Įkraunama...
Įkraunama...

"Sniego karalystėje"

QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:12)
taigi pati parašėt - ieškota, tartasi, važiuota, tykota, atidirbta rolleyes.gif

...stengtasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 19:29)
atsitiktinis būtų jei vaikštinėjat po žirgyną, pamatot arklį ir staiga nufotkinat.

o tai ka ten su fotiku atsitiktinai zirgyne veikti? jei eini jodineti, tai fotika, ko gero, nelabai saugu kabintis blink.gif idomu, kaip cia atsitiktinai galetu gautis, be jokiu zmogisku pastangu... g.gif idomus poziuris
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2009 02 17, 18:25)
mastau.gif jei teisingai supratau, atsitiktinis kadras butu tokiu atveju, jei man pro langa cia dabar arklys isoktu ir as ji staigiai "nutraukciau"  biggrin.gif

Ir tai reiktų visą dieną naktį nepaleisti fotoaparato iš rankų... o tai jau būtų surežisuota ...nenatūralu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif užjaučiu"nenatūralių"kadrų medžiotojas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 17 vasario 2009 - 18:57
Ten iš tų nuotraukų kitų parodytų irgi vien režisūra ir režisūra - ypač kur arklys šuniui subinėn kanda - akivaizdu, kad surežisavo, kad taip būtų irnesakyk.gif hihihi.gif O čia ir į ausį pašnabždėjo kaip bėgt irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 17 vasario 2009 - 18:57
beje, labai dekoju visoms, atdavusioms balsa uz mano nuotraukele! net nesitikejau gauti tiek balsu, nes buvo labai graziu nuotrauku! aciu aciu aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina-buziene @ 2009 02 17, 15:42)
Nuotrauka iš fotosesijos ,bet jausmai nesuvaidinti  blush2.gif  Mažiukas labai bijojo išmesti iš rankų kiškutį ant šalto sniego  blush2.gif  Stipriai,stipriai kartu švelniai laikė gyvūnėlį  blush2.gif  ir taip gimė graži,švelni ,nuoširdi nuotrauka  cool.gif

wub.gif wub.gif
Tikejausi tavo kiskiuko prizineje vietoje... 4u.gif


Sveikinimai nugaletojoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 19:12)
taigi pati parašėt - ieškota, tartasi, važiuota, tykota, atidirbta rolleyes.gif

Koks absurdas. O ar suprantate, kad nuotraukos dalyvauja konkurse. Ir vien dėl to reikia pasistengti, patūpinėti, o kelti bet kokias pykšteltas nuotraukas. Labai smagu, kad yra suprantančių, jog fotokonkurse dera dėti gražias, estetiškas nuotraukas. O ne bele kokias. O tų nenatūralumu- nejuokinkit. Ar arkliui įsakysi bėgti taip, o ne kitaip? Ar sniegas- vata? doh.gif Ar arkliai laigo mietse, kad galima juos bet kur nufotkinti? Žinoma, kad važiuota į žirgyną, tartasi ir finale- nuostabi nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidulia: 17 vasario 2009 - 19:10
pastebėjimas: konkursas prasidėjo - žiema pabėgo, konkursas baigės - žiema gryžo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 17, 18:47)
net nežinau ką atsakyt. nedaug paukščių nuotraukų esu mačius. tačiau beveik visada atskiriu tokias režisuotas nuotraukas. kartais jos būna ir gražios smile.gif

tik tereikia.. hihihi.gif gerai kad dar ne 'pagal jūsų logiką', nors ta mlogika visai ne mano. aš tik išsakiau savo nuomonę apie konkretų kadrą, nes iškart matyti kad jis pagautas ne atsitiktinai vaikščiojant po žirgyną, o darytas profesionalo rolleyes.gif

nesakau kad tykotos nuotraukos negražios ar panašiai, tik kad iškart matyti kuris kadras atsitiktinis, kuris ne 4u.gif
stebukle, nereikia nieko sakyti, iškart matos.

Skaitant jus postus man susidare nuomone,kad jus uzpaklyje slieku jieskot.Negi taip sunku pripazinti,kad tos nuotraukos prie kuriu kabinejates isties labai grazios. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 02 17, 19:08)
Koks absurdas. O ar suprantate, kad nuotraukos dalyvauja konkurse. Ir vien dėl to reikia pasistengti, patūpinėti, o kelti bet kokias pykšteltas nuotraukas. Labai smagu, kad yra suprantančių, jog fotokonkurse dera dėti gražias, estetiškas nuotraukas. O ne bele kokias. O tų nenatūralumu- nejuokinkit. Ar arkliui įsakysi bėgti taip, o ne kitaip? Ar sniegas- vata? doh.gif

taip suprantu. dar kartą kartoju kad nesakau kad nuotrauka negraži, tik iš karto matyti kad pagauta ne atsitiktinai. jei jums juokinga - juokitės, tik nebūtina per kaktą pliaukšėti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inesaS @ 2009 02 17, 19:11)
Skaitant jus postus man susidare nuomone,kad jus uzpaklyje slieku jieskot.Negi taip sunku pripazinti,kad tos nuotraukos prie kuriu kabinejates isties labai grazios. doh.gif

ne kartą pati kartojau kad nuotraukot gražios, o jei kam kabinėjimaisi vaidenas - tegu sau tų sliekų ir ieško biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 02 17, 19:08)
Koks absurdas. O ar suprantate, kad nuotraukos dalyvauja konkurse. Ir vien dėl to reikia pasistengti, patūpinėti, o kelti bet kokias pykšteltas nuotraukas. Labai smagu, kad yra suprantančių, jog fotokonkurse dera dėti gražias, estetiškas nuotraukas. O ne bele kokias. O tų nenatūralumu- nejuokinkit. Ar arkliui įsakysi bėgti taip, o ne kitaip? Ar sniegas- vata? doh.gif Ar arkliai laigo mietse, kad galima juos bet kur nufotkinti? Žinoma, kad važiuota į žirgyną, tartasi ir finale- nuostabi nuotrauka 4u.gif

Kai zmogus to nesugeba padaryti,tai jam labai pavydas bamba grauze.Jei butu protingas,tai stengtusi ir jis kazka tokio grazaus padaryti,bet kai ne,tai tada pyksta,nezino kas darosi,kalbinejas,isvedineja kazkokokias teorijas doh.gif
Atsakyti
inesaS, neieškokit tų sliekų, kur jų nėra, tada ir pykčiai, kabinėjimasis, teorijos ir pavydas nesirodys mirksiukas.gif jei bandot įskaityti kažką tarp eilučių - nereikėtų kaltint kitų.
Atsakyti