Įkraunama...
Įkraunama...

"Sniego karalystėje"

QUOTE(Amise @ 2009 02 17, 18:04)
o kas ten nenatūralaus?  unsure.gif


taigi pati parašėt - ieškota, tartasi, važiuota, tykota, atidirbta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 17 vasario 2009 - 18:13
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:12)
taigi pati parašėt - ieškota, tartasi, važiuota, tykota, atidirbta rolleyes.gif


įdomus jūsų suvokimas apie nuotraukos natūralumą smile.gif pagal mane natūralus kadras yra tas kuris nesurežisuotas, "pagautas"..
Nes pagal jus gaunasi, kad visos mano foto (pozuotų nepriskaitau) yra nenatūralios, nes pvz laukiau kol kumeliukai ims bėgti, kumelė pasipurtys, drugelis nutūps ant kokios žolytės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amise: 17 vasario 2009 - 18:18
QUOTE(Amise @ 2009 02 17, 18:14)
įdomus jūsų suvokimas apie nuotraukos natūralumą  smile.gif  pagal mane natūralus kadras yra tas kuris nesurežisuotas, "pagautas"..

kadangi pagal mane natūralus kadras yra nerežisuotas ir pagautas atsitiktinai, vadinas mūsų suvokimai sutampa. vadinas jūsų irgi įdomus smile.gif viena yra atsitiktinai pagauti kadrą, bet specialiai važiuoti ir tykoti su atsitiktinumu niekaip nesisieja. kitų jūsų nuotrauku nemačiau, su žirgu tikrai gražios, bet iškart matyti kad atidirbtos, ne 'pagautos'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 17 vasario 2009 - 18:22
mastau.gif jei teisingai supratau, atsitiktinis kadras butu tokiu atveju, jei man pro langa cia dabar arklys isoktu ir as ji staigiai "nutraukciau" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 17 vasario 2009 - 18:27
taip atsitiktinai gaudant gyvenime gali ir nieko doro nepagauti irnesakyk.gif net savęs neįsiamžinsi arba įsiamžinsi atsitiktinę: prasižiojusią, užsimiegojusią, susivėlusią hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2009 02 17, 18:25)
mastau.gif jei teisingai supratau, atsitiktinis kadras butu tokiu atveju, jei man pro langa cia dabar arklys isoktu ir as ji staigiai "nutraukciau"  biggrin.gif

atsitiktinis būtų jei vaikštinėjat po žirgyną, pamatot arklį ir staiga nufotkinat. jei jums pro langą šoktų arklys jau negerai būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:19)
kadangi pagal mane natūralus kadras yra nerežisuotas ir pagautas atsitiktinai, vadinas mūsų suvokimai sutampa. vadinas jūsų irgi įdomus smile.gif


na mano suvokimu režisūra yra kai pastatai žmogų ir liepi jam kaipnors tai stovėt kaip nori, o šiuo atveju aš negaliu žirgui pasakyti kad tu bėk va čia ar ten ir taip kojytes sudėliok. Tad visgi kadras yra nesurežisuotas, nes negalu nuspėti kur žirgas bėgs, tiesiog jo pavaikymas, išjudinimas kad bėgtų tėra žirgo paskatinimas judėti (pradžioje jis ir pats lakstė, tik privengė vietos kur daugiau sniego, tad teko jį pavyti link tos pusės).
Paskui tai uohoho kaip įsismaginęs dūko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2009 02 17, 18:29)
Tad visgi kadras yra nesurežisuotas, nes negalu nuspėti kur žirgas bėgs,

būtų nerežisuotas jei nebūtumėt dėl jo nieko specialiai dariusi - važiavusi, tarusis ir tykojusi. žinau, kad taip profesionalai dirba, bet manęs asmeniškai tokios nuotraukos visai netraukia, nes tas nenatūralumas iškart matyti. bet jei kitiems patinka - ir gerai, dėl skonio nesiginčijama. čia tik mano nuomonė, nes manęs tokios foto netraukia.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:19)
viena yra atsitiktinai pagauti kadrą, bet specialiai važiuoti ir tykoti su atsitiktinumu niekaip nesisieja. kitų jūsų nuotrauku nemačiau, su žirgu tikrai gražios, bet iškart matyti kad atidirbtos, ne 'pagautos'.


žirgų fotografuoti aš visada važiuoju ir tykau specialiai, tdėl kad važiuoju jų fotografuot biggrin.gif O atidirbimas galbūt tame, kad žirgus fotografuoju kurį laiką ir iš judėjimo (šuoliuoja ar bėga risčia) "pasiskaičiuoju", kada jis bus tokioje pozoje (jei taip galima pavadinti) ir spaudžiu mygtuką

QUOTE(Masako @ 2009 02 17, 18:25)
mastau.gif jei teisingai supratau, atsitiktinis kadras butu tokiu atveju, jei man pro langa cia dabar arklys isoktu ir as ji staigiai "nutraukciau"  biggrin.gif


jau balti arkliai pro langus šokinėja? hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:33)
būtų nerežisuotas jei nebūtumėt dėl jo nieko specialiai dariusi - važiavusi, tarusis ir tykojusi. žinau, kad taip profesionalai dirba, bet manęs asmeniškai tokios nuotraukos visai netraukia, nes tas nenatūralumas iškart matyti. bet jei kitiems patinka - ir gerai, dėl skonio nesiginčijama. čia tik mano nuomonė, nes manęs tokios foto netraukia.


Gerbiu jūsų nuomonę smile.gif tik va įdomu padiskutuoti hihihi.gif taigi dar klausimas būtų, tik šįkart apie paukščių fotografus. Paukščių nuotraukos jums taipogi atrodo nenatūralios? Nes fotografas irgi važiuoja į vietovę kurioje žino esant tokį ar tokį paukštuką, jo tyko ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:03)
taip ir maniau kad su žirgu nenatūralus kadras smile.gif laumėne, ir taip gražu. man asmeniškai baltas apšvietimas gražiau, nors anas kampas gražesnis rolleyes.gif



QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:19)
kadangi pagal mane natūralus kadras yra nerežisuotas ir pagautas atsitiktinai, vadinas mūsų suvokimai sutampa. vadinas jūsų irgi įdomus smile.gif viena yra atsitiktinai pagauti kadrą, bet specialiai važiuoti ir tykoti su atsitiktinumu niekaip nesisieja. kitų jūsų nuotrauku nemačiau, su žirgu tikrai gražios, bet iškart matyti kad atidirbtos, ne 'pagautos'.

Tai pagal jumi miela mano konkurse natūralių kadrų beveik nėr...
Atsakyti
Amise, tu sakyk, kad tu vaziavai fotografuot zirgu lenktyniu, tada vienas zirgas pabego ir tu ciupai fotoaparata... ir begai paskui ji fotografuoti, ir tuo metu nefotografavai lenktyniu... tada va... jau bus nerezisuotas kadras hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2009 02 17, 18:37)
taigi dar klausimas būtų, tik šįkart apie paukščių fotografus. Paukščių nuotraukos jums taipogi atrodo nenatūralios? Nes fotografas irgi važiuoja į vietovę kurioje žino esant tokį ar tokį paukštuką, jo tyko ir t.t. 4u.gif

net nežinau ką atsakyt. nedaug paukščių nuotraukų esu mačius. tačiau beveik visada atskiriu tokias režisuotas nuotraukas. kartais jos būna ir gražios smile.gif
QUOTE(Lady Dy @ 2009 02 17, 18:40)
Tai pagal jumi miela mano konkurse natūralių kadrų beveik nėr...

tik tereikia.. hihihi.gif gerai kad dar ne 'pagal jūsų logiką', nors ta mlogika visai ne mano. aš tik išsakiau savo nuomonę apie konkretų kadrą, nes iškart matyti kad jis pagautas ne atsitiktinai vaikščiojant po žirgyną, o darytas profesionalo rolleyes.gif

nesakau kad tykotos nuotraukos negražios ar panašiai, tik kad iškart matyti kuris kadras atsitiktinis, kuris ne 4u.gif
stebukle, nereikia nieko sakyti, iškart matos.
atsiprašau už savo nuomonę, smagu kad kažkam pasirodė juokinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 17 vasario 2009 - 18:49