotografas ir operatorius būtų vienas asmuo? kaip jis suspėja viską? nes mačiau skelbimų tokių blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2005 08 18, 12:27)
o tai normalu, kad ir fotografas ir operatorius būtų vienas asmuo? kaip jis suspėja viską? nes mačiau skelbimų tokių  blink.gif



na, jeigu jis fotografuos, tai kaip jis filmuos blink.gif g.gif ir atvirkščiai. Ne, taip negali būti. Kokios tada nuotraukos, kokia jų kokybė?
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 08 18, 12:30)
na, jeigu jis fotografuos, tai kaip jis filmuos  blink.gif  g.gif  ir atvirkščiai. Ne, taip negali būti.  Kokios tada nuotraukos, kokia jų kokybė?


aš irgi apie tai pagalvojau, ir tokius skelbimus atidėjau į šalį... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2005 08 18, 13:27)
o tai normalu, kad ir fotografas ir operatorius būtų vienas asmuo? kaip jis suspėja viską? nes mačiau skelbimų tokių  blink.gif


as manau taip, kad siap tai ne viskas imanoma nufilmuoti ir fotografuoti vieno zmogaus rankomis. pirmiausia, kad ir ziedu keitimo ceremonija: bus arba nuotraukos arba video. O juk yra tokiu svarbiu momentu vestuvese ir daugiau. Del sios priezasties, mes atsisakeme, kad mus filmuotu ir fotografuotu tas pats asmuo.
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 08 18, 13:38)
as manau taip, kad siap tai ne viskas imanoma nufilmuoti ir fotografuoti vieno zmogaus rankomis. pirmiausia, kad ir ziedu keitimo ceremonija: bus arba nuotraukos arba video. O juk yra tokiu svarbiu momentu vestuvese ir daugiau. Del sios priezasties, mes atsisakeme, kad mus filmuotu ir fotografuotu tas pats asmuo.


drinks_cheers.gif
drinks_cheers.gif
drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 08 16, 15:44)
Mano vestuves fotogrfavo Vaida Baskiene is Klaipedos tel 869929421. Rekomenduoju nuvaziuoti pas ja i studija

gal gali išduoti kiek ji ima? ax.gif nuotraukos tikrai gražios...
Atsakyti